Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk egymással és ne egymás mögött fórum

Beszélgessünk egymással és ne egymás mögött (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. szept. 20. 17:05

Szia !!!!

Nekünk is nehéz bent maradni !!! Dodó nagyon szereti a mesekönyveket már majdnem kívülről ismeri őket. De szívesen hallgatja. Segít főzni is elég jól letudom kötni. Ja és a TV-t is szívesen nézi a Minimax a kedvence !! Kedden megyünk a fülészetre és megbeszéljük a orr mandula műtétjét. Veletek mi újság ???

272. adel07
2009. szept. 16. 21:14

Sajnos nálunk elképzelhetetlen bent lét.Napi 7-8 órát simán kinnt vagyunk.Bent semmivel nem tudom lekötni a figyelmét 5percnél tovább.Nem is tudom mi lesz a 4hét gipszel....

Legrosszabb esetben előveszem a babakocsit és rójuk az utcákat egész nap.

A te kisfiad mivel lehet lekötni?

2009. szept. 16. 19:37
Szia !!! Sajna nem még mindig szenvedek. És így a gyerek is mert nem tudok kimenni az udvarra, Ő meg egyedül nem megy ki. Így bent autózunk a szobába. Ti jól vagytok ???
270. adel07 (válaszként erre: 269. - Anycácska,)
2009. szept. 15. 21:43

Nálunk is nagyon nyügi még a kis megfázással is.De hát mi se szeretjük ha fáj mindenünk.

Javul már az allergiád?

269. Anycácska, (válaszként erre: 268. - Adel07)
2009. szept. 15. 14:53
Köszönöm !!! Nem komoly csak egy kicsit megfázott, de ilyenkor nagyon nyűgös !!!
268. adel07 (válaszként erre: 267. - Anycácska,)
2009. szept. 14. 21:14
Jobbulást!
2009. szept. 14. 20:28
Nem ! Én bekukkantok csak a Dodó beteg és minden percemet lefoglalja. Ha jobban lesz többet ide tudok ülni !!!!
266. adel07
2009. szept. 14. 15:22
Megint eltünt mindenki???
265. adel07 (válaszként erre: 264. - Anycácska,)
2009. szept. 10. 14:33

Szia!

Köszönöm.Te sem pnaszkodhatsz,gyögyörűek a gyerekeid.

A férjem is allergiás,de ő most jól van nála a május a katsztrófa.

264. Anycácska, (válaszként erre: 263. - Adel07)
2009. szept. 10. 08:32

Szia !!!

Utólagos engedelmeddel bekukkoltam az adatlapodra !!

Hát tünemény a kislányod. Büszke lehetsz rá igazán !!! Nálunk megint nagy a csend a törpe oviba. Én meg a szokásos szobafogságomat töltöm. Ki kéne menni az udvart rendbe tenni és a kutyusokkal is játszani de nem megy mert egyből befulladok. Még egy hónap van hátra és újra a régi leszek !!!

263. adel07
2009. szept. 9. 12:45

Szerencsére most semmiben nem gátolja sőt nagyon aktív,naponta több kilométert teszünk meg.(sajnos ez nem látszik rajtam)Ez miatt félek leginkább,hogy marad nyugodtan majd 4hétig a gipszben.

Titeket se irigyellek az orrmandula mütét miatt.

Szegény csöppeket már szivatja az élet.

262. Anycácska, (válaszként erre: 261. - Adel07)
2009. szept. 9. 09:11
Ohhhh !!! Szegény picur !!! Szorítok majd !!! De legalább ha megműtik lehet, hogy neki is könnyebb lesz !? Nekünk is lassan el kéne intézni az orrmandula műtétet. Csak félek tőle mert lesz egy fél óra horrorisztikus része mikor eltávolítják utána fél órát még folyik a vér a kis orrából. Attól a résztől félek. De muszáj mert már olyan nagy neki, hogy nem kap a nóziján levegőt. Így állandóan felső légúti betegségben szenved.
261. adel07
2009. szept. 9. 08:03

Hali!

Vagyok már,tegnapi napunk padló...

Közölték a klinikán,hogy müteni kell Adél lábát mert lehetkinőné de félnek addigra tönkre teszi az izületeket:-((ha minden jól alakul nov 5-én kell befeküdnünk.

2009. szept. 8. 13:00

Kész vagyok !!!!! Hol vagytok ????? Hmmmm ???

Na akkor megyek én is már úgy is csak a mosónőm dolgozik a Bözse. Megnézem hol tart !!!!

2009. szept. 8. 10:42
Most mennem kell ganyézni a gyerekszobát. Szőrnyű állapotok uralkodnak. A kisautók szanaszét. A papagáj szabadon maradt és az ajtóra tette a névjegyét. Igen suttyó egy jószág. Ha nem vagyunk itthon és nyitva marad a kalitka ajtaja akkor randalírozik. Mikor hallja hogy nyílik az ajtó már a kalitkájában csücsül mintha mi sem történt volna. Majdnem hogy szemrehányóan néz, hogy már megint egyedűl maradt. Majd jövök még!!!
2009. szept. 8. 10:28

Sziasztok Csajok !!!

Igen a biztatás jól jön. Sajnos mi elúsztunk a törlesztőrészekkel mert a számlavezető bankom benyelte az összes járandóságomat családistól.Közel 90E Ft-ot Amit a Postára kéne vinnem az kb 150E Ft így csak a párom fizetéséből tudtuk a legfontosabbakat befizetni. És attól fogva csuszásban vagyunk. Már a telókat sem vesszük fel csak ha nevet ír ki. Ugyan felhívtam két bankot amelyben vannak hiteleink és adtak áthidalómegoldásokat de ahhoz is be kéne legalább 1-2 részletet fizetni! Most itt a nagy kérdés enni vagy nem enni ??? Ha kölcsön kérek miből adnám meg ??? És az sem megoldás ! Most várom a beutalókat hogy minél hamarabb meglegyenek a papírjaim és vissza menjek a melóhelyemre és elkezdhünk egyezkedni a végkielégítésről.

Csak az a baj, hogy a oktornéninket súlyos baleset érte és meg kell várni míg az aszisztensnője fel megy hozzá és megkapja az instrukciókat. Hát ennyi. Aztán lehet, hogy addig csavarják a dolgokat míg csőbe húznak és egy lópikulát kapok.

257. Ludmilla71 (válaszként erre: 254. - Anycácska,)
2009. szept. 8. 07:02

szia!


legalább egymást bíztasuk!


a derüt én is várom, mert már túl rég óta tart nálunk is a ború...

éjjel is felébredek, s érzem azt a fránya ürességet a lelkemben , ezt a tehetelenséget, hogy nem tudok semmit elérni munka szempontjából...nincs is sok lehetőség, ha probálkozom itt..vagy ott akkor mindig nagyon sok a jelentkező, irtó nagy a munkanélküliség itt nálunk...

itt nálunk minden egyes nap a túlélési akciót játszodjuk.. vannak jobb napok..is úgy fizetés tájékán..

minden reggel ayyal a rem;nnzel kelek fel, hátha ma lesz valami hirdetés az újságban, ami megfelel..s egyszer csak sikerül!


te se add fel, hisz ott vannak a gyerekeid, és egyik még kicsi...

elég szomorú , hogy van valaki aki segíthetne rajtad, s mégse , inkább csak méreggel és bosszusággal járt a látogatása..

te tedd túl magad rajta, mert már úgyis mind1...

256. Ludmilla71 (válaszként erre: 254. - Anycácska,)
2009. szept. 8. 06:38

sziasztok!


szép és vidám napot mindenkinek!

255. adel07 (válaszként erre: 252. - Anycácska,)
2009. szept. 7. 21:44

Legalább volt egy kis kikpcsolódás:-))

Mi kimondottan nyaralni még sohanem voltunk,igaz évekig utazó vidámparkban dolgoztunk,sokhelyen megfordultunk.Ha már a csekkeknél tartunk én ma fizettem be 3-at,de maradt még jövőhétre is.

Drukkoljatok holnap visszük Adélt szegedre az ortopéd klinikára ellenörzésre a görbe lába miatt.

254. Anycácska, (válaszként erre: 253. - Ludmilla71)
2009. szept. 7. 19:09

Szia !!!

Köszi a biztatást !!! Tudom borúra derű kell hogy jöjjön. De már nagyon várom mert nálunk már hónapok óta ború van. Tudom nem vagyok egy ostya faló de azt mondják ha minden ajtó bezárul Isten kinyit egy ablakot. Hát az én ablakom vagy nagyon be van szögelve vagy nem találja. Majd csak lesz valahogy.

Itt volt a nagynéném Kanadából. Hát szégyen ide szégyen oda én életemben ennyi kacatot nem kaptam, a padlásra különb ruhákat, gyerek játékokat viszek fel mint amit ide hozott. Jó az igaz kaptam két gyűrűt is,de azt meg be kellett vinnem a zaciba mert úgy volt, hogy jön velünk nyaralni, de az útólsó pillanatban vissza mondta így a ráeső részt is nekem kellett kifizetnem. Arról nem beszélve, hogy az időpontot is ő mondta így a párom kiesett keresete is több tízezer Ft volt. Hát már nem tudom, hogy mi a fene fog még velünk történni.

253. Ludmilla71 (válaszként erre: 252. - Anycácska,)
2009. szept. 7. 17:24

szia!

Örülj annak, hogy legalább egyet nyaraltál..

remélem szép emlékeid maradtak róla!


kötélfonásal ne foglalkozz, fárasztó munka , feltöri a kezed..:))

hagyd békén azokat a csekkeket...

nálunk se jobb a helyzet..

én reménykedem abban, hátha mégis valami összejön az ősz folyamán..hiszen nem tarhat a rossz...

fel a fejjel..s kergesd el a rossz gondolatokat!

2009. szept. 7. 12:20

Sziasztok mi újság ??? Kivel mi történ mióta nem voltam. Mi elutaztunk Tiszafüredre 4 napot töltöttünk ott. Nagyon szép hely. A melóhelyen kaptam üdülési csekket még ennyi maradt belőle. Így kihasználtuk az alkalmat. Jövőre se üdülési csekk se melóhely nem lesz. Most a gyerek oviba. Össze raktam a befizetni való csekkeket is. Azt hiszem jobban járok a fonok valami jó erős kötelet és felmegyek a padlásra, és reménykedem, hogy valamelyik korhadt gerenda megtart !!!

Az allergiától meg alig látok. Hát röviden ennyi !!!

251. adel07 (válaszként erre: 249. - Anycácska,)
2009. szept. 3. 21:03

Mióta gyerek van el is felejtettük,hogy nappal is lehet ilyet csinálni:-))

Na majdha ovis lesz bepótoljuk...

2009. szept. 3. 15:00
Na megyek tovább paradicsomot befőzni !!! Anyósnak volt egy csúnya karambolja és eltört a kulcs csontja én meg bevállaltam, hogy befőzöm a paradicsomot meg a kechupot.
249. Anycácska, (válaszként erre: 248. - Adel07)
2009. szept. 3. 14:58
Azt a rattattait csak csavarogtok ??? Hmmm Én más hogy használnám ki az alkalmat !!! Mondjuk kicsavarnám mint egy citromot !!! Na jó ez csak poén volt !!! Nem megsértődni !!!
248. adel07
2009. szept. 3. 13:58

Hali!

Én is be-be nézek.Holnaptól itthon lesz a férjem pár napot,így nem igazán leszek.Kihasználjuk az alkalmat és csavargunk:-))

2009. szept. 2. 19:51

sziasztok!

közbe -közbe idenéztem,de nem nagyon volt senki, én sem tudok sokat itt lenni...na nem azért mert munkahelyem volna, hanem egyébb okok miatt...

sajnos még nemkerült munkám....(((

246. Anycácska, (válaszként erre: 245. - Adel07)
2009. szept. 2. 13:04

Az jó !!!Én a jövőhéttől már többet tudok itt lenni.

A gyerköc még ezen a héten itthon van de jövőhéttől már ovi. Lesz nekem is egy kis nyugtom !!!

245. adel07 (válaszként erre: 244. - Anycácska,)
2009. szept. 1. 21:07

Szia!

Én szoktam:-)

2009. szept. 1. 14:04
Halihó !!! Szokott még valaki ide nézni ????
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook