Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen a jó futóbicikli? fórum

Milyen a jó futóbicikli? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 15. 19:48
köszi
2013. szept. 15. 03:48

Mienk is tömör gumis, fém vázas, nagyon könnyű, állítható magasságú!

3. szülinapra kapta a kisfiam. Most 6 évesen is imádja, pedig már kicsi neki. Apja próbaképp 1 hét használat után levette a pótkerekeket a rendes biciklijéről. De vissza rakni nem kellett, simán ment vele.

Sok ismerősnél járt kölcsönbe, minden gyerek nagyon hamar megtanult biciklizni kétkeréken

2013. szept. 12. 08:50
Nekünk is fém van, könnyű a váza, a kereke tömör gumi. 2 éves volt a kisfiam, amikor kapta, de akkor még picit nagy volt neki, úgyhogy csak kb. fél évvel később kezdte el használni. Viszont úgy 1 hónapja (4 éves lesz novemberben) tud már biciklizni, és nagyon gyorsan megtanult, szóval én csak ajánlani tudom!
9. kártyavár06 (válaszként erre: 8. - Falcsy)
2013. szept. 11. 10:23
nekünk még nagyon magas a 39 centis ülés :-(
2013. szept. 11. 07:35

Szia!

Neem két gyermekem van 2,5 éves és egy 4 éves. A kicsi most örökölte meg nővérkéjétől a futóbringát, alig győzte kivárni....:)

Nekünk pumpálható és extra könnyű aluvázas van, én nagyon sok cikk olvasása után döntöttem mellette, nem bántam meg. Nekem szempont volt, hogy két gyermeket kiszolgáljon és ha nem érdekli felkapjam a bringát és vigyem.

A lányom 3,5 volt, mikor a játszótéren ráült egy kis barátja biciklijére és ment..., én meg csak ámultam, ha nem látom, nem hiszem el!!! Csak ajánlani tudom...,( Billy Bug, zöld színben vettem, így uniszx, sajna azóta kicsit megdrágult!

Remélem tudtam segíteni, szép napot!

7. kártyavár06 (válaszként erre: 6. - Taurus82)
2013. szept. 11. 07:19
tipust tudsz írni, köszi
2013. szept. 10. 17:17

Nekünk fém van, de valami ultrakönnyű,ami fontos szempont, ha a szülőnek kell cipelni:)

Semmi extra, tömörgumi kerekű, nekem nem hiányzik a defekt.

Az ülése állítható magasságban, de gondolom ez mindegyiknél így van.

A biciklizni tanulásról nem tudok nyilatkozni, mert ott még nem tart a fiam.

2013. szept. 10. 16:55
senkinek sincs?
4. kártyavár06 (válaszként erre: 3. - Dominós)
2013. szept. 4. 15:21
ha-ha-ha
2013. szept. 4. 15:19
Ami tekerés közben fut...
2013. szept. 4. 15:19
Fa vagy fém? Tömör kerekű vagy pumpálható? Milyen idős koról használtátok? Tényleg segített hamarabb megtanulni bicajozni? Köszönöm a tapasztalatokat
2013. szept. 4. 15:18
Milyen a jó futóbicikli?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook