Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bérapa kerestetik! fórum

Bérapa kerestetik! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
13. emagdi (válaszként erre: 7. - ***Katuska***)
2007. jún. 11. 15:18

szerintem tönkrevághatod a fél életed és a kapcsolatod is, ha egy ilyen témában hazudsz a párodnak. előbb-utóbb úgyis kiderül, hogy nem ő az apuka, és az több, mint kínos...

hogy érted, hogy kifuttok az időből? az adatlapod alapján 23 éves vagy, van még időd bőven próbálkozni:)))

ha a párod annyira odavan a gyerekekért, akkor előbb-utóbb biztos beadja a derekát, hogy mesterséges segítséget (pl lombik) is igénybe vegyetek. (valami oka biztos van, hogy ellenzi).

12. Mandula71 (válaszként erre: 7. - ***Katuska***)
2007. jún. 11. 15:17

Bocs, az adatlapod szerint mindössze 23 éves vagy. Miről beszélsz, hogy kifuttok az időből??? Miért gondolod, hogy a párodban van a "hiba"? Te magad írtad, hogy súlyfelesleged van, talán előbb abból kellene lefaragni, nem? Aztán ha akkor sem jön össze, akkor jöhet a kivizsgálás. Mindkettőtöknek.

A létező legrosszabb megoldás az, amit te találtál ki. Remélem, hogy ezzel a módszerrel nem lesz gyereked.

11. e71af41436 (válaszként erre: 7. - ***Katuska***)
2007. jún. 11. 15:15
egyáltalán kivizsgáltak már benneteket?
10. dee
2007. jún. 11. 15:12
Örökbefogadás,az mindenkinek jó!Menet közben még teherbe eshetsz!
9. d@nu (válaszként erre: 7. - ***Katuska***)
2007. jún. 11. 15:08
Esetleg meggyőzhetnéd a párodat a "mesterséges útról". Szerinted hogyan nézne a "gyerekére", ha egyszer megtudja, hogy nem is az övé?
8. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 7. - ***Katuska***)
2007. jún. 11. 15:08

Es ha ossze is jonne a gyerek, ha a parodat atvered es rajon, szerinted kepes lesz meg hozzatok erni es a gyereket is elfogadni?

Ez veszelyes nagyon. Mi lenne, ha orokbe fogadnatok egy kisbabat?

2007. jún. 11. 15:05

a párom nem igazán kellene, hogy tudjon róla.

Ez az én agyam szüleménye.

Mesterséges lehetőségekről a párom hallani sem akar, természetes úton meg nem igazán akar a dolog összejönni, már négy éve.

De teljesen meg van halva a gyerekekért.

Ha el tudnátok képzelni, hogy hányszor elmondja, hogy majd összejön, és hogy néz rá minden gyerekre, a te szívetek is összefacsarodna.

Az örökbefogadás, vagy a lombik szóba sem jöhet, mert egyszerűen hallani sem akar róla.

És lassan kicsúszunk az időből.


Szóval nem volt jobb ötletem, mint keresni egy férfit aki segít ezen.

De akinek jobb ötlete van, szívesen várom a javasletokat.

2007. jún. 11. 15:00

hát ilyenre vannak a lombik-programok meg spermabankok.

vagy nem?


amúgy technikailag hogy képzeled ezt az egészet? szerintem jól gondold át hogy kitől szerzel "anyagot", nehogy később megbánd!

2007. jún. 11. 14:53

öööööööööööö.....hát ez most megdöbbentett...

de tényleg,tud a párod erről?mert szerintem vele sem árt egyeztetni.

és esetleg lombik...

2007. jún. 11. 14:52
Mit szól az ötletedhez a párod?
3. d@nu
2007. jún. 11. 14:50
Bér-apa? Hmm, elárulnád, mire is gondolsz pontosan?
2007. jún. 11. 14:48
Biztos talalsz jo penzert, vagy egy diszkoba leitatsz egy fazont, de azert a ferjemet nem adom kolcson, ha nem gond (tul jok a genjei, hogy elosztogassam ):D
2007. jún. 11. 14:37
Segítsetek, hogy találjak egy bér-apát? Csak biológiailag kellene, mert párom az van, és szeretem is.
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook