Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Beszélgessünk egymással és ne egymás mögött fórum

Beszélgessünk egymással és ne egymás mögött (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
3. Ludmilla71 (válaszként erre: 1. - Anycácska,)
2009. aug. 5. 12:30

szia!


én benne vagyok..beszélgessünk, csevegjünk.... annélkül , hogy leragadnánk egy témánál..csak úgy ...

napi örömökről..vagy bánatokról..


én sem szeretem azt, hogy sokszor indul egy jó fórum, s hamarosan kialakulnak a viták... vagy túlságosan zártkörü lesz a fórum, s az ember lánya/fia úgy érzi, nem tud beleszólni...

2009. aug. 5. 12:30

Szia Anyácska!

Tetszik ez a topik!!

Ha már lehet írni bármiről, akkor most kicsit kiírom magamból a mérgemet.

Nekem a napom nem valami jól kezdődött, felkeltem 6-kor ,hogy megyek futni, el is indultam, de jól el is áztam. Utána 10kor megbeszéltük a csoporttársammal, hogy talizunk,mert adok neki kölcsön jegyzeteket és vártam rá 40 percet, én pedig csak rövid naciba és pólóba mentem, mondom úgy is ltudjuk egy 5 perc alatt az egészet.

Szóval egyenlőre ennyi!!!

Remélem mára már nem lesz semmi több.

2009. aug. 5. 12:24

Sziasztok !!!

Arra gondoltam legyen dumcsi fórum, ahol beszélgethetünk egymással, különösebb téma nélkül. Nagyon sok fórum elszemélyesedett, vagy elvesztette a fórum címéhez való tartalmát. Ha itt tudunk egy kicsit csevegni, bár miről, legyen napi öröm, vagy bosszúság, méreg, vagy csak világgá szeretnéd kürtölni sikerélményedet, nosza rajta. Nagyon sokszor elbeszélünk egymás mellett, nem értjük reagálásaikat. Hát itt talán jobban megismerjük egymást. Remélem sikerül elindítani egy jó dumcsi partit és remélem nem ellenségeket szerzünk egymásnak. Ha van kedved csatlakozz. Nyitott vagyok bármire.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook