Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha Budapesten lakom/tanulok, de nem vagyok bejelentve, akkor hova mehetek bőrgyógyászatra, vérvételre? fórum

Ha Budapesten lakom/tanulok, de nem vagyok bejelentve, akkor hova mehetek bőrgyógyászatra, vérvételre? (tudásbázis kérdés)

13. xyxy90
2015. jan. 8. 19:07
Szia, a 8. kerületben a JESZREND-ben fogadnak akkor is, ha nem ide vagy bejeletnve, csak ne dr. Simola Margithoz menj.
12. 65dolphins (válaszként erre: 11. - Mimi83)
2010. okt. 15. 12:43
Igaz! Én is így jártam dokihoz egy másik városban. Lehet, h meg fog kérni, h add meg a régi orvosod címét, h kikérhesse a kartonodat. Aztán hahazamész, visszakéred.
11. Mimi83
2010. okt. 6. 16:50

Szia! Hasonló helyzetben voltam a mai napig! Ha hosszabb ideig laksz/tanulsz Budapesten, tudom javasolni, hogy jelentkezz be itt háziorvoshoz! Ez annyiból áll, hogy kiválasztod hol van hozzád legközelebb rendelő, elmész oda, és jelzed hogy szeretnél hozzá bejelentkezni. Valószínűleg kérni fog egy bp-i címet, hogy be tudja írni a rendszerbe. Nem kell hozzá semmi más! Innentől kezdve tud írni neked vérvételre beutalót, és oda küld ahová szeretnéd. A mi kerületünkben pl a bőrgyógyászhoz beutaló kell, amit szintén ő állít ki. Az átjelentkezés nem kerül semmibe, és tényleg hasznos tud lenni, ha szükség esetén orvoshoz tudsz fordulni.

Nem kell hozzá bejelentett lakcím sem!

2010. okt. 4. 18:27

Lehet beutaló nélkül is menni, de akkor ki kell fizetni a teljes vizsgálatot.

Nekem havonta kell prothrombint nézetnem, szúrás+vizsgálat összesen 700 Ft.

Ugyanilyen cipőben vagyok, mint Te: be nem vagyok az albiba jelentve, dokim otthon, amikor hazamegyek, rendelés már nincs.

Ja, én Kispesten lakok. :)

9. 2a44b32e51 (válaszként erre: 1. - Detti022)
2010. okt. 4. 18:06
Ha nem vagy bejelentkezve akkor oda, ahol a lakóhelyed van, én is így voltam...
2010. okt. 4. 18:05
vérkép szerintem beutalós
2010. okt. 4. 18:04

vannak olyan intézmények, ahová az ország bármely részéből beutaló nélkül lehet menni


csak én most nem nézek utána

google a barátod

2010. okt. 4. 17:53
De pl a fogamat azt simán megcsinálták ingyen!!! kispesten az ady endre utcai rendelőintézetben.Akkor pl a bőrgyógyászatra miért ne mehetnék?az is tud beutalót irni vérvételre,mert olyan gondom van,ami hozzá tartozik.Nem?
5. Tamianyu (válaszként erre: 1. - Detti022)
2010. okt. 4. 17:53
Iskola orvos ad beutalót,és meg is tudja mondani hova menjél.
4. Andianyuci (válaszként erre: 1. - Detti022)
2010. okt. 4. 17:47
Vagy ott,ahol be vagy jelentve,vagy magándokinál pénzért bárhol.
3. c75565e593 (válaszként erre: 2. - Detti022)
2010. okt. 4. 17:43
ha Bp en nincs lakcimed akkor haza kell menned bármilyen vizsgálatra sztem
2010. okt. 4. 17:35
Lécci segítsetek,mert nem igazán értek ehhez.Nagyon kellene egy vérkép,de nincs beutalom sem,otthon pedig mivel csak hétvégén vagyok már soha nincs rendelés.
2010. okt. 4. 17:34
Ha pesten lakom/tanulok, de nem vagyok bejelentve, akkor hova mehetek bőrgyógyászatra?vérvételre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook