Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? fórum

Beszéljünka HPV-ről! Kinek van hasonló baja? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
766. keszani (válaszként erre: 764. - Tina001)
2012. febr. 21. 12:29
nekem is szokott lenni...most is van, de akkor is volt hasonlo problémám, mikor még nem volt hpv-m. lehet a hideg az oka, lelki eredetu, gombás, baktériumos...sok oka lehet, de a legegyszerubb és legbiztosabb ha elmész és vetetsz le kenetet.
765. keszani (válaszként erre: 763. - Mandarin 85)
2012. febr. 21. 12:28
nah, mire mentél?
764. Tina001
2012. febr. 21. 10:48

Sziasztok! Pár hete voltam a szokásos szűrésen, aminek az eredménye P2 lett HPV gyanuval, ezután a dokim csinált újabb vizsgálatot és elküldte tipizálásra. Na most én nem tapasztaltam magamon semmi olyan tünetet amit ti itt leírtok, viszont az utolsó kenet vétel után, olyan mintha megfertőződtem volna valamivel. Leginkább gombás jellegű fertőzésre utal (sok túrós fehér váladék,viszketés nincs) ezért pevaryl kúpot használtam, a kérdésem az lenne hogy szerintetek lehet e ez összefüggésben a HPV gyanuval, ill a HPV okozhat e ilyen jellegű tüneteket.

A válaszokat előre is köszönöm

2012. febr. 20. 08:53
Holnap vissza megyek a dokihoz .de olyan mintha elmult volna.lehet hogy nem is az volt csak még a seb nem gyógyult össze rendesen ami a maratás miatt lett!!holnap kiderül.
762. keszani (válaszként erre: 761. - Mandarin 85)
2012. febr. 15. 08:11
ha nem veszed észre naprol napra,h nol, akkor sztem várd ki a jovo 7et a dokival kezeltesd. magában az ezust kolloid sztem kevés
761. Mandarin 85 (válaszként erre: 755. - Keszani)
2012. febr. 14. 21:36
hát nekem többet is kezelt már a hüvelybemenetemnél volt ami beljebb volt és azt is le kezelte .csak ez az egy jött vissza most :( és amultkor is lekezelte csak kevés volt neki egy kezelés.most kéne mennem holnap a második kezelésre.de mennem kell ki.csak félek hogy ebben az egy hétben még több lesz.ezért kérdeztem hogy kenjem e be ezüst koloiddal.amugy nekem sok volt.2 honapig járta heti egyszer kezelésre.én nem csináltam semmilyen házi praktikát.csak a dokim kezelt és ő is ezüstel.azt nem mondta meg pontosan hogy mi csak azt hogy ezüst.neked meg további kitartást!!
760. keszani (válaszként erre: 759. - Alxmoka)
2012. febr. 14. 19:32

Te is az oregáno olajjal jösz, akkor lehet benne vmi..kenni v inni ajánlod Te?

a kolloid? van itthon, tudom, ezeregy dologra jo, vsizont a dns-ből nem tudja kiirtani a hpv-t

759. alxmoka (válaszként erre: 757. - Keszani)
2012. febr. 14. 16:48
Nekem nem voltak, de ha jól tudom ez a kisebb baj, habár gondolom nem kellemes. Lézeresen eltávolítja a doki, meg ajánlják rá a kolloidot, oregánó olajat azok akik ezzel is küzdöttek. Azt sajnos tudom, hogy nem lehet végleg kiirtani, de talán, ha odafigyelünk magunkra+rendszeres nőgyogyi, időben elkaphatjuk.Ja és az apákat is kezelgetni, mert visszafertőznek:( És talán az agykontroll-nem vagyok fanatikus,és tanfolyam nélkül is működik.Egyszerűen csak el kell képzelned és hinned, hogy már nincsennek ott.Lehet hülyén hangzik, de...ha másra nem is , de lesz egy nyugis fél órád.Lazító mp3-at tudok küldeni hozzá, ha adsz e-mail címet.
758. keszani (válaszként erre: 756. - Alxmoka)
2012. febr. 14. 16:27
egyébként sajnálom, de végleg nem tunik el a szervezetbol, csak megbujik.
757. keszani (válaszként erre: 756. - Alxmoka)
2012. febr. 14. 16:27

orulok,h igy jártál :D

én is november ota élek ezekkel a vendégekkel, de nekem még nem akartak elmenni. de azon vagyojk én is már,h bucsut inthessek nekik és vééégre én is igy irhassak roluk, ahogy Te is :D orulok,h megosztottad velunk ezt.

de Te hogy kezelted a condylomákat? v nem is volt? mert oszintén a legkevésbe az zavar,h milyen tipus rejlik bennem, mig vannak a condylomáim

756. alxmoka
2012. febr. 14. 15:38
Kedves Mindenki! Egy kis megnyugtatás, van gyógyulás, csak hinni kell+tenni érte!2011.novemberében tudtam meg, hogy HPV-m van egy P3-as citológia kíséretében.Az első néhány kétségbeesett nap után, elkezdtem bevetni néhány szert.Ezüstkolloid(csak megbízhatót), Drags Imun, fokhagyma-kúra, egy kis agykontrol, sport, és nem olvastam több fórumot! Ma hívtam a dokit,minden negatív, fél év múlva azért vár egy újabb szűrés a biztonság kedvéért.Számomra is hihetetlen, hisz 1-2 év a gyógyulási fázis, de...
755. keszani (válaszként erre: 754. - Mandarin 85)
2012. febr. 14. 13:38

probáld ki az almaecetet, v bármilyet (5%os),h a fulpálcikát belemártod és rátartod 5 percig. ha condyloma kifehéredik. de baromira fáj, csíp. nem vállalok felelosséget ezért, de én ezt csinálom, ezzel ecsetelem (ecetelem:D) és már a tetejérol lejott egy pici és nekem is kozvetlenul a huvelybemenetnél vannak.


de ha josz haza 7végén akkor jovo 7re is elhalaszthataod,nem? és akkro megnézeted dokival...hogy-hogy neked azt kezelte (hogyan?mivel?) nekem a dokim nem akarja, mert tul kozel van a huvelybementhez, de ugy tunik akkor a Tiéd bátor :D

754. Mandarin 85 (válaszként erre: 753. - Keszani)
2012. febr. 14. 10:40

nekem teljesen a bementnél van egy nagyon pici bubom !!! szerintetek bekenhetem én is ezüst koloiddal?látni nem látok semmit csak érzem .egy aprocska bub de már téynleg nagyon a bemenetnél van .fül tisztitoval talán be tudnám kenni

.mit javasoltok?a doki amult héten kezelte le.és eddig nem éreztem semmit csak ő mondta hogy van ott valami lapos .aztán ahogy le kezelt utána érzetem ott valamit d az is lehet hogy a maratás utáni seb még.nem tudom mi az ott.mit csináljak?kenjem vagy ne?a dokimhoz nem tudok vissza menni mert reggel indulok külföldre de a hétvégén már jövök haza.

753. keszani (válaszként erre: 752. - Vitamingirl)
2012. febr. 14. 08:00

oregano olaj??? nah ez még nekem is uj :)


ezust kolloid mindig van otthon, sokszor segitett megelozni pár betegséget. tudtommal kura szeruen max 3 honapig lehet inni, de ugye errol az ezust kolloidrol elég megoszlo vélemények vannak.


az ezust kolloidos vattát csak ecetelés után használom pár percig, napkozbe munkába kicsit érdekes lenne nedves vattával a lábam kozott.

752. vitamingirl (válaszként erre: 750. - Keszani)
2012. febr. 13. 23:38

A leírtak alapján jó úton haladsz. Csak így tovább!

Óvatosan az ecettel, az ép bőrt ne marja le, és ha a szemölcsök kezdenek leválni ezüstkolloidba jól beáztatott vattapamacs menjen rá. Rajta maradhat egész nap is, cserélni kell ha kiszáradt. Az egyrészt megakadályozza a tovább fertőzést, másrészt pedig az ecet által felmart bőrt gyönyörű szépen begyógyítja.

Természetesen inni is lehet az ezüstkolloidot, ha vmi nagyon jó minőségűt sikerült beszerezni. Persze csak módjával, mert lényegében ez is csak egy antibiotikum, azzal az előnnyel hogy erősíti az immunrendszert. Egy hónapig célszerű napi két teáskanálnyit bevenni belőle, lenyelés előtt legalább 10 percig a szájban tartva, mivel a száj nyálkahártyájáról szívódik fel a leghatásosabban.

Egy hónap használat után 1 hónap szünetet kell tartani.

Magas kockázatú hpv esetén célszerű oregánó olajat is használni, az a másik leghatékonyabb vírusírtó. Naponta 2-3 alkalommal 4 cseppet 5 percig a szájban tartani, aztán lenyelni.Felváltva lehet az esüstkolloiddal használni, mivel 1 hónap használat után ennél is célszerű 1 hónap szünetet tartani.

751. Mandarin 85 (válaszként erre: 750. - Keszani)
2012. febr. 13. 22:34
én most inni kezdtem az ezüstkoloidot!!! ma . talán lesz valami hatás!!!
750. keszani
2012. febr. 13. 20:33

elfehéredett a teteje, és a mai ecetes kenegetéstől le is jött a fehér rész.

akkor jo uton haladok már? csak kenegessem tovább? amugy minden eetelés után ezüst kolloidos vattával le"hűtöm", nehogy tovább terjedjen

749. keszani (válaszként erre: 748. - Vitamingirl)
2012. febr. 12. 12:27
kidudorodnak, de nem fehérednek :S majd emglátom mi lesz belőle. voltam nőinél ő látta, a bőrorvos is.
748. vitamingirl (válaszként erre: 747. - Keszani)
2012. febr. 11. 22:58
Egészen biztos hogy condyloma az amit kezelsz ? Persze ha még annyira kicsik hogy a börből ki sem emelkednek, akkor lehet hogy még a vitamin terápia is elég lenne. A legfontosabb pedig a lelki nyugalom. Minél többet foglalkozol velük annál jobban érzik magukat rajtad. A napi kezelésen kívül nem kell velük foglalkozni. El kell feledkezni róluk. Aztán egyszer csak már nem lesznek ott.
747. keszani (válaszként erre: 746. - Vitamingirl)
2012. febr. 11. 15:29
rajta volt egy darabig de nem fehéredtek ki. 3 pii van egymás mellett, ezért a fülpálcikás megoldás is elég. ma aldara nap van, de holnap lemérem az időt is,h medidg van rajta, mert nem fehérednek. viszont baromira csipett, aztán már ugy elzsibbadt.. aztán fájt de nem vettem észre,h sebesedett volna
746. vitamingirl (válaszként erre: 743. - Keszani)
2012. febr. 10. 23:12

Ha van türelmed a pültisztító pálcika is megteszi. A vattapamacs azért jobb megoldás mert nagyobb területet fed és az eddig esetleg láthatatlan szemölcsöket is láthatóvá teszi.Ha érzed hogy marja a bőröd le kell venni.Ha legalább 5 percig rajta van a szemölcsök ki fognak fehéredni, az egészséges bőr pedig sötét rózsaszín marad.Ha olyan aprók a szemölcseid, azok valószínűleg néhány kezelés múlva egyszerűen el fognak tűnni.

Na igen, a férfiak mindig szerencsésebbek ! Az én páromon pl. soha elő se jöttek.

745. lakiandi (válaszként erre: 736. - Mandarin 85)
2012. febr. 10. 21:07
Nekem már csak a végeredményt mondták, az Bowenoid tipusú bőrrák, áttétekkel. Valószínű, a condylomát átugrottam.
744. keszani (válaszként erre: 743. - Keszani)
2012. febr. 10. 08:01
és a páromnak is volt egy, ma már mult idoben beszélhetek rola, mert reggel lesett neki és már csak egy halovány rozsaszín potty van a helyén :D
743. keszani (válaszként erre: 742. - Vitamingirl)
2012. febr. 10. 08:00

jaaah...25 percig rajta tartani??? egész vattapamacsot a teruleten??? hogyan? nekem 2-3 potty van a huvelybemenetnél, tegnap fulpálcikával kezeltem de csak rányomtam és vettem le...nem tudtam,h ilyen sokáig kell rajta tartani :S és ha egész vattapamacsot tartok oda 25 percig akkor már az ép bort is kimarja,nem?


és nekem nem fehéredett ki, vagy sokáig rajta tartom akkor fog?

742. vitamingirl (válaszként erre: 741. - Keszani)
2012. febr. 9. 23:46

Bármilyen 5%-os ecet alkalmas a kondylomák kimutatására. Viszont az ecet hatására nem csak a vírusos szemölcsök fognak megmutatkozni, hanem akármilyen más elváltozás a bőrön kifehéredéssel reagálhat. Ezért fontos a teszt kérése a kezelőorvosodtól, mert esetleg vmi mást fogsz hónapokig kezelgetni, ami lehet hogy nem is kondyloma. A kondylomák nagyon érzékenyen reagálnak a savas kezelésekre, viszonylag könnyű őket eltüntetni. A gond az szokott velük lenni hogy mindig újabb és újabb jön elő, mert a vírus a bőr mélyebb rétegeiben mindig újabb és újabb sejteket fertőz meg. Ez mindaddig folytatódik míg végül az imminrendszer fel nem lép ellene.

Ha az a valami nem reagál a kezelésre akkor lehet hogy vmi más. Pl. ha vhol máshol rajtad vagy a párodon előfordul ún. uszoda szemölcs, az is előjöhet a nemi szervek környékén is, azt viszont sokkal nehezebb eltüntetni. A savas kezelésre nehezen reagál és mindig kiújul ugyanazon a helyen, mechanikai eltávolítás hatására pedig szétszóródhat és egyre több lehet belőle.Ezeknek a szemölcsöknek az eltüntetésére a homeopátia a legalkalmasabb.

Ha biztos vagy benne hogy genitális szemölccsel van dolgod azt az ecet eltünteti. Ha túl erős az 5% vízzel higíthatod. Napi egyszeri kezelés elég, ami azt jelenti hogy kb. 25 percig rajta kell tartani az ecetes vattapamacsot.Van amelyik hpv szemölcs nem fehéredik el az ecettől, van amelyik egyszerűen csak eltűnik egy idő után, van amelyik meg elfehéredik, megfeketedik és lehullik. De ami a legfontosabb az állandó fertőtlenítés.Ha nincs éppen kéznél ezüst kolloid a 3%-os hidrogénperoxid is megteszi.

741. keszani (válaszként erre: 727. - Vitamingirl)
2012. febr. 9. 21:06

proba-szerencse...lekentem ma azt a 3 kis pöttyöt almaecettel...hát ez b*mira fáj :S de ha ez segit akkor legyen...napi 1x v 2x kell használni?


és nembaj,h nem fehéredtek el?

740. keszani
2012. febr. 9. 21:05
valahol olvastam,h ha lekenem ecettel a kérdéses felületet a condylomák befehéredenek. milyen ecetet kell használni?
739. Veronika27 (válaszként erre: 734. - Lakiandi)
2012. febr. 9. 10:30

Valószínű neked volt magas rizikójú hpv-d is a kondilómák mellett, ezért is kellett a műtét.

Ha a tenyésztés megállapítja, hogy alacsony rizikójú van (kondilómák is ide tartoznak), akkor nincs az az orvos, aki megműt, csak immunrendszer-erősítést javasolnak, meg eltávolítják a kinövéseket különböző módszerekkel. Utána csinálnak egy rákszűrést és ha az jó, akkor minden rendben.

738. Veronika27 (válaszként erre: 732. - Mandarin 85)
2012. febr. 9. 10:27

Én írtam már, hogy hónapokig tart a gyógyulás, ezt meg kell érteni.

Az immunrendszerednek több időre van szüksége, ennyi.

2012. febr. 9. 08:53
Mert amikor én észre vettem utána 3 hónap múlva mentem csak el orvoshoz!!! (külföldön voltam és nem tudtam hogy mi az ott )
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook