Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Béres Alexandra dvd-i közül szerinted melyik a legjobb/ leghatásosabb? fórum

Béres Alexandra dvd-i közül szerinted melyik a legjobb/ leghatásosabb? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4
2009. júl. 26. 14:26

Köszi a válaszokat:)

Eddig csak Rékára tornáztam,de láttam,hogy Alexandrának is vannak most akcióban dvd-éi.Lehet kipróbálom,mondjuk Nekem Réka tornái nagyon beválltak,teljesen lecseréltem a ruhatáramat(úszok a gatyóimba),amióta tornázok rá,és a hangulata a dvd-inek szerintem nagyon jó,de most kipróbálom Alexandrát is:)

2009. júl. 26. 13:21

Sziasztok!


Én 1 hete tornázom BA dvd-re, heti 4x: Vitalitás (ezt szeretem eddig a legjobban), Új kihívás (hát, ez tényleg kihívás, nekem még elég nehéz, de ettől függetlenül tök jó) és EEgyensúlyban önmagaddal (kicsit más, nem rossz, de talán ez könnyebb a másik kettőnél). Meg van több tornája is, amit jövő héten próbálok ki az a Menni fog! és a Live!

Viszont a Lendületben tornáját sehol nem találom... Nem tudjátok, honnan tudnám letölteni? Ha valaki tudja, írna nekem egy privit? Megköszönném! :))


Mindenesetre mi azt vettük észre, h 1 hét után, mintha izmosodna a lábam. És ez borzasztóan tetszik. :)))


Régebben voltak próbálkozásaim RR-re is, de akkor nagyon nehezek voltak nekem és halálra idegesített a hangja, a "hűűhaaaaaaa", meg h nem csinálja végig...


Üdv.,

Tandi

26. moncsicsi83 (válaszként erre: 25. - 97e35043a4)
2009. júl. 26. 12:08

Tudom, azért nem is tornázok sem Norbi, sem Réka tornáira, mert a hátam nem bírja és ha úgy mozdulok, akár a járóképességembe is kerülhet, szóval azt kihagyom. Alexandra Live tornáján érzem azt, hogy kíméli a gerincet és nagyon erősíti a hátizmokat, így azt csinálom...


A fitbox-os leírást köszi. Azért majd ha elővetted és tornáztál rá /felfrissítetted emlékeidet/ majd számolj be róla...

25. 97e35043a4 (válaszként erre: 23. - Moncsicsi83)
2009. júl. 26. 11:20

Még azt elfelejtettem leírni, hogy ha hátfájós vagy, akkor szerintem a Réka nem jó, mert túl megterhelő...

Volt, hogy a 2009-es dvd-jére tornáztam, s másnap fájt tőle a hátam... De az is lehet, hogy én tartom rosszul torna közben a testem, és attól volt... :(((((((((

24. 97e35043a4 (válaszként erre: 23. - Moncsicsi83)
2009. júl. 26. 11:16

Már nagyon régen nem tornáztam rá!!!!

Van bemelegítés box nélkül. És utána megy a fitness-boxszerűség, és a Koko is segít, hogy hogy lehet jól boxolgatni...A végén van szokás szerint nyújtás (legalábbis emlékeimben így él).. Többen tornáznak benne, de a fő "vendég" a Koko.

Végülis nem rossz. Kifáraszt az is.

Na, valamelyik nap elő is veszem majd, és megint "ugrálok" rá egyet!!! :)))


Én mondjuk mostanában a Rékára tornáztam.


Persze, nem tehet róla, hogy olyan a hangja :)))) És én a hangja ellenére szívesen tornázok rá.

De mint ember az Alexandra szimpatikusabb...


A google-ban rákerestem neked a Fitbox-ra! Ezt találtam:


Fitbox (FitBox)

Sport, 2000 - magyar film


Főszerepben: Béres Alexandra, Kovács "Ko-Ko" István


Megjelenés dátuma: 2000. március 22


Mindenki tudja, milyen fontos a testmozgás. De aki már próbálta, azt is tudja, milyen nehéz otthon, egyedül elkezdeni. Most azonban végre elért Magyarországra is a megoldás, amelynek neve: FitBox!

Ahol eddig bemutatták, ott kiütéssel győzött a fitness és a box ötvözéséből született edzésprogram, a FitBox, amely amellett, hogy a test szinte valamennyi izmát átdolgozza, hat a kardiomuszkuláris rendszerre és szálkásító, zsírégető hatása is van. A remek hangulat, a változatos gyakorlatsor és a jó zenék segítenek abban, hogy ne dobja be a törölközőt már az első pár perc után.

Ne késlekedjen hát! Szálljon be a ringbe Béres Alexandrával és Kovács Istvánnal, akik azért fogtak össze, hogy Ön egészségesebb és fittebb legyen!

23. moncsicsi83 (válaszként erre: 22. - 97e35043a4)
2009. júl. 26. 10:52

Réka hangja nekem is idegesítő :) Mondjuk szegény nem tehet róla...


Alexandra dvd-iben nekem az tetszik, hogy sok benne a gyógytorna elem is -sajnos a gerincem miatt kellett gyógytornára járnom- és szól, ha valami pl a hátfájósoknak megterhelő lehet. Nem is figyeltem, Réka szokott szólni a tornáin, hogy ha van ilyen rész?



A fitbox kazettán szintén ugyanúgy vannak bemelegítés és nyújtás elemek? Neked mennyire jött be?

22. 97e35043a4 (válaszként erre: 10. - 5e48d37001)
2009. júl. 26. 10:17

Szerintem:

Alexandra szimpatikusabb, összeszedettebb gyakorlatsorai vannak, jobban észben tartja melyikből mennyit csinál, változatosabbak a dvd-i a helyszínt/embereket illetően.

Réka: jobban tetszik a teste, jobbak a gyakorlatai, idegesítő a hangja, viszont a zene jobb, és valahogy jobban motivál engem.


Mindenesetre hol az egyikre, hol a másikra tornázom, épp melyikhez van kedvem...

21. 97e35043a4 (válaszként erre: 20. - Moncsicsi83)
2009. júl. 26. 10:12
Fit box: nekem kazettán van meg, ott a Kovács Istvánnal "Kokoval" tornázik együtt 60 percet, van benne sok box-elem...Megnéztem a kazettán a dátumot: 2000-ben készült.
2009. júl. 26. 09:54

Anonima0611:

Én osztom JudtMiskolc véleményét, miszerint Alexandránál tényleg megfelelő a bemelegítés, nyújtás, ami egy tornánál elengedhetetlen. Rékának nagyon pörgősek a dvd-i és nem éppen izületbarátok. Meg nekem -igaz nem sok dvd-jét néztem, vagy csináltam- az sem tetszik, hogy néha megáll és magyaráz, nem tornázik veled végig.


AndikAnyuka:

A fitbox dvd-jéről nem is hallottam Alexandrának. Ez új dvd, vagy valamiről lemaradtam? Mesélsz róla?

2009. júl. 26. 09:32

Lendületben és az Új kihívás, valamint még a Vitalitás!

Kemény mind a három én nagyon szeretem!

2009. júl. 26. 09:03
Egyébként nem rajongok a dvd-kért, inkább a szabadtéri mozgásformákat szeretem, de néha kellenek az alakformálás miatt...
2009. júl. 26. 09:02
Én azért teszem le a voksomat Alexandra dvd-i mellett, mert megfelelő a bemelegítés és a nyújtás mindegyiken, ez nagyon fontos. Tegnap a Vitalitást csináltam végig, szerintem elég fárasztó (így elsőre), a múltor a Lendületben nem fáradtam el ennyire (lehet, hogy jobb erőnlétben voltam). Nekem a Lendület azért jobban tetszett.
2009. júl. 26. 08:43
(Bocs, a duplázásért.)
15. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 11. - Ancsika72)
2009. júl. 26. 08:41
Egyetértek, nem rosszak, de a Réka tornákhoz képest nagyon "vonatottak" a Szandra dvd-ék.
14. 37ff3fb0e3 (válaszként erre: 11. - Ancsika72)
2009. júl. 26. 08:41
Egyetértek, nem rosszak, de a Réka tornákhoz képest nagyon "vonatottak" a Szandra dvd-ék.
2009. júl. 26. 08:27
200% ez nehezebb, és a Nyerj időt, ez könnyebb.
12. Cepheus (válaszként erre: 10. - 5e48d37001)
2009. júl. 26. 08:26
Van, Réka nekem nem jön be. Ezzel nem azt mondom, hogy rossz, de más.
11. ancsika72 (válaszként erre: 10. - 5e48d37001)
2009. júl. 26. 07:55

Szia!

Sztem Réka pörgősebb,jobb,és jobb zenékre tornázik:)))

2009. júl. 26. 07:31

Sziasztok,

Én arra lennék kíváncsi,hogy hangulatilag van-e valami különbség Alexandra és Réka dvd-i között.

2009. júl. 26. 06:48

Nekem is megvan Béres A.-tól a LIVE, a Menni fog, a Vitalitás, a 200%, a Lendületben, az Új kihívás, a Fit box, a Nyerj időt, és az Egyensúlyban önmagaddal.

Ezek közül nekem szinte mindegyik tetszik, de a legjobban az Új kihívás. :)))))

De van egy, ami egyáltalán nem jött be, és többször nem is tornázom rá (elajándékoztam már a hugomnak a dvd-t, de neki sem tetszik),s az az Egyensúlyban önmagaddal. :(((

2009. júl. 25. 18:45

szerintem a 200% a legjobb, nekem ez jott be legjobban :)

az uj kihivas es vitalitas is jo :)

vagyis en nagyon szeretem alexandrat es szerintem minden dvdje nagyon jo :)


csak kitartast hozza!!!

2009. júl. 25. 17:09
Nekem a Vitalitás.
2009. júl. 25. 17:07
Én azt mondom Menni fog! :)
2009. júl. 25. 16:59
Múltkor a Lendületet tornáztam végig, nem volt rossz ez a típusú köredzés, persze csak akkor, ha egyszer szeret izzadni és alakot formálni. Ma szereztem be a Vitalitást, majd írok róla véleményt, mindjárt kezdek is tornázni.
2009. júl. 25. 16:57
Egyik ismerősöm még a Menni fog című dvd-t dícséri nagyon...
2009. júl. 25. 16:55
Nekem a Pörgesd fel, a Lendületben és a Live vannak meg, a Live nagyon tetszik, a másik kettő nem jött be.
2009. júl. 25. 16:53

Szia!

Én eddig még csak a 200% alakformálásra, a Live-ra és a Nyerj időt-re tornáztam. Nekem az első kettő vált be ezekből. A 200 % nagyon jol formálja a hasat, a Live-nál meg azt vettem észre, hogy a fenekem, csípőm formálódik jobban. Mind a kettőt nagyon szeretem. Most épp váltogatom őket!

2009. júl. 25. 16:47
Béres Alexandra dvd-i közül szerinted melyik a legjobb/ leghatásosabb?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook