Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beszélgessünk az esküvőről! fórum

Beszélgessünk az esküvőről! (beszélgetős fórum)


2009. nov. 25. 20:59
Sziasztok! Nem tudom jó helyen járok e? Most lenne a második házasságom, van már 2 gyermekem. Párom szeretne nagyon esküvőt. Szerintetek mi illik ilyenkor? Ruha, vendégek?
23. tryßi (válaszként erre: 21. - Nicolekeg)
2009. máj. 23. 11:41

...ruha helyszín már van!

vendéglista is!

2009. máj. 17. 18:40
Köszi,segítettetek,így van legalább elképzelésem,hol,mi a szokás.Jó készülödést,a lányomnál jövöre lesz aktuális az esküvö,most csak eljegyzés volt.
21. nicolekeg (válaszként erre: 8. - Tryßi)
2009. máj. 17. 12:52
Hol tartotok??
20. nicolekeg (válaszként erre: 19. - Renkababa)
2009. máj. 17. 12:51
Mi a gyerekeknek bérelünk 1 szobát, hogy le tudjanak feküdni + bébiszittert... Nekem is van picifiam, így kell a bébicsősz... Lefektetem, és majd vigyáz rá, ha felkel, szól, hogy éber a gyermekem... Amúgy a vidéki rokonok a családnál lesznek "altatva" és mi is... mert külföldön élünk. Nem lesznek olyan sokan szerencsére... elférnek majd. De egy buszt bérelünk, hogy tudjanak jönni A-ból B-be...
19. Renkababa (válaszként erre: 15. - 021ff75d72)
2009. máj. 16. 22:08
ahol én voltam ott is a vendégek fizették, mi egy kollégiumban voltunk elszállásolva, de nem volt nagy összeg asszem 500ft volt éjszakára..
18. aszta (válaszként erre: 15. - 021ff75d72)
2009. máj. 16. 19:35
Én voltam külföldön esküvőn, és nálunk a vendégeknek kellett fizetni a saját szállásukat! Annyit segítettek, hogy kinéztek egy olcsóbb szállást!
17. ramoona (válaszként erre: 15. - 021ff75d72)
2009. máj. 16. 19:21
Nálunk mi fizettük, de nem szálloda volt... igazából csak fiatalok maradtak ott, így egy diákszállóba mentünk... de hallottam olyat is, h mindenkinek magának kellett rendeznie a szállást... sokat segítettem, ugye?:-)
16. ramoona (válaszként erre: 9. - Tryßi)
2009. máj. 16. 19:03
És Te is olyat szeretnél???
2009. máj. 16. 18:08
Sziasztok!Egy kérdésem lenne:Ha szálloda költség van(a násznép messziröl utazik az esküvö helyszínére),azt ki állja?Minden vendég fizeti a szállását maga,vagy a menyasszony és a völegény fizet?Esetleg az örömszülök?Mi a szokás?
2009. máj. 16. 17:39
minnél nagyobb az esküvő, annál rövidebb a házasság
2009. máj. 16. 17:19

sziasztok!


csak kivancsisagbol kerdezem, a nagy, draga eskuvo mennyiben kulonbozik pl. egy olyan hazassagkotestol, amikor csak a hazasulandok es max a tanuk vannak jelen? A kerdes lenyege, igazan az, hogy miert kell a nagy, draga, szervezos eskuvo?


engem mondjuk no letemre elriaszt egy feherruhas, nagy, nyuzsis, draga eskuvo...

2009. máj. 16. 15:56
A miénk augusztusban volt. Majd egy év szervezés ráment. A legapróbb részletekig megtervezve. Sokba került a mi kereteink között, hiszen mi fizettünk mindent. Úgy elszállt egy pillanat alatt a nap, hogy csak azt vettük észre, hogy másnap reggel van és a kanapén ülünk hullafáradtan. :D Gyakoratilag a főmomentumokon kivűl szinte fel sem fogtuk a dolgokat. Csak sodortak magával az események.
11. tryßi (válaszként erre: 10. - Anaterra)
2009. máj. 16. 15:52
ja-ja
2009. máj. 16. 15:45
nagy cirkusz, rokonságban nagy összeveszésekkel, a meghívottaknak semmi sem jó, és a gatyád rámegy, de egyébként fantasztikus nap. Bár én ezektől függetlenítettem magam, és végigélveztem mindenegyes pillanatát, a többiek akik áskálódtak, hogy minél rosszabb nap legyen, nem érdekeltek
9. tryßi (válaszként erre: 7. - Ramoona)
2009. máj. 16. 15:41
..otthon anyu mindig azt mondja hogy milyen ruhám legyen!
8. tryßi (válaszként erre: 2. - Nicolekeg)
2009. máj. 16. 15:40
..én is!
2009. máj. 16. 13:52
Én azt tanácsolnám csak, hogy ne engedjétek, hogy beleszóljanak abba, hogyan szeretnétek tartani, kiket szeretnétek meghívni... nekünk tavaly volt az esküvőnk, de a végén már nem is tudtuk azt nézni, hogy mi mit, hogyan szeretnénk,mert hol az egyik családnak nem tetszett, hol a másiknak, és sértődést pedig nem akartunk... nagyon okosan kell csinálni :-)
2009. máj. 16. 13:08
Nekem csak jövőre lesz, mert nem maradt rá keret...
2009. máj. 16. 12:59
Sziasztok, nekünk már megvolt nemrég, idén, terhes voltam :) de nem látszott még.Jó volt, szép volt, de a rokonságból elég volt...sajna az lett amitől tartottunk, mindenre figyeltünk de arra h mi jól érezzük magunkat,arra nem igazán tudtunk....Szóval vmi ilyesmifélét tudnék tanácsolni aki férjhez megy, h próbálja a rokonságot szelektálni s nem végig másokra figyelni..bár annyi program, vőfélyes játék volt, h lehet emiatt is nagyon pörgött az este...enni részletekben tudtam meg ilyenek.De azért összeségében szép emlék marad.
2009. máj. 16. 12:52
Hali! mi még csak az eljegyzést tervezgetjük, de ami késik nem múlik:) énis nagyon várom már a nagy napot mikor ruhát kell menni választani,menüösszeállítás, zenészek, stb..:)
2009. máj. 16. 12:52

Nekünk nyáron lesz, augusztusban. :-) Már alig várom! Nektek mikor lesz a nagy nap? Hogy álltok?


Amúgy van olyan fórum, hogy esküvő 2009 meg biztosan van már 2010-re is!

2009. máj. 16. 12:31

Drága mulatság!

Én most szervezem:)

2009. máj. 16. 12:27
gyertek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook