Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bevált cukkinis receptet keresek! fórum

Bevált cukkinis receptet keresek! (beszélgetős fórum)


1 2
10. Yulcsy
2012. júl. 14. 18:19

Szia!

Ezt nézd meg.Én a múltkor elkészítettem és nagyon finom volt.

[link]

2012. júl. 14. 18:14
Egy kis fej hagymát olajon pirítani, hozzászelni a cukkinit, amíg át nem pirul. 3 tojásba sajtot reszelni, só-bors, és ráönteni a cukkinire. Sütőbe tolni, addig amíg a tojás megsül. Én imádom!
2012. júl. 14. 18:07

Én ezt sütöttem ma, hasábkrumplival: sajtos cukkini rudacskák. Joghurt helyett tejföllel, mindenkinek ízlett.


[link]

7. SzánI. (válaszként erre: 4. - Bdioda)
2012. júl. 14. 18:05
Ez jól hangzik, légyszi a húsos szószt írd le, hogy készítetted! Köszi :D
2012. júl. 14. 18:01
Én a lecsóba szoktam rakni cukkinit meg padlizsánt, nyam nyam
2012. júl. 14. 18:01

cukkinilecsó


Részlegesen hámozott (csíkokban) cukkinit kettévágni és felkarikázni. Hagymát piríntani, hozzátenni a cukkinit, kevés pirospaprikaport, sót , paradicsomot v. paradicsomkonzervet tenni hozzá és megfelelően puhára főzni. 1-2 tojást ütni rá, és egy kicsit azzal is főzni. Rizzsel vagy kenyérrel is finom.

2012. júl. 14. 17:58
Szia! Én a múltkor sütve készítettem (pici olíva olajon megsütöttem a szeletekre vágott, előzőleg besózott cukkinit) és húsos szószt csináltam hozzá. Szerette a család és mintha még jobban is csúszott volna, mint a töltött és rántott változat.
2012. júl. 14. 17:56

Sziasztok!


Úgy néz ki, a kertünkben nagyon sok cukkini lett. A töltött cukkinin, és a panírozott cukkinin kívül van nektek valami jó kis bevált receptetek?


Főleg olyan kellene, aminek a nagy része cukkini.


Tudom,tudom... néztem a gugliban is :D

2012. júl. 14. 17:56
A töltött cukkini nekem mindig sikerül, nosalty.hu-n találsz variációkat :)
2012. júl. 14. 17:54
Bevált cukkinis receptet keresek!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook