Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beoltatod magad koronavírus ellen? fórum

Beoltatod magad koronavírus ellen? (beszélgetős fórum)


6193. Intro74 (válaszként erre: 6189. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 27. 09:34
Én is bevagyok tojva a Covidtól elismerem, de más dolgokban próbálok bízni, mint az oltások. Aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz itt pár hónap, év múlva...
6192. Channa* (válaszként erre: 6181. - Intro74)
2021. szept. 27. 09:32

De kit érdekelnek az FB- lévő ismeretlenek?


Én pl. olvasom őket néha, de nem szólok hozzá.


Még soha senkit nem kérdeztem meg az ismerőseim közül, hogy miért nem oltat, de a legtöbb oltásellenes kényszert érez rá, hogy megossza velem az okokat.

Én mindig szemöldök felhúzva hallgatom őket, ahogy dühöngenek.

Ja, a legszebb az benne, hogy miután sikerült kibillenteniük a nyugalmamból a sok hülyeséggel, akkor megkérdezik, hogy miért vagyok ilyen ideges, ha be vagyok oltva?

Hát azért, mert ennyi hülyeséget végig hallgatni nyugodtan, képtelenség:DDDD


És sajnos, ez a családomba is így van, nem csak ismerősökkel. Néhánynál elgondolkodok, hogy mit kedvelek benne?

6191. Intro74 (válaszként erre: 6187. - 00dfb24292)
2021. szept. 27. 09:31
Ok, ezzel nagyjából én is egyetértek. :)
6190. unom
2021. szept. 27. 09:28

"Azért mert megnyugtató bizonyosságot ad az ostoba embereknek arról hogy a világ nem kaotikus komplex veszélyes hely hanem valami ami annyira egyszerű és könnyen érthető hogy az ő ostoba lelkük is képes feldolgozni.


Legyél boldog és rezegj magas szinten és örökké fogsz élni. 🤗😇"

6189. 71ddaa07fa (válaszként erre: 6187. - 00dfb24292)
2021. szept. 27. 09:23

Én eddig leginkább az elvakultságot azon személyeknél tapasztaltam, akik oltásellenesek. Beszéltem itt is olyan személlyel, személyekkel, akik mielőtt megkapták az oltást mindent próbáltak maguk körül elsimítani, ha az oltás után esetleg elmennének.

Most volt nálunk egy házaspár a hétvégén, akik szintén oltatták magukat, de sok a bizonytalanság bennük. Ahogy bennem is.

Eddig még akárhány ismerősömmel beszéltem rengeteg a kétely bennük. Nem úgy, mint az oltásellenesek többségében -tiszetelet a kivételnek- akik tudják biztosan, hogy az oltás mindenkit is megöl, viszont ők biztos sértetlenek maradnak, mert ez a vírus nem is létezik, csak egy politikai manipuláció.

6188. 55Judit (válaszként erre: 6187. - 00dfb24292)
2021. szept. 27. 09:16
Csak ismereteink alapján próbálunk mérlegelni.
6187. 00dfb24292 (válaszként erre: 6182. - Intro74)
2021. szept. 27. 09:14
Az elvakultság a probléma mindkét oldalon. Te holtbiztos vagy abban, hogy az oltás ártalmas. Én nem vagyok biztos semmiben. Ez a különbség.
6186. Intro74 (válaszként erre: 6183. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 27. 09:12

Értelek persze, te az oltásokban próbálsz hinni, más meg másban. Igen voltak olyan esetek korábban is, amikor halállal végződtek természetgyógyászok kezelései, ez is sajnos benne van a pakliban.

Pedig sajnos fogyni fog a népesség, mert ez a cél, túl sokan vagyunk már a földön, ahogy Bill Gates ezt már a Covid előtt évekkel korábban is megmondta.

6185. Intro74 (válaszként erre: 6178. - Unom)
2021. szept. 27. 09:04

Te meg hiába vagy szerinted jó biológiából, mégis magadba engedted ezeket a kétes kimenetelű kísérleti löttyöket.

És nem mindent hiszek el Gődényéknek sem, pl. azt sem, hogy a maszkok teljesen hatástalanok, meg azt sem, hogy a pártjával bármit is el fog tudni érni a Parlamentben.

Melyik olasz eseményekre gondolsz, amelyikről hallgat a közmédia, és megpróbálja eltitkolni, hogy milyen sok oltásellenes tüntet az utcákon ott is, ill. hogy összecsaptak a rendőrökkel? Ezeket bezzeg nem mutatják, mindig csak a hazugságot meg a nem annyira lényeges dolgokat.

6184. plavalaguna (válaszként erre: 6176. - Viva70)
2021. szept. 27. 09:02

engem pár oltatlan ismerős annyira meg akart menteni, hogy képket, linkeket stb küldözgettek privátban... mert jajj mi lesz velem ha beoltanak. :) persze többen elkéstek, mert akkor már beoltottak. Meg olyanokat fogtak az oltásra... á...


De egyetlen embert se győzködök. megkértem őket, engem is hagyjanak legyenek kedvesek. Persze olvasom hogy miylen szülő az aki a ygerekét is oltatja, stb,,, de nem reagálok rá. személyes találkozásokkor, elterelem a témát még a covidról is, és bármilyen orvosi kérdésről ha iylen emberrel találkozom. mert egy szunyogcsipésből is a gyóygszerlobbit, meg az oltásokat , covidot képesek kihozni.

6183. 71ddaa07fa (válaszként erre: 6171. - Intro74)
2021. szept. 27. 09:00

Vagy én fogalmaztam nagyon rosszul, vagy te nem voltál ott azokon az órákon az általános iskolában, mikor a mondatértelmezést tanították.

Többször elmondtam, féltem az oltástól és most is tartok tőle. Éppen ezért nem kértem egyelőre a két szputnyikra egy harmadik teljesen más fajtát. Az első két oltás is megviselte a szervezetemet, 24-36 órán keresztül talán még rosszabbul voltam, mint a fertőzés alatt.

De, amit már többször hangsúlyoztam amíg, nem mondanak semmi megbízhatóbb dolgot, mint az oltások nem tudok mást csinálni.

Te nem bízol a bohócdokikban én pedig az olyan sarlatánokban, mint a te természetgyógyászod. Sajnos hallottam már olyan eseteket, mikor simán gyógyítható lett volna a beteg, de ő inkább a természetgyógyász titkos kenőcseiben, ráolvasásaiban és kézrátételében bízott a szike, vagy a gyógyszer helyett. Ami váge a halál lett.

Bár nagyon sok ember van a földön mégsem hiszem, hogy arra játszik a világ összes országa, hogy a népességet az oltásokkal gyérítse. Arra itt van ez a sz@r, aki onnan a laboratóriumból kiengedte annak pont ez volt a célja. Csak úgy gondolom akkor még ez a nagyon kedves ember, vagy emberek sem gondoltak abba bele, hogy itt addig fog ez a vírus mutálódni, még nem csak a 70 év fölöttieket viszi, akik úgymond már nem hasznos tagjai a társadalomnak, mert csak otthon ülnek és a nyugdíjat várják. / Ezek nem az én gondolataim, csupán próbálok azok fejével gondolkodni, akik ezt a vírust ránkszabadították./ Egy- két mutálódás után oda jutottunk, hogy már mindenki veszélyben van, nagyjából 20 éves kortól.

Ezt próbálják megfogni az oltásokkal, mert nagyon nagy kakiban lesz az összes ország, ha szépen lassan elfogynak azon emberek, akik megtermelik az ország betevőjét.

Ha mindekit ki akarnának csinálni akkor elég lett volna annyi, hogy bocs nincs megfelelő gyógyszer, vagy védekezési mód erre a vírusra.

6182. Intro74 (válaszként erre: 6177. - 00dfb24292)
2021. szept. 27. 08:56
Persze ilyen típus is van, mint te. De nagyon sok az olyan is, aki meg elvakult oltáspárti.
6181. Intro74 (válaszként erre: 6176. - Viva70)
2021. szept. 27. 08:54

Pedig sokan verik a mellüket, pláne FB-n különböző csoportokban.

Így van, minden kiderül idővel, vagy éppen beborul, ki tudja...

6180. Intro74 (válaszként erre: 6175. - Margarita Citokina)
2021. szept. 27. 08:51
Hát igen, szóval te se legyél annyira biztos abban, hogy idővel nem jön majd egy olyan újabb vírus, amihez képest a Covid csak smafu... :/
6179. Intro74 (válaszként erre: 6174. - Plavalaguna)
2021. szept. 27. 08:48
Mondom, ami nektek vicc, az másoknak nem az. Akkor neked is további jó oltakozásokat! :)
6178. unom (válaszként erre: 6171. - Intro74)
2021. szept. 27. 08:44

Azért vagy sötét, mert biológiából teljesen tudatlan vagy, és büszke vagy erre.

Az, hogy ezt pótold, fel se merül benned.

Oltáskivezeteshez ajánlom a Grabovoj számokat 😁

Ez a lódokizás nagyon ciki, és téged minősít. Sötét vagy.

Bármit elhiszel, amit a főtardok kitalálnak, és azt hiszed, te megvilágosodott vagy.

Az olasz eseményekről mit gondolsz?

6177. 00dfb24292 (válaszként erre: 6175. - Margarita Citokina)
2021. szept. 27. 08:42
Elvakult oltásellenes. Magából indul ki, amikor azt írja, hogy hiszünk az oltásban, vagy oltáspártiak vagyunk. Ki? Én? Beoltattam magam, és ennyi. Amúgy leszarom. Semmilyen párti nem vagyok, és hívő sem. 😄
6176. viva70 (válaszként erre: 6171. - Intro74)
2021. szept. 27. 08:39

Érdekes, én még soha egy oltott ismerősömtől sem hallottam, hogy nagyra lett volna vele. Pedig nagyon sokan ilyen ismerősöm van. Plusz a facebooknak is rendszeres látogatója vagyok. Jómagam is oltott vagyok, de még soha senkit nem kezeltem emiatt másképp. Még csak nem is céloztam rá, hogy oltassa be magát.

Nekem inkább az a meglátásom, hogy az oltatlanok verik a palávert mindig. Itt is, meg a személyes ismerőseim között is. Miért is?

Lehet megbánom majd a döntésemet, lehet..., ezt most még nem tudni... Igazolja majd az élet. De nem rugózom ezen abszolút. Ez kizárólag a saját döntésem volt. Nem a "bohócdokiké", nem a politikusoké, és nem is a Cili nénié.

6175. Margarita Citokina (válaszként erre: 6144. - Intro74)
2021. szept. 27. 08:32
Nézd én elfogadom és tudomásul veszem a véleményedet. De egy oltás hatásában bízni, arra támaszkodni messze nem hasonlítható az istenhittel. De a kedvenc példámnál maradva, ha bármilyen oknál fogva kapcsolatba kerülnél a Rabies Lyssa vírussal, ami hazánkban is megeshet, egész biztos vagyok benne, hogy félredobnád az oltásellenességedet, mint egy törött esernyőt. Biztos vagyok benne. Az oltás nem hit kérdése. De másik egyszerű példa a tetanusz. A tetanusz oltás hatása sem hiten alapul. De megmentheti az életed.
6174. plavalaguna (válaszként erre: 6171. - Intro74)
2021. szept. 27. 08:27

nem akarlak nagyon bántani. de nagyon látszik, hogy az élattni és biologiai ismereteid, nemhogy nullán, hanem minuszban vannak.


mondanám, hgy vicces olvasni, de te jó ég :O


cáfolgatni meg minek, ha ott elakadunk hogy egy meg egy miért kettő, akkor úgyse bezélünk egy nyelvet.


figyelj, itt többen voltunk covidosak, én pl nem is egyszer. volt itt vitám elég, aztán mások is elkapták.


én pl nem szeretek beteg lenni. szóval ha az oltás annyit tud, hogy lerövöditi a lefolyást (márpedig a tapasztalatok azt mutatják, ha mégis elkapod ennyit tuti tud) már király.


hja, mielőtt nekikezdenél, immunrendszerem köszöni jól van, és mivel minden vackot legyőzött, nyilván enm tojok eb egy oltástól se :) egy újtól se. Sőt remélem jön még pár dologra, és én biza azokat is beszuratom.


most pl remélem, hogy az általános flu oltás végig tud menni aa teszteken, és akkor idevele :)


de a ti elméletetek szerint állandóan betegnek kéne lennem, meg mindmeghalni, a válóság meg az, hogy szülni voltam kórházban, és annyi. hja, de voltam másokat látogatni még.


rendszeres véradó voltam, sürgősségi, vissza is megyek megint, még jópár évig adhatok. mert oda pont olyan emberek kellenek, akik nem szednek semmit, semmi bajuk gyakorlatilag sose betegek, így bármikor riaszthatóak.


ti meg majd retteghettek, hogy nehogy kapjatok az agyonvakcinázott véremből :P

6173. 00dfb24292 (válaszként erre: 6170. - Flóra76)
2021. szept. 27. 08:21
Szerintem nem fogja fel.
6172. Intro74 (válaszként erre: 6170. - Flóra76)
2021. szept. 27. 08:20
Nem feltétlenül a "mindmeghaltok" dologra gondolok ilyenkor sem, bőven elég, ha "csak" komolyabb baja lesz az oltottak egy részének.
6171. Intro74 (válaszként erre: 6168. - Unom)
2021. szept. 27. 08:15

Tudom, hogy ivásról volt szó, de ti mindent leszóltok, amit nem a lódokiék mondanak. Ezért is írtam hogy ha inni esetleg nem is ajánlatos, de öblögetésre miért ne lehetne kipróbálni? Amúgy én ha hazajövök bárhonnan, akkor az az első dolgom, hogy öblögetek, gargalizálok vagy kén-dioxid tartalmú szájvizekkel, vagy ezüstkolloiddal, vagy Solumium oldattal, hogy ha esetleg be is lélegezném a Covidot, akkor még a számban el tudjam csípni, mielőtt lekerülne a tüdőmbe. De amúgy a Solumium oldatnak nemrég megtiltották a forgalmazását, de van egy tippem, hogy vajon miért, mert a gyártója szerint akár hatásos is lehet a Covid ellen is.

Dehogynem verik a mellüket az oltottak, ahogy itt Kobra "kolléga" is, meg a Face-en is sokan, annyira nagyra vannak az oltásukkal. Aztán majd csodálkoznak sokan közülük, amikor esetleg valamilyen komolyabb bajuk lesz egyszercsak tőle...

És amúgy miért lennék én sötét meg hülye? Azért mert alternatív megoldásokat keresek a Covid ellen, ha már a kormány ennyire "kedves" az állampolgáraihoz, hogy eltitkolja ill. letagadja az Ivermektin és társai esetleges valós hatékonyságát? Szerintem meg inkább az a sötét, aki hisz ezekben az oltásokban, és ledegradálja az oltatlanok tetteit, valamint sértegeti, lehülyézi őket. Sőt képzeld mi ráadásul annyira "sötétek és hülyék" is vagyunk, hogy már olyan lehetőségeket is keresünk, hogy akik megbánták az oltást, mert ilyen-olyan tartósabb bajuk lett tőle, azok valahogy meg tudjanak szabadulni a beléjük fecskendezett mérgek legalább egy részétől. Szóval szerencsére vannak olyanok, akik valóban tesznek is valamit a Covid ellen, és nemcsak hátradőlve /mondván, hogy ők oltakoztak, és ezzel megtették a maximumot/ nagyképűsködnek meg kötekednek az oltatlanokkal, ill. azokkal, akiknek más a véleményük egyes dolgokban, mint nekik.

6170. Flóra76 (válaszként erre: 6167. - Intro74)
2021. szept. 27. 08:06
Nem unod még ezt az "úgyis megdöglesz tőle" burkolt megfogalmazását??
6169. plavalaguna (válaszként erre: 6166. - LoIIy)
2021. szept. 27. 07:52

eldönthetnétek, mi is az oltás, népirtás,vagy business... eleve üti egymást a kettő...


megjegyzem, dániában ahol magas az otottság ( ott tényleg magas, nálunk nem az) , meg norvégiában, szépen oltanak mindenkit, és látszik is az adatokon. mondjuk ők a szigritásokat is komyolyabban vették


itt nektek meg semmi se jó. ti aztán semmiben se legyetek korltozva, de tenni se teszte semmit. nektk minden csak jár. mint az elkényeztetett ovisok. beviszitek a sárpogácsát a házba szétkenitek mindenen, aztán hisztiztek, azon is, hogy minden sáros...

6168. unom (válaszként erre: 6167. - Intro74)
2021. szept. 27. 07:29

Hajrá, gargarizálj.

De itt ivásról volt szó. De a hidrogén peroxid is jó erre 😁

Az oltottak nem verik a mellüket, ti dicsekedtek mindenhol, hogy milyen sötétek vagytok.

Neked is jogod van hülyének lenni, de csúnyán visszaélsz vele.

6167. Intro74 (válaszként erre: 6115. - Unom)
2021. szept. 27. 07:22
Amúgy mi a bajod a Betadine-nal is? Jó nem azt mondom, hogy meg kell inni, de gargalizálni miért ne lehetne vele? Elvégre vírus ill. baktériumölő hatású oldat, ráadásul fertőtlenítő hatása is van. Ki tudja, lehet a koronavírus ellen is hatásos valóban, egy próbát szerintem mindenképpen megér. Nem kell rögtön hülyének nézni azt, aki valóban próbál is valamit tenni a Covid megelőzése érdekében, nemcsak amiatt veri a mellét, hogy ő azzal tett valamit, hogy beoltatta magát. Könnyen lehet, hogy azzal inkább csak rosszat tett, csak még nem tud róla...
6166. LoIIy (válaszként erre: 6165. - Intro74)
2021. szept. 26. 22:00
Mert az oltásban van a jó business, jócskán meggazdagodtak belőle egyesek.
6165. Intro74 (válaszként erre: 6164. - LoIIy)
2021. szept. 26. 21:20
Hát ki tudja, bár én is simán el tudom ezt képzelni. Nem véletlenül magabiztosak a kormányközeli emberek is, valószínű, hogy ők kaptak Ivermektint vagy valamilyen hasonló hatású gyógyszert, tuti nem bíznának meg vakon a vakcinákban. Persze az állampolgároknak bőszen ajánlgatják az /ártó/oltásokat. :/
6164. LoIIy (válaszként erre: 6158. - Intro74)
2021. szept. 26. 21:07

Ha rendesen elkapja, akkor valószínűleg az Ivermektint venné be, ami a klinikai vizsgálatok szerint 90%-ban meggyógyítja a covidot, mint a lélegeztetőgép ahol éppen ennyi az arány, csak ott nem a gyógyulási, hanem a halálozási.


Aki nem ezt tenné, az hülye.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook