Beszélgetés, ismerkedés (beszélgetés)
Lányok!van vkinek ötlete hogy hogy szoktassam rá a kutyust hogy a rongyra pisiljen,ne mellé?Már egy helyre jár azt megfigyeltem,mindig ugyanoda.De mindig a rongy köré,már kész vagyok tőle.Egyébként,okos értelmes kis dög.Volt egyszer egy westim régen,azzal többet szenvedtem,az ahol volt éppen,oda,úgyhogy ezzel még szerencsém is van.De jó lenne ha ne kéne állandóan felmosni.Vagy még korai 9 hetes kutyinál?
Hali!Remélem jó idő lesz a fürdéshez!Már alig várom hogy én is itt tartsak!
Sziasztok!
Ma kissé belefeledkeztem a munkálatokba befogtam fiaimat és neki láttunk a medence felálításába! Mit mondjak még nem végeztünk a kitakarítással,de már haladunk! Remélem jövő héten már fürizhetnek a gyerekek!
Szia! Nagyon édi a kutyusotok! Nekem is hasonló van csak annak fekete barna a szine és már 6 éves!
Raktam fel képet új házörzőnkről!akit érdekel
Apa szakács szóval nincs gond :)))) Detti előtt is gyümölcs meg zöldségmániás voltam , hála az égnek így nem kell magamon erőt venni :DDD 9 kilónál tartok de még 5-6 kg tervbe van véve mert csak 55 vagyok most még.
Csupa vitamin!az a jó,csak vigyázz nehogy megterheld a pocidat.Egyél sok növényt meg sok pipi husit,és marhát is!Gyümölcsből amennyi jól esik!
Mához egy hétre már nem leszek itt!...Jöv szombaton megyünk,aztán mihamarabb szeretnénk netet.Ottani szolgáltatótol függ.Sietek vissza hozzátok!
Rohangya jó bulizást, sok sikert a versenyhez.
Edina! Ti mikor költöztök és meddig nem leszel?
ma megint összeettem mindent :)) dinnye banán kukorica barack :D
Hali a többieknek is! Nem sajnos. Ha jártok más fórumokon és beleütköztök egy Malacka nevűbe nézzétek meg milyen szám van a név után. Köszike
Azt tudom, hogy jó fejek vagytok :) attól, mert nem mindig írok még olvaslak Titeket :)) Hála az égnek eddig viszonylag problémamentes minden :) Jövő héten 4D -re viszem Apát :) De nagyon köszönöm a tanácsokat , és kérdezek ha valami nem lesz tiszta :DD
Látom,már egész kép arzenálod van a kicsiről.Csak rakjad őket fel szépen lassan had lássuk hogy mi a helyzet.Aztán ha tanács kell akkor majd írd meg mert itt van egy pár anyuka tapasztalatokkal.Mi mindenben tudunk segíteni!Tök jó fejek vagyunk!
Na erről a reggeli dologról más jut az eszembe.Hohohohóóóóó.Na mindegy!Amúgy mi a helyzet, minden rendben?
nekem elég rövid lett :) reggelente ált. mint egy begerjedt wc kefe :DDD
Basszus nekem most nem!Bár néha a gyerekektől nekem is szokott!:DDD
Edina a hajam áll fel :)))
lehet, a citrom küld egy linket, ahová feltöltötte a fájlodat, azt kell elküldeni :))
nekem citromailes a postaládám ott is van ilyen ha az egészet bemásolom és elküldöm szerinied lehet????
Heló!rövid lett?Mi áll fel
sziasztok :)
én is levágattam :) kényelmesebb igaz néha feláll :DDD
Levágták a hajam!!!!nyakközépig ér,alul egyenes,most barátkozok vele.Szerintem jó lett de a hosszú haj után most nagyon furi.De kényelmesebb lesz az biztos ottanra.
Szia!köszi,én biztos badatom a kicsinek.A nagynak ha lesz rá pénzem,de nagyon úgy néz ki hogy mostmár telni fog arra is.Ott egy rendelő van,külön gyerekorvos biztos nincs sajnos,de remélem hogy nem lesz gond.
Hát igen, az oltások ilyen nagyon drágák. Én Lucának beadattam a rotavírus ellenit, ami már nem szuri, hanem csepp, kétszer, 1 hónap különbséggel. És: darabja 18000 Ft volt!!! Nem vicc! Azt hittem, elájulok a gyógyszertárben. De sosem bocsájtottam volna meg magamnak, ha Luca elkapja a vírust, kórházba kerül, kiszárad, és én tehettem volna ellene. Ez az egész egy nagy szemétség!
Megtaláltad,akit kerestél?
Edina!
Amelyik oltás szeptembertől ingyenes lesz(2 év alattiaknak),az egy kombinált oltás,súlyos lefolyású tüdőgyulladás és agyhártyagyulladás ellen.Nekünk a dokinő ezt ajánlotta főleg.Én is beadatom nekik szeptemberben.Nagyobbaknak 17 ezer forint.Hogy miből fogom kifizetni még nem tudom.
Szerintem a kullancs elleni oltás sem árt vidéken,kérdezd meg az ottani doktornőt szerintem is.
Sajnos tapasztalatból ismerem én is a virusokat,az idén 2x kellett ujra telepiteni a gépünket.
Figyelj,nem tudom milyen emailfiókból küldöd a zenét Rohangyának.A freemailben van olyan,hogy ÓRIÁSFÁJL CSATOLÁSA,megvárod mig betölti a gép,és küldheted.
Remélem segitettem.
Sziasztok!
Talán nekünk is meggyógyul a gépünk lassan.
Ma egész jó idő van nálunk,meleg van,de fúj a szél!
Szeretem ezt a tavaszi időt,nincs az a nagyon meleg.A gyerekeim már igy is tele vannak kiütéssel a melegtől.
akor most tombola pihenés nálatok nyárvan látom
További ajánlott fórumok: