Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk egymással és ne egymás mögött fórum

Beszélgessünk egymással és ne egymás mögött (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
33. Anycácska, (válaszként erre: 32. - Fbb53e1d99)
2009. aug. 5. 14:26

Hát igen ! Nekem a gyengém a hideg krémes, imádom !

Most megjött Apa tálalok neki aztán megyek a boltba mert Görög gyümölcslevest szeretnék csinálni és meg kell venni az alkatrészeket hozzá !!

Még ma vissza nézek !!!

Mindenkinek további szép napot !!!

32. fbb53e1d99 (válaszként erre: 31. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 14:16

Én soha nem szerettem a csokit, de mióta nem cigizek, egész táblákkal tudok megenni..sütöttem négerkockát, meg Gundel palacsintát...hát a férjem csak nézett, ahogy abrakoltam.)

Nem baj, inkább ez, mint a bagó..

2009. aug. 5. 14:12

Oké !!! Szólok neki !!! Nekem az édességről kéne leállnom de azt már nem bírnám ki ! Imádom a házi sütiket. Volt este 10-kor az ágyból bújtam ki édességet készíteni. Függő vagyok édesség függő.

Se bagó se pia valami élvezett nekem is jár azon a bizonyoson kívül!!!

30. fbb53e1d99 (válaszként erre: 28. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 14:05
Akkor mondd meg neki, fogjunk össze:)
29. fbb53e1d99 (válaszként erre: 28. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 14:04
Én is akkor tettem le!!!!!!!!!!!
2009. aug. 5. 14:02
Most fürdőt vesznek a krumlik a forró olajba, addig vissza szöktem. Remélem neked is sikerül a cigit végleg letenni. Kb egy jó fél év múlva lehet igazán érezni a különbséget. A párom is most tette le 1-én volt egy hónapja. Remélem ő sem gyújt rá többet. Szegény minden cigi után szappanos kéz és arc mosás.
27. fbb53e1d99 (válaszként erre: 26. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 13:57
Hála az égnek, h jól vagy, és az sem mellékes, h a lányoddal is helyrejött minden.
26. Anycácska, (válaszként erre: 22. - Fbb53e1d99)
2009. aug. 5. 13:55

Myoma a méhen csecsemőfej nagyságú, bal petefészek tiszta cysta !! Hát hulljon a férgese, inkább mint hogy komolyabb baj legyen. Itt vannak a gyerköcök.

Ja és szent a béke már a lánykámmal is !!!

25. fbb53e1d99 (válaszként erre: 23. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 13:54
Most annyira röhögök magamon:) Gondolkodtam, milyen takarmányt?? Azt hittem a disznóknak valami...aztán rájöttem, h ebéd:) de bolond vagyok:):)
24. fbb53e1d99 (válaszként erre: 21. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 13:53

Én is örülök Neked!:)

A lányodra meg igazán büszke lehetsz....egy szépség...a kicsi meg édes pofa, csak bele kéne harapni:)

2009. aug. 5. 13:53
Apa telefonált elindult haza mennem kell a takarmányt készíteni. A Brassói kész csak krumplit sütök !!! DE jövök !!
22. fbb53e1d99 (válaszként erre: 20. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 13:51

Komolyan annyi idő után tetted le a cigit? Hát egy nagy gratula megy Neked!!!!!!!

olajcsere..:)Találó:)

Beteg lettél, h a műtétre sor került:(

21. Anycácska, (válaszként erre: 19. - Fbb53e1d99)
2009. aug. 5. 13:51

Nehezen, de állandóan szedem a Xyzal-t. Meg az a cica a lányoméknál van. Tudod ő elköltözött. DE nekem is van. Ő viszont kinti macs csak kajálni jön be. Akkor meg egy kicsit prüszkölök !!

Örülök neked nagyon !!!

20. Anycácska, (válaszként erre: 15. - Fbb53e1d99)
2009. aug. 5. 13:48
Hát hogyne jöhetnél !!!! Köszönöm !!! És örülök, hogy beléptél a nem dohányzok táborába !!! Én 4 éve vagyok ott 25 év bagó után !! Viszont kiléptem az olajcserés táborból (Kipakoltak) DE át tudom érezni !! Pusza !!!
19. fbb53e1d99 (válaszként erre: 18. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 13:48
:)Látom, van cicátok...és az allergiát hogyan győzöd le?:)
18. Anycácska, (válaszként erre: 16. - Fbb53e1d99)
2009. aug. 5. 13:46
Köszönöm, ez tényleg jól esett !! És ezt mosolyogva írtam !!!:)
17. fbb53e1d99 (válaszként erre: 14. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 13:45
Gyönyörűek a gyerekeid,és a lányod csodás!!:)
16. fbb53e1d99 (válaszként erre: 14. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 13:44
Dehogynem vagy normális!:)
2009. aug. 5. 13:43

Sziasztok!

Nekem a bemutatkozásom az adatlapon:)

Megjön a bajom:):):)görcsölök...2 hét szabin voltam, amit idén annak szenteltem, h letettem a büdös baggót!


Anycácska..jöhetek??-DDD

14. Anycácska, (válaszként erre: 3. - Ludmilla71)
2009. aug. 5. 13:27

Hát igen. Pont azért kezdetem ezt a fórumot. Volt egy kettő ahova én is beszálltam, mert érintett a téma. Leírtam egy pár sorba a gondolatom. Egy két ember nem látott a sorok közé én hiába fújtam a magamét az lett a vége, hogy nem vagyok normális. Aztán mire észbe kaptam már rég nem arról szólt a fórum ami a címe volt. Szóvá tettem megint kaptam.

Hát leléptem onnan, és ahogy elnéztem mindenki ezt tette. Csak egy két ember maradt ott. Akik még győzködik egymást. Hát gondoltam itt nincs kötött téma csak dumcsi. Remélem beindul !!!

13. Anycácska, (válaszként erre: 9. - Ludmilla71)
2009. aug. 5. 13:19

Na végre elaludt a törpe !!!


Szia !!!

Mire vagyok allergiás !? Macska szőr, penészgomba, por, korán virágzó fák, pl mogyoró, fűfélék, darázs csípés, feketeüröm, parlagfű. Ebből az utolsó kettő a legveszélyesebb nálam. Ha ez a két nővény elkezdi élni az életüket, akkor az enyémet megkeseríti és jön hozzá az asztma is.


Én munka nélküli leszek. Mert ott van a vezető asztalán a nevem, hogy én vagyok a kiválasztott a leépítéshez. Csak 25 évet hagyok ott. Kicsi a gyerek sokat beteg. Így hát viszlát munka. Most betegállományba vagyok. Volt egy méh eltávolításom. Úgy gondoltam ha már úgy is kirúgnak hát akkor kivizsgáltatom minden nyavajámat. Van mit. Eddig azért nem mentem el,hogy ne nézzenek rám ferde szemmel a munkahelyemen. Hát ez van.

12. Anycácska, (válaszként erre: 8. - Cicmic87)
2009. aug. 5. 13:08
Igen ő a nagylánykám !!!
2009. aug. 5. 13:04

Szijasztok!



Én 30 éves vagyok, párkapcsolatban élek, sajnos, gyerkőc még nincsen. :( :)


Nem voltam még nyaralni, de ha minden igaz, idén még lesz Balaton, és talán Horvátország is. :)


Nálunk is esik az eső, de én nagyon örülök neki, mert már ideje volt. Nem bírom a fülledt időt.

2009. aug. 5. 12:58

Sziasztok!

Én is jövök! 29 éves vagyok, 3 fiam van, a két kicsi iker! Nálunk is volt eső, felfrissült a levegő! Nemrég jöttünk haza a piacról, mindent megvetetnének Velem! Mi hétfőn megyünk nyaralni, remélem kellemes idő lesz! Voltatok már nyaralni idén, ha igen merre és milyen volt?

9. Ludmilla71 (válaszként erre: 6. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 12:48

én is bemutatkozhatom egy pár szóban:

én is házzaságban élek, van 2 lányom..iskolások ...

most persze vakáció van...)

én jelenleg munkanélküli vagyok..sajnos..

így nekem egyvégtében vakáció vagy szabadság...


Te mire vagy allergiás?

a parlagfűre?


én is allergiás vagyok a pollenre, de csak májustól..kb .július közepéig...


én is megyek ebédelni, azután majd meglássuk..mi lesz a délutáni program..


szép délutánt nektek!

2009. aug. 5. 12:43

Szia!

Na akkor nem vagyok egyedül! :)

Most néztem a képeidet, nagyon aranyos a kisfiad!A másik kkét képen a lányod látható?

Na megyek ránézek az ételre!!

szió

2009. aug. 5. 12:41
Most el kell mennem a kicsit lefektetni de vissza térek !!!
2009. aug. 5. 12:40

Hát bemutatkozom egy pár mondatban. 42 éves boldog házasságban élő asszonka vagyok. Két gyermekkel rendelkezem. A régebbi gyerköc az már 21 éves és az újabbik jövevény 3 és fél éves. Imádom őket pedig sokszor kiborítanak. De értük élek és boldogan teszem. Igen fiatalos a felfogásom, mindenre vevő vagyok bizonyos keretek között.


Hmmmm !!! a Nyár hát nekem most kezdődik a szoba fogság. Sajnos az allergiám olyan erős, hogy csak nagyon keveset tölthetek szabadban. De így is jól érzem magam a bőrömben.


Hát dióhéjban ennyi !!!

5. Anycácska, (válaszként erre: 2. - Cicmic87)
2009. aug. 5. 12:34

Szia !!

Ne is mond !!! én is 6-kor keltem. Amíg a gyerköc szunyokált még, itt a gép előtt megittam a kávét.

És onnantól semmi nem sikerült. Az ebédet egy pöttyet elcsesztem. Az eső miatt nem tudunk kimenni a kertbe mert csak dagonyázni lehetne. De lesznek jobb napok is.

2009. aug. 5. 12:30

Hogy ne csak rosszat írjak, mesélj magadról Anyácska, hogy telik a nyár...?

További szép napot!!

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook