Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Besokalltam! fórum

Besokalltam! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 8. 17:48

Sziasztok

Bocsi, hogy belezuhantam a témába, de kérlek benneteket, ha valaki Pécsi, és tud valamilyen munkalehetőséget szóljon.A naplómban leírtam a mailom, MOST BESOKALTAM :(

köszönöm!

26. hukka
2010. márc. 6. 22:33
Én is menni készülök külföldre nyáron. Férjem marad a házban..és nem félek! Alig várom..
25. olivchen (válaszként erre: 24. - Nusoka)
2010. febr. 17. 19:58

szia nusoka!


ne haragudj, h nem voltam, de privát gondjaim vannak meg készülök az esküvömre :o) tele van penésszel a lakás, amit bérelünk, qrva drága és nem is a mi hibánk és küzdök az emberekkel. megadom a privi emailem erre írj ezt általában megnézem: susanne_laczko@yahoo.de.

kellemes estét!


olajbogyó

24. nusoka (válaszként erre: 20. - Olivchen)
2010. febr. 15. 18:53
tele a facom,írtam,írtam,de minden elszállt.
23. nusoka
2010. febr. 15. 18:43
én itt volnék,de nagy a csend.
22. nusoka
2010. febr. 10. 20:51

Elteszem magam holnapra!

Jó éjt mindenkinek!

21. nusoka
2010. febr. 10. 19:47

:)

Küzdő és talpraesettek is vagyunk:)

kell az anyagi háttér.

Válság?Hát nem könnyű,de nem lehetetlen.Itthon sem jobb,max minimálbérért döglünk meg.

2010. febr. 10. 19:33
nagyon nagyon nehéz lesz. pont most vágsz bele amikor válság van... mindenképpen érdeklödj a munkavállalás miatt... hogyan lehetséges, stb... az elsö idöszakban szerintem nem jó, ha eladod a lakásod... a másik meg ez attól lesz sikeres, ha küzdö és talpra esett ember vagy.... mert csak annak segítenek kint is aki küzd és haladni szeretne... sok sikert kívánok... és azután nézz, hogy interneten tudsz már dolgokat intézni? a munkavállalás a legfontosabb...
19. nusoka (válaszként erre: 10. - MMMaya)
2010. febr. 10. 19:32
Én már nem akarok hazajönni.Ott a családom.Max nagynénik vannak még itthon nekem.
18. nusoka (válaszként erre: 16. - Olivchen)
2010. febr. 10. 19:25

persze!

Ne haragudj rám,hogy még nem válaszoltam.

Írországról van szó.

A gond az,hogy én inkább németül tudok,de a lányom,párom angolos.

17. nusoka
2010. febr. 10. 19:22
Tudom,hogy nagyon nehéz lesz,de itthon totál ellehetetlenítenek.Ott 1 keresetből szépen megélhetünk albérletben is.Végül is két esélyünk is van.már az egyikőnk fizetéséből is jól élhetünk tartozás nélkül.
16. olivchen (válaszként erre: 15. - Nusoka)
2010. febr. 10. 19:18
szia elmondod,hogy milyen országba mennétek?
15. nusoka
2010. febr. 10. 19:16

Édesek vagytok!

Szóval mindenképpen el kell adnom,mert nincs megtakarított pénzem,ez a fö dolog.

Aztán ki figyelne rá itthon?Nem kell mesélnem visszaélésekről.

Hope32 kivittem őket körülnézni októberben.Addig egyikőjük sem rajongott az ötletemért.A párom hamar felvilágosodott,a lányom már más tészta.

Végül is menni akar,bár szenvedett,hogy mi lesz a barátokkal,meg az apjával stb...

Két hétig barangoltunk,kirándultunk,és ahogy teltek a napok egyre jobban tetszett a leánynak.

Sőt mikor hazaérkeztünk,még ő mondta,hogy milyen jó volt,hogy nem láttunk ....(egyeseket)Remélem értitek:)

14. olivchen (válaszként erre: 1. - Nusoka)
2010. febr. 10. 18:46
szia zsuzsi vagyok és bécsben élek, hová mennél, esetleg tudnék adni neked adni pár tanácsot.. persze ha érdekel. a 3ik ország ahol élek... az elsö a szülö a másodikat én választottam aztán a harmadikban meg a párom él, miatta vándolroltam tovább. de kitartást és nagyon nehéz lesz... még akkor is ha segítenek...
2010. febr. 10. 18:41
Én a lakásomat is eladnám, egy új élet kezdéséhez kellene a pénz. Biztonságosabb, mint egy szál semmivel menni. Persze nem felélném az árát...
12. boszorka42 (válaszként erre: 1. - Nusoka)
2010. febr. 10. 18:38
Menni kell. Én ha tehetném már rég mentem volna főleg úgy hogy lenne aki segítsen. Biztos hogy ha talál munkát valaki külföldön és van egy kis megtakarított pénze az tud boldogulni mert itthon szerintem egyre rosszabb lesz. Menyetek én azt mondom.
2010. febr. 10. 18:37
Lakást én sem adnám el!
10. MMMaya
2010. febr. 10. 18:36
Szerintem csak add ki a lakásodat, de ne add el, legyen hova haza jönni.
2010. febr. 10. 18:36
Nem lehetne a lakásodat megtartani, ha már mindenképpen ki akarsz menni dolgozni?
8. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 4. - Winny)
2010. febr. 10. 18:35
Így igaz,ne add fel mi van ha nem sikerül.
2010. febr. 10. 18:35

Én mennék. Ha nem az nyer akit remélek, akkor mi is megyünk...

És még segítségünk sem nagyon van.

2010. febr. 10. 18:34
szerintem ha dolgozni mész ki, ...szóval én a helyedben nem adnám el a lakást, csak kiadnám.
2010. febr. 10. 18:34
Szia! Mit szól a családod? A lányod és a pasid?
4. winny (válaszként erre: 1. - Nusoka)
2010. febr. 10. 18:33

Ne add el a lakásod!

Add ki albérletbe.A biztost nem szabad a bizonytalanért feláldozni!!!!!!!!!!!

3. édesmandula (válaszként erre: 2. - Akymo)
2010. febr. 10. 18:33
attól függ...
2010. febr. 10. 18:32
Minden kaput ne égess fel magad mögött, de a munka biztos könnyebb és a megélhetés is külföldön.
2010. febr. 10. 18:30

Adott 1 41 éves nő,mindjárt 16 éves leányzóval,sokkal fiatalabb pasival(6 éve együtt)

Nem bírok itthon megélni.Öcsém kölföldön él a családjával.Semmi biztosat nem tud nekem mondani,de ha ott vagyunk mindenben támogat.Meló ügyben.Szerinte nem lehet itthonról munkát találni,csak ha ott vagyok.már árulom a lakásom,de nem sok jelentkező van.

Úgy félek!Tudom,hogy lépnem kell,mégis olyan nehéz.Talán még hajléktalan is lehetek,ha most mindenemet feláldozom egy új élet reményében.

Lehet,hogy nagyon bejön,de lehet,hogy mégsem.Na ebbe bele sem merek gondolni.Sikerülnie kell.Tudom,hogy véleményt nehéz így formálni,a mocskolódást inkább ne,de érdekelne a véleményetek.Főznöm kell,de itt leszek.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook