Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Béres cseppet szednék, de félek hízni fogok. Viszont, még... fórum

Béres cseppet szednék, de félek hízni fogok. Viszont, még... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. ápr. 12. 04:39
Na mizujság azóta?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - 55Judit)
2022. dec. 6. 08:22
Köszönöm. Hidd el, sokat keresgéltem én is.
12. 55Judit (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 5. 13:22

[link]

Itt van mindjárt a 2 legfelső videó amit megnézhetsz. Rövid és velős segítségek. Újhelyi Szabolcs Zoárd videói mind azok. Látod nekem bajom sincs, mégse voltam rest rákeresni. Neked!

11. 55Judit (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 5. 13:15

Akkor utána nézhetsz, milyen hatóanyagok segíthetik a máj és az epe működést.


"Az élet nem a kifogásokat, hanem az erőfeszítéseket díjazza."

(Andrew Matthews)

2022. dec. 5. 12:34

Az étrend-kiegészítők, benne van a nevében is, csak kiegészítik az egészséges életmódot.

A legfontosabb az étkezés, mozgás, alvás.

Kedves Fórumindító!

A Béres csepp valakinél növeli az étvágyat, van olyan akinél nincs ilyen hatás.

Ha az epéd miatt sokmindent nem tudsz enni, akkor kísérletezz! Mik azok, amiket szeretsz, amik nem okoznak panaszt és szüksége is van a testednek rá.

A mozgásban is, úgy mint az evésben egyénileg kell egy jól működő programot kialakítani.


Kitartást ehhez a nem könnyű, de nem is lehetetlen feladathoz!

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - 55Judit)
2022. dec. 4. 20:03
Az a baj, hogy nagyon lusta az epém. Nagyon sokmindent nem bírok enni.
8. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 4. 15:51

Mert úgy érzed a plusz zsírtól kéne erősebbnek lenned? Tévedés. A túlsúly gyengít. Cseréld le a zsírt magadon izomra, mindjárt erősebbnek érzed magad.

Egyél kevesebb szénhidrátot, és több gyümölcsöt, zöldséget, minél többet nyersen. Hamar érezni fogod hogy egyre erősebb vagy.

Ha több fehérjét eszel a szénhidrát rovására, mennyiségileg egyre kevesebb ételt fogsz kívánni. Az emésztése több kalóriát is igényel, ez által könnyebben leadod a felesleget is.

A legkényelmesebb persze a reggel 20 csepp este 20 csepp, csak ezzel nem azt éred el amit szeretnél.

2022. dec. 4. 15:44
Én úgy ettem tőle, mint a vett malac. A gyerekeknek meg hiába adtam, nem lett tőle étvágyuk.
6. Csillagszem38 (válaszként erre: 5. - Görögtánc)
2022. dec. 4. 15:22
Hát persze!
2022. dec. 4. 15:11
... és nem is a csepptől híznak, hanem attól, hogy sokat esznek a megnövekedett étvágy miatt.
2022. dec. 4. 14:40
Nem a beres csepptol leszel egészségesebb, hanem attol, hogy egészségesen étkezel, lefogysz, rendszeresen sportolsz és elegendot alszol.
2022. dec. 4. 14:25
Igen, hajlamosít hízásra, de nem feltétlenül fogsz is.
2022. dec. 4. 13:44
Az egészség a leg fontosabb. Amíg meg nem erősödsz, ne törődj a kilókkal szerintem vagy próbálj inkább többet sportolni/mozogni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook