Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hoxa klub - amely nyitott mindenki számára fórum

Hoxa klub - amely nyitott mindenki számára (beszélgetős fórum)


3787. Pipi57
2014. aug. 17. 23:03
Sziasztok!Jó éjszakát szép álmokat!
3786. Pipi57 (válaszként erre: 3784. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 17. 22:12
Snauci Te még vagy?
3785. Pipi57 (válaszként erre: 3782. - D1zsúlika)
2014. aug. 17. 22:11

Ne butáskodj már:)

Jót nevetek,van humorod az már biztos:)))

De inkább ilyenek legyünk,mint faarcok,nem igaz?:)

Szia !És Neked is jó éjszakát szép álmokat!

2014. aug. 17. 21:37
Jó éjszakát......
3783. D1zsúlika (válaszként erre: 3780. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 17. 21:19

Szia Editke, én is csatlakozom Pipihez, jó éjszakát Nektek, pihenjetek!

Holnap, ha nem zavarok, jövök egy kicsit beszélgetni. :)

Jó pihenést, jó éjszakát!

3782. D1zsúlika (válaszként erre: 3779. - Pipi57)
2014. aug. 17. 21:17

A szilvás gombócnál, vagy a mirelit gombócoknál én kisebbre csinálom a gombócokat. Egyébként lényegtelen a méret, mert ha nagyobbak, akkor később jönnek fel a víz tetejére.

Egyébként most olvastam bele a rossz szomszédság, török átokba, és megjelent a "biofajgyűlölet", amiről nem is hallottam.

Tehát "biofajgyűlölet" = két kopasz őszibarack üt egy cigány meggyet! :))))))))))))))))))


Mára sok/sokkk voltam bizonyára, szép estét, jó éjszakát Pipikém! :)

3781. Pipi57 (válaszként erre: 3780. - Rozsavölgyi)
2014. aug. 17. 21:09

Szia Editke!


Jól elfáradtatok,ez azt jelenti hogy sok krumpli lett.

De legalább otthon voltatok a szüleidnél.

Pihenjetek ,mert holnap új hét kezdődik.

A párod biztos dolgozik.

Szia !Jó éjszakát!

2014. aug. 17. 21:06

Sziasztok!!

Megjöttünk 19.40-re ertünk haza!!

Jol elfaradtunk meg kipakoltam, vacsi es most fürdes es irany az agyiko!!!!

Holnap mosok a lanyom a pesti állatkertbe megy a baratnöjeek viszik!!

A nagy fiam meg a haverokkal!!

Csak ketten leszünk a zozoval!

Szep estet!!

3779. Pipi57 (válaszként erre: 3778. - D1zsúlika)
2014. aug. 17. 20:58
Nem ismertem ezt a gombóclevest,mi felénk nem ismerős.És mekkorák ezek gombócok ?
3778. D1zsúlika (válaszként erre: 3777. - Pipi57)
2014. aug. 17. 20:54

Ne bánkódjunk Pipikém, akkor én is azt mondom!

Én sem szeretek vitatkozni, úgy legyen, ámen! :)))


Milyen gombócot csinálok majd?!

Tudod sok krumplit főztem sós vízben, letörtem - és újabban nagyon szeretem dinsztelt hagymával összekeverni -, plusz egy pici bors.

Na, ebből a maradt sok! Ezért majd összekeverem liszttel, összegyúrom.

De hát, mit is magyarázok, ez a gombóc (amibe ki-ki barackot, szilvát rak), a nudli, a barátfüle, stb. tésztája.

Majd a kis (üres!) gombócokat forrásban lévő vízbe beleteszem, petrezselymes rántással rántom.Nagymamámtól tanultam régen, ők ezt hívták gombóc levesnek. Lehet, hogy sok felé ismerik, az is lehet, hogy nem.


Nagyon finom lehetett a "hétágra" szóló nokedlid, nagyon szeretem, csak csudára elfárad a kezem

már. :)

3777. Pipi57 (válaszként erre: 3776. - D1zsúlika)
2014. aug. 17. 20:29

Cseppet se bánkódj miattuk,de magad miatt meg pláne hogy ne:)))

Nem érdemlik meg a sok jót.:(

Sajnos nagyon öntörvényű emberek!

Azt hiszik nekik mindent szabad és semmi emberi tolerancia....

Na de hagyjuk,nem érdemelnek ennyi szót sem/bár nem vagyok velük haragban/.Én nem sszeretek veszekedni,vitázni....


Milyen gombócot csinálsz, mit teszel bele!

Én ma olyan fini csirkepaprikást főztem apró nokedlivel,hogy hétágra szólt...

3776. D1zsúlika (válaszként erre: 3775. - Pipi57)
2014. aug. 17. 20:19

Hát Pipikém én is pont így gondoltam, hogy a "hangoskodók" kapták a jó falatokat, mert neked, ahogy írtad " nem volt érkezésed kinyitni a sok ablak közül egyet sem!" :)

És azt is egyformán gondoltuk, hogy az "üvegkárt nm fizeti a biztosító a "török átkos szomszédnak!" :)))


Sok krumplit csináltam a hús mellé, ezért majd "gombóc levest" kell készítenem. Szóval, ha gondolod, ezt az "átkos" szomszédodat megcélozhatom a gombócokkal! Főleg, ha jó keményre sikerül, még károkat is okozhatok"! :)

De, nem akarok ilyen rossz indulatú lenni, mert már most elszégyelltem magam!

3775. Pipi57
2014. aug. 17. 20:04

Sziasztok!


Még nem régen jöttem be,rámoltunk kint a melléképületben.


Dzsúlika édes, hát milyen kárt okoztál?

Eltévesztetted a címet?:))))

Ugy vettem észre, hogy a hülye szomszédomnak küldted a finomságokat:)))))

A biztosító remélem nem fizet nekik,mert kárpótolva lesznek a sok finomsággal:)))

2014. aug. 17. 19:19

Nagy a csend errefelé... mindenki piheni a napi fáradalmakat, szóval lassan én is elköszönök, ha ma már nem is, holnap majd beszélgetünk!

További szép estét, jó éjszakát kívánok mindenkinek!

2014. aug. 17. 16:41

Sziasztok, üdvözletem Mindenkinek!

(Akik a szomszédaikat fűnyíróval és flexszel ébresztgetik, molesztálják, rossz indulattal zaklatják, azokat nem üdvözlöm!) :))))))


Inga, gyönyörűek a rózsafák, elgyönyörködnék egész nap bennük!

Én most (nem mondom mindig, hogy vénségemre, mert nem is vagyok én olyan vén!! :))))), beleszerettem a "harangvirágos" bokrokba, vagyis cserjékbe. Már megvan a hely, ahol meg lehet vásárolni.


Pipikém, nem nyitottál tegnap előtt este ablakot, de kíváncsi vagyok, akkor kinek is törhettem be az ablakát a kisvárosban?! :)))


Lassan Editék is hazaérkeznek, bizonyára fáradtan az utazástól, és a krumpli ásástól.

Snauci, hányadik sárga dinnyénél tartasz?! Őszibarackod nincsen?! Jajj de szeretem! :))


Nagyon szép, csendes délutánt Nektek!

Mildikém Neked is!

3772. 7e137d638c (válaszként erre: 3771. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 17. 14:50

Hát igen, szép is az!

Ha én gazdag lennék.... szóval én is beparkosítanám, és azokat a fajta rózsafákat ültetném bele, úgy szépen elszórtan, mint ami a "Gül baba rózsái" c. filmben volt. Annyira szép volt, annyira gyönyörűek!


[link]


Ezek a magas-törzsű, gyönyörű rózsák!

3771. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3770. - 7e137d638c)
2014. aug. 17. 13:01
A mostani falusi házak már szinte olyanok, mint a lakóparkok...eggy szomszédomban sincs háziállat, a porta befüvesitett, bográcsozóhellyel, medencével...énmeg kaksszóra ébredek, kecske mekeg, tyuk kodál,(meg az asszony) egyszóval énmég faluban lakom.. de disznó már nemistudom melyik háznál van.. persze a részeg disznón kivül, mert az van egypár....ja.... meg én:))
3770. 7e137d638c (válaszként erre: 3768. - Pipi57)
2014. aug. 17. 12:38

Most eszembe jutott:

amíg kertes házban laktam, ott a hátsó szomszédnak volt egy tanyája is, és onnét haza-hozott egy kutyát a sok közül.

Persze, ugatott, mint a ... a nyitott fürdőszoba-ablakon keresztül, mert ott volt kikötve...

Egy pár héttel utána a kutyát kicserélte másikra, akkor az is ugatott, mintha megrendelték volna... így ment egész tavasszal...

nyáron átjöttek névnapot köszönteni, férjemben volt már egy pár pohárkával, szabadabban beszélt:

mondja: egyik kutyával az a baj, hogy eszi a csirkét, a másikkal az, hogy nem eszi, a harmadikkal az a baj, hogy nem ugat, a negyedikkel meg az a baj, hogy ugat... döntse már el Sanyi bácsi, most mit is akar valójában attól a kutyától? :))))

3769. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3767. - 7e137d638c)
2014. aug. 17. 11:50
Köszi, tényleg jót pihentem...az ebéd meglepi.. sosem nézhetek a fazékba, mert megkopogtatják a fejem a fakanállal...ilyenkor 1óra fele készül el, addig meg türelem...türelem...LECSÓS SZELET LESZ TARHONYÁVAL...nem rossz...most eszek azért egykis sárgadinnyét...biztos ami biztos
3768. Pipi57 (válaszként erre: 3766. - 7e137d638c)
2014. aug. 17. 11:36

Nos erre én tudod mit mondok.Én családi házban lakom,de nekem van egy olyan utálatos szomszédom a hátunk mögött,hogy az élvezi ha másst nem hagy aludni.

Ő hozzákezdi reggel fél 6 kor flexel akármit élezni pl fűnyíró kést,mindegy hogy majd csak délután 5-kor fog a fűnyíráshoz...meg sorolhatnám..

Csak azért is ,nehogy a másik pihenjen.....Undoríító,de most veszekedjen az ember mindenért ,ha ilyen bunkó!

3767. 7e137d638c (válaszként erre: 3764. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 17. 11:34

Kedves egészségedre a pihenést!

Hidd el, nem a tegnap esti-éjszakai kiruccanás miatt aludtál idáig! És ha rám hallgatsz, akkor még ebéd után is visszadőlsz, csak úgy kényelmesen, melegítőben, egy plédet magadra húzva... tedd a füled mellé halkra állítva a kisrádiót... istenit lehet rajta szunyálni, lehet, hogy csak fél órát, de ez mindennél többet fog érni! Próbáld csak ki!


Egyébként gondolom, bekukkantottál a fazékba, mi jó fő-sül benne???

3766. 7e137d638c (válaszként erre: 3763. - Pipi57)
2014. aug. 17. 11:30

Hát igen!

Most már a szembe-lakásból hogy kiköltözött a kutyás fiatalember, van helyette másik, érdekes ő tudja csendben nyitni-csukni azt az ajtót...

A folyosón a többi lakó pedig normálisan élnek, mozognak, stb. stb.

Egyébként is azért van az, hogy a kávé után leginkább én is a géphez ülök, hogy aki még alattam lakó nyugdíjas (van amikor 8-ig, 9-ig alszik) már közel 90 éves, ha akar aludjon nyugodtan, ne arra ébredjen, hogy mozgolódik, porszívózok, akármi. Odafigyelünk egymásra!

3765. Pipi57 (válaszként erre: 3764. - F59dc5f5b5)
2014. aug. 17. 11:29

Szia Snauci!


Ne is foglalkozz velel hogy meddig szenderegtél:)

Lagalább pihentél egy jót,rád fért...a mekik meg kerestek maguknak valamit....

Legalább jól éreztétek magatokat?

Látod a nők már csak ilyenek,hagyják a jó embert pihizni.....:)

3764. f59dc5f5b5 (válaszként erre: 3763. - Pipi57)
2014. aug. 17. 11:24
Jó reggelt! Ma énvoltam a leglustább...nemrég keltem, 11ig aludtam...a lányok a hibásak , mert csendben keltek, besötétitettek, én meg aludtam...én meg arra ébredtem, hogy korog a pocakom...szörnyű érzés...várom az ebédet, addig már nemeszek,,, kalap fel, megyek zöldet szedni, szénát forgatni, jönnek a kecsók is... ugy vártak már, majd fellöktek....szépen süt a nap....eső sehol... nemis kéne
3763. Pipi57 (válaszként erre: 3762. - 7e137d638c)
2014. aug. 17. 10:17

Jól teszed:)))

Pláne ha olyan szomszédaid is vannak ,hogy megteheted.:)

3762. 7e137d638c (válaszként erre: 3761. - Pipi57)
2014. aug. 17. 10:14
Igen 6 órakor bekapcsolom a fülem mellett a kisrádiót, végig hallgatom a reggeli híreket, és (ha bele nem aludtam), azok után erőt veszek magamon, és kibújok az ágyikóból. :)))
3761. Pipi57 (válaszként erre: 3760. - 7e137d638c)
2014. aug. 17. 10:10

Minek is kelnél hamarabb.

Amíg nem mentem vissza dolgozni én sem bujtam ki az ágyból fél 7- nél korábban,nem mintha aludtam volna, csak ugy lustiztam....:)))

AZ én csirkém már mindjárt megfő:)

Dehogy is fogyunk,a fene megeszi....:)

3760. 7e137d638c (válaszként erre: 3759. - Pipi57)
2014. aug. 17. 09:41

Tudod általában fél 7-kor kelek, amióta nyugdíjas vagyok. Azelőtt én is fél 6-kor már ugrottam ki az ágyból. A csörgő-órám mutatója még mindig ott van, valamelyik reggel is hallottam, amikor kattant egyet!

Most viszont én is megyek, felteszem a kaját főni, hogy ebédem is legyen.... .különben még le találok fogyni és mi lesz velem??? :)))

3759. Pipi57 (válaszként erre: 3758. - 7e137d638c)
2014. aug. 17. 09:33

Szia Inga !

Én is fél 7-kor keltem,mert kidobott az ágy ....

Előtte már csak forgolódtam....Na mondom nincs ebből semmi ,irány a mai nap ,hasznosabb dolgok is vannak, mint a heverészés ,Nekem...:)

2014. aug. 17. 09:08

Szia Pipi!

Pedig azt hittem, hogy ma reggel megelőzlek a felkelésben. Képzeld már fél 7-kor felkeltem!!! :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook