Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Két éves gyermeknek hogyan adagoljam a Béres cseppet? fórum

Két éves gyermeknek hogyan adagoljam a Béres cseppet? (tudásbázis kérdés)


2011. dec. 5. 12:40

Sziasztok


Az én kislányom is 25 hónapos és tavaly télen adtam neki a béres cseppet és nagyon jó volt mert nem volt beteg. De olyan étvágya volt hogy szegénykém egész nap csak evett volna. Ez a mellékhatás elmúlik egy idö után???

Mert szeretném adni neki az idén is, de hiznia nem igazán kellene.

12. mliv
2011. dec. 5. 08:47
Össze vissza írtam,, a kislányoD szervezetének..
11. mliv
2011. dec. 5. 08:46

Szia!


Nekem 3 éve kislányom van, napi 10 csepp cebiont illetve 10 csepp béres cseppet kapp, reggel este elosztva, szóval reggel is 5-5 csepp, meg este is. Most épp szünetet tartunk, mert z orvos azt mondta, hogy be kell iktatni azt is. Szerencsére az én lányom nem beteges, de nem szeretném elszólni magam.


Ennek persze nem kell így lennie, nem akarlak elkeseríteni, de nagy valószínűséggel így fogjátok a telet kihúzni, mert 25 hónaposan ő még nagyon fiatal, könnyebben elkap mindent, persze mint írtam, tisztelet a kivételnek. Szerintem csodákat ne várj a Béres csepptől. Nagyon jó dolog, de a kislányom szervezetének kell megerősödni. Valószínű az oviban már nem lesz gond, tudom sovány vígasz....

2011. dec. 5. 08:43
2*5 cseppet.
9. Noricica1987 (válaszként erre: 5. - Fancsika09)
2011. dec. 5. 08:26
Nekünk nem változott meg!
8. Noricica1987 (válaszként erre: 3. - Fiatal nő)
2011. dec. 5. 08:26
Nekünk is a gyerek orvos mondta!!
2011. dec. 5. 08:24
Szia én a kisfiamnak 10csepp bérest,10 csepp cebiont adtam!!
6. dus
2011. dec. 5. 08:24

[link]


Én a fiamnak 2x3 cseppet adtam, mikor kicsi volt. Most 5 évesen és 17 kilósan kap 2x8 cseppet meg persze mellé C vitamint.

2011. dec. 5. 08:21
A széklet színe megváltozik?
4. c8d93a7aea (válaszként erre: 3. - Fiatal nő)
2011. dec. 5. 08:18
Bocsi,de nekem a gyerekorvos mondta így!
2011. dec. 5. 08:15
Kérdezd meg a gyógyszerészt... Én inkább ott faggatóznék, mint itt, mert az legalább hiteles infó, itt meg mindenki azt mond, ami jólesik neki, függetlenül attól, hogy marhaság-e vagy sem...
2011. dec. 5. 08:15
Szia!Én a kisfiamnak napi 8 csepp Cebion c-vitamint adtam ami úgy 40 mg-nak felel meg és napi 10 csepp Bérest.Én úgy csináltam,hogy egyszerre tettem bele mindent fél liter teába,mert a Béresnek nagyon rossz íze van,de a teában nem lehet érezni,és így itta meg egész nap az egészet.Ne ijedj meg mert fekete lesz a tea a Bérestől,de ha teszel hozzá citromlevet világosabb lesz.Nálunk nagyon bevált,most lesz a nagyfiam 3 éves és 1x volt egy kicsit náthás csak a 3 év alatt.
2011. dec. 5. 08:09

Sziasztok!Fanni lányom 25 hónapos!

Elkezdtük a bölcsit 2 hónapja!Azóta 1 hetet megyünk, 1-et nem,mert folyton légcsőhurut, torokgyulladás!! van, hogy délig semmit nem eszik, pedig sosem kap édességet!A gyümölcsből csak az almát eszi meg!14 kg, most 10 napja itthon van, a gyógyszerész javasolta, hogy adjak neki béres cseppet, 2x5 cseppet!és mellé a c vitamint, Jutavit-et adott!

Azt írja a béres csepp:2x5, és minden bevételhez 50mg C vitamin, akkor az napi 100mg C vitamin!

A vitaminra az van írva, hogy napi 10csepp gyerekeknek, 50mg!!Most akkor hogy adjam, mennyi bérest, és mellé mennyi c vitamint??

jövő héten kezdek dolgozni a régi munkahelyemen, és nagyon félek, hogy a sok betegeskedést nem nézik majd jó szemmel!!Köszi annak aki segít!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook