Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bicikli vagy futóbicikli fórum

Bicikli vagy futóbicikli (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 11. 13:05
A kislányom jövőhéten lesz 2 éves. kb.1 hete vettem neki futóbiciklit.Pár napja kezdi egyre jobban érdekelni,mert minden nap ügyesebben megy vele. Nagyon szuper,csak ajánlani tudom.Ez a fajta bicaj nagyon könnyű,és a kerekei szuperek. Ahonnan rendeltem 2-3 nap alatt itt volt.Szuper!!!
2012. ápr. 6. 23:56
Kisfiam 2,5 évesen kapott futóbicajt, rendkívül megtanult vele egyensúlyozni, most /4,5éves/ kapott pedálosat, de rögtön levettük a pótkerekeket, és 2 nap alatt megtanult vele menni.
2012. ápr. 6. 08:45
köszi akkor meg vagyok győzve :)
2012. ápr. 5. 22:46

Az én kislányom 4.5 éves. Tavaly biciklit kapott, amit pótkerékkel nagyon jól teker, de reménytelen hogy levegyük róla a pótkereket.

Idén kapott egy olyan futóbicajt, amihez hosszú nyeregcső is van, íhy 120cm magasságig használható (egyébként állítólag ezt a fajtát lehet a legalacsonyabbra leengedni), és most azt használja. Nemcsak az a jó benne, hogy nincs pedálja, hanem sokkal könnyebb is mint a bicaj, pedig az is egy könnyű változat. (Ez aéig több 2kg-nál).

Olyat is hallottam már, hogy a rendes bicajról veszik le a pedált, de szerintem azt nem tudná ilyen könnyen megtartani. A futóbringával rengeteget ügyesedett, de a tekerést magát a rendes bicajon lehet megtanulni... elsőre szerintem a futóbringa jobb választás.

2012. ápr. 5. 21:47

2,5 évesen amúgy még kicsi a pedáloshoz,nem fogja tudni tekerni valszeg,mert nem tudja azt a mozdulatot csinálni,h egyik lábbal lefelé nyomja,másikkal engedi felemelkedni a pedált.Így fékezni fog folyamatosan.Ja,meg valszeg hátrafelé fogja jobban tekerni.:-/

Én futót vennék neki.:-)

2012. ápr. 5. 20:46

Az én kislányom nyáron lesz 2,5 ha találok neki méretileg jót akkor futót veszek..(elég pici a lány:-)

pótkerekeset semmi képp nem vennék mert nagyon nehezen tanul majd meg 2keréken menni..

2012. ápr. 5. 20:35
igen én is ezt olvastam :) nem tudom mi lenne a jobb :(
2012. ápr. 5. 19:40

A futóbiciklin megtanul egyensúlyozni és amikor már kell a pedál,mehet pótkerék nélkül.Szerintem hasznos találmány.:-)


Kár,h nincs olyan,amire rá lehet később tenni a pedált.:-/ (vagy van?)

2012. ápr. 5. 19:37
Most 2,5 éves a kisfiam és az a nagy dilemma hogy melyiket hozza neki a nyuszi.. szerintetek melyik a jobb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook