Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beutaló, hova mehetek? fórum

Beutaló, hova mehetek? (tudásbázis kérdés)


2023. júl. 25. 16:13
utólagosan gondoltam azért megírom, hogy simán mehettem ahová tartozom lakhelyem szerint, rá se néztek kb. hogy honnan van a beutaló.
19. Bichi (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 13:48
Dehogy változott, nem küldik sehova, az EESZT-ben fent van, ott meg látod te is, meg az orvos is. Ekkora marhaságot, hogy az orvosnak küldik...
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Ancsika4)
2023. máj. 31. 13:34
Én úgy tapasztaltam, feltöltik az EESZT-be az eredményt. Ez változott? Ősszel még így volt, amikor utoljára voltam vérvételen.
2023. máj. 31. 13:32
Oda kell menni,ahol az orvosod adta a beutalót!Neki küldik át az eredményt is!Már nem adják a kezedbe az eredményt mint régen!
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2023. máj. 31. 13:12

Ohh, érdekes.. Akkor most újra elbizonytalanodtam :D

Köszi az infót.

15. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 13:07

Ha nincs ráírva, akkor a háziorvos körzete a mérvadó nálunk.

Kérheted az ő körzetén kívül is, de a beutalóköteles rendelésre akkor rá kell írnia.

Tisztelt X.Y, rendelő, kérem betegem szíves vizsgálatát!

Tehát meg kell jelölni az intézményt, kórházat stb.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Bichi)
2023. máj. 31. 12:55
Köszönöm, oda fogok menni :) Nem gondolnám, hogy elhajtanak ha oda tartozom.
13. Bichi (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 12:23
Ha nincs kimondottan jelölve az intézmény, ahova beutal, akkor a saját körzetedbe kell menni. Szóval menj nyugodtan a lakhelyed szerintibe :)
12. horex (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 12:21

Értem, köszi!

Költöztem én is valaha, átregisztráltam az új orvoshoz.

11. horex (válaszként erre: 9. - Alnisa)
2023. máj. 31. 12:19

Lehet, igen.

Azért érdemes a beutalások rendjét kibogarászni

[link]


Ezek szerint akárhova mehet, vagy mégsem :)

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Horex)
2023. máj. 31. 12:17

Elköltöztem, az orvosom maradt.

Meglátjuk, megpróbálom a saját körzetemben.

9. Alnisa (válaszként erre: 8. - Horex)
2023. máj. 31. 12:13
Mondjuk helyettesít.
8. horex (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 12:04

Az orvosom más körzetben van."

Nem értem. Ha a háziorvosod akkor hozzá tartozol és oda menj ahova mondta. Ha nem a háziorvosod, hogy kerültél hozzá?


Minden rendelőben , laborban, kórházban látják az adataidat, beutalóidat, recepteket.

Úgy gondolom hogy próbáld meg azt a helyet amiu neked jobb. Ma már úgysem papíralapon állitják ki a vizsgálati eredményeket, tehát az orvosod látni fogja

2023. máj. 31. 12:00
Köszönöm, én se látom ebben a logikát így. Megpróbálom akkor a saját körzetemben.
6. Alnisa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 11:53
Laborba sztem a körzetedbe tudsz csak menni. Mivel a Te címedet veszik alapul és nem azt, hogy a doktornő hol dolgozik éppen. Mert ügye akár helyettesíthet is a város másik felén vagy másik városban is!
2023. máj. 31. 11:44
Sima laborra van beutalóm. Utána meg kardiológiára. Kérdeztem az asszisztenst, azt mondta XY intézménybe menjek, mert a beutaló oda szól, mivel a doktornő abban a körzetben orvos. De nem értem, miért ne mehetnék ahova tartozom?! Esetleg valami kód alapján ott látják a rendszerbe hogy hova szól, vagy honnan különböztetik meg ezt?
4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 11:40
A bejelentett lakcímedhez tartozó rendelésre kell menned. De ez sem igaz minden esetben, mert van kórház vagy rendelés, aki fogad másik városból is. Pl én endokrinológushoz nem helyben mentem, ahová be vagyok jelentve, hanem 25 km távolabb lévő városba. Simán elfogadták.
2023. máj. 31. 11:30
Nincs, az asszisztens szóban mondta, hogy hova menjek, de a beutalón sehol se látom ezt feltüntetve.
2. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 31. 11:29
Nincs rajta a beutalón, hova kell menned?
2023. máj. 31. 11:28
Az orvosom más körzetben van. Beutalót a saját körzetébe adott, legalábbis az asszisztens azt mondta oda szól. Én viszont máshová vagyok bejelentve, szívesebben is mennék oda ahova tartozom. Sehol sincs rajta a beutalón, hogy hova szól. Fogadnak így a saját körzetembe, vagy mindenképp oda kell mennem ahova a beutalót írták másik körzetbe(elvileg)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook