Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Beteg baba. Azt hiszem, nem vállaljuk. fórum

Beteg baba. Azt hiszem, nem vállaljuk. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. nov. 28. 12:17

Erőt kívánok a döntéshez Neked is, férjednek is. Nehéz helyzet előtt álltok. Tűnjek bár szívtelennek, én sem javasolnám, hogy megtartsátok. Valóban a Ti életetek menne rá a gondozására - és akkor a későbbiekről még szó sem esett. :(

Írom ezt egy fogyatékkal élő gyerkőc anyukájaként. Nálunk fel sem vetődött, hogy bármi gond lehet vele, de sosem lesz önellátó.

2021. nov. 28. 12:14

Nagyon sajnálom 😥

Sok erőt kívánok nektek.

Én ugyan így döntenék

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 28. 12:13
Teljes mértékben megértem a döntéseteket.
6. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 28. 12:12

nem kell mentegetned magad, sokan döntennk így a helyedben


sok erőt, kívánom,hogy a következő makk egészséges legyen!

5. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 28. 12:03
Esetleg magzatviz mintavétel? Akkor 100%-os eredményt kapsz erről úgy tudom. Én nem vállalnám ha biztos lenne hogy down szindrómás.
4. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 28. 12:01
Sajnálom és sok erőt a feldolgozásához!
2021. nov. 28. 11:59
Ne vállald.
2021. nov. 28. 11:59
*és ha nekem az volt... Elnézést, elírtam.
2021. nov. 28. 11:57

Sziasztok.

Nagyon el vagyok Keseredve. A legmagasabb kockázat jött ki a Nifty tesztnél a Down szindrómára. Az orvosom szerint ilyen esetben a szülők döntik el, hogy vállalják - e a beteg gyermeket, aki több egészségügyi problémával fog még születni (pl szív problémák és még ki tudja mi, a szindróma súlyosságától függően), bár élhet akár "normális" életet is, de kis eséllyel lesz önellátó.

Sokat beszélgettünk a férjemmel,ő nem szeretné így megtartani és én is erre hajlok bevallom. Voltam pedagóguskent intézménylatogatason ilyen gyerekek és felnőttek közt és bevallom, félelmetes volt az a túláradó szeretet amit mindenki felé közvetítettek. És ha nem az volt, egy másik embernek az én gyerekem közeledése szintén az lenne. És ezt sem szeretném.

Nem vagyunk úgy érzem felkészülve arra, hogy beáldozzuk az életünket egy beteg gyerek miatt. És az megint más, hogy egészségesen születik, de beteg lesz valami oknál fogva és az is, hogy tudjuk, hogy betegen fog születni és sosem gyógyul meg.

Beszéltünk másik orvossal is, több szem többet lát alapon, de ugyanazt mondta, mint az én dokim.

Én nem vagyok képes ápolni és az életem felaldozni vagy hogy a kapcsolatunk ramenjen a férjemmel az egészre.

Azért írtam ezt ki, mert jó volt kiírni magamból azokat a gondolatokat, amiket kimondani nem tudtam még.

Köszönöm, ha elolvasod!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook