Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bevált padlizsánkrém receptet keresek. fórum

Bevált padlizsánkrém receptet keresek. (beszélgetős fórum)


2009. júl. 1. 14:25

Köszi a tippeket, aranyosak vagytok!:)

Egy férfi kollégám sokszor csinál, de az istennek sem árulta el a receptet.:( De most már nem is kell!

13. Cepheus (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. júl. 1. 13:21
Kézzel 1 tojásból majonéz, bele a sütőben sült, felkockázott padlizsánhús héja nélkül, nagy hagyma reszelve vagy finomra vágva, mustár, só, feketebors, porcukor. Fakanállal összeforgatni, kellemesen pikáns legyen az ízesítése. Hűtőben egy éjszakát pihen, hogy összeérjenek az ízek. Nálunk vinetta néven fut és friss kenyérrel, paradicsommal esszük, párom csípőspaprikát is vág hozzá.
2009. júl. 1. 13:08

Sziasztok!


mi ugy csinaljuk hogy megsutjuk a padlizsant, vagy kinn grillen vagy a stuben...aztan meg kell pucolni a hejjat stb stb...


botmixerrel a legegyszerubb, bar van aki nagyon darabokban szereti akkor kessel megvagdosni...mi aproravagott hagymat, pici foghagymat, sot, etelizesitot, pici borsot, es sok majonezt teszunk bele...mindenki imadja :)

11. gabilive (válaszként erre: 10. - Tixtina)
2009. jún. 30. 23:06

Igen,minél vékonyabb,hosszúkásabb legyen!Én egy adagnak 3-4 db-ot szoktam venni,az kb 1 kiló(nyersen).Ehhez 2 tojásból csinálok majonézt.

Szokták mondani,hogy csak fakéssel szabad vágni,fémmel nem szabad hozzáérni,de ez nem igaz,ne dőlj be neki.

Sok sikert,és jó étvágyat hozzá!

10. tixtina (válaszként erre: 9. - Gabilive)
2009. jún. 30. 22:59

Jaj,nagyon köszönöm -rengeteget segítettél-múltkor sokat szenvedtem vele-mivel az öreg tömzsit vettem-de a piaci árus sem értett hozzá-azt sem tudta megmondani,mennyire elég egy darab.

Szóval az keserű volt,de szerencsére megkóstoltam-így nyomkodtam a levét elég sokáig paszíroztam szűrőn-úgy már nem érződött a kesernyés íze.-én azt hittem mindegyik keserű-ezek szerint vékony hosszúkásat kell venni.Most már jobban odafigyelek,és begyűjtöm,lemélyhűtöm.

9. gabilive (válaszként erre: 8. - Tixtina)
2009. jún. 30. 22:46

Jajj,ne!A héját nem szabad beletenni!Meg különben is az megég,mire átsül a padlizsán,úgyhogy semmiképp!

Igen,én is sütöttem gázon,mikor még panelben laktunk.Kicsit befüstölte a lakást:)Na meg a tűzhelyet is elég letakaritani utána.De nekem ez az egyik kedvenc kajám,úgyhogy megérte.

Én úgy tudom,hogy akkor szokott keserű lenni,ha már öreg.A vékony,hosszúkás,fényes héjú padlizsánokat kell venni erre a célra.A kicsi,tömzsik nem jók,keserűek,csipősek.

Ha jól át van sütve,szinte magától válik le a héja,pillanatok alatt kész van.Aztán bele a botmixert,és kész.

Szezonja nyár közepe,végefele van(mikor sok van a piacon,és olcsó:)).

Remélem,segitettem valamit.Kérdezzetek nyugodtan,én már vagy 1000-szer csináltam!

8. tixtina (válaszként erre: 7. - Gabilive)
2009. jún. 30. 22:15

Ez jó-csak mikor van szezonja?

Mostanság láttam a piacokon.Gondolom,akkor érhet,mikor a patiszon-így a nyár folyamán.

Csak múlt évben ettem előszőr padlizsánkrémet-aztán pár hónapja megpróbálkoztam vele.

Hát,nagyon jól sikerült.:)

Viszont,én a gázláng felett sütöttem,és bizony elég körülményes volt-állandóan forgattam,aztán-mire lehéjaztam...Valaki mondta,hogy a héját is beleteszi.

Mivel keserű volt-paszíroztam-nyomkodtam a levét-hááát elég sokat vesződtem vele-viszont nem lett keserű a végeredmény:))

7. gabilive (válaszként erre: 6. - Tixtina)
2009. jún. 30. 21:41

Ez igy van!

De szerintem annyira nem macerás.Én le szoktam sütni egyszerre több kilót,mikor szezonja van.Berakom a fagyasztóba,igy mikor kiolvasztom,csak majonézt kell hozzá csinálni,fűszerezni,és kész.

Mifelénk nem piritóssal eszik,hanem friss puha kenyérrel.Úgy próbáljátok ki!

2009. jún. 30. 20:02
Az úgy a tuti,ha a majonézt saját magad készíted,és grillezed a padlizsánt-hogy az íze jó füstös legyen.-Férjem erdélyi-és neki nagyon izlett-mikor egyszer csináltam.Nagyon pancsolós,macerás,de megéri-mert szuper fincsi:))
5. reguska1 (válaszként erre: 1. - 95a0f7ade3)
2009. jún. 30. 19:40
Szia! Megmosom a padlizsánokat héjastól és úgy vizesen beteszem a sütőbe még spriccelek rá a kezemmel egy kis vizet és lassan kb 120-150 fokon megsütöm közben egyszer megfordítom. Mikor kihűlt megpucolom darabokra vágom és botmixerrel összeturmixolom, majonézt, sót borsot teszek bele és fokhagymát nyomok át a fokhagymanyomón. Nagyon finom! Nálunk az egész család szereti. Pirítós kenyérrel eszük!
4. gabilive (válaszként erre: 2. - Zsumma)
2009. jún. 30. 18:09
Én is igy szoktam,csak nyilt lángon sütöm(udvaron,kertben,grillen).Úgy még finomabb!
2009. jún. 30. 15:28
Még sosem sütöttem padlizsánt.:) Mennyi ideig kell, milyen hőfokon?
2009. jún. 30. 14:42
szia! én úgy szoktam, hogy megsütöm a sütőben a padlizsánt, kibelezem, beledobom egy mély mérőpohárba, vágok bele pici hagymát, fokhagymát, só, bors, kevés majonéz, és botmixert neki. nagyon finom!
2009. jún. 30. 14:27
Ha ismertek, általatok kipróbált és bevállt padlizsánkrém receptet, írjátok meg! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook