Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beoltatod magad koronavírus ellen? fórum

Beoltatod magad koronavírus ellen? (beszélgetős fórum)


2020. dec. 4. 17:12

Mi voltunk koronások, így nem tudom, hogy lehet e.


Egyébként igen, beoltatjuk magunkat, de mi az amerikaival fogjuk, a szputnyik V nem túl bizalomgerjesztő számomra;)

12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Sylvee12)
2020. dec. 4. 17:08
Elvileg nem szeretném, nagyon nem. De egyre többször hallom, hogy ezt, vagy azt nem lehet tenni oltás hiányában, ide vagy oda nem lehet majd utazni oltás nélkül.
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - NomNom)
2020. dec. 4. 17:05
Nem Angliában kezdik elsőként?
10. NomNom (válaszként erre: 1. - Sylvee12)
2020. dec. 4. 16:52

Igen, nekem fontos hogy ennek a sz@rnak minél hamarabb vége legyen.

Elvileg az EU-ban nálunk lesz egyik leghamarabb (Finno.).

Ha megtörtént beszámolok róla!

Bár nem vagyok veszélyeztetett, így vszeg első körben nem leszek benne.

9. Sylvee12 (válaszként erre: 8. - Simple)
2020. dec. 4. 16:51
Pontosan erre gondolok.
8. simple (válaszként erre: 1. - Sylvee12)
2020. dec. 4. 16:29

Nem szeretném. Influenza ellen sem oltattam még be magam soha, és nem is kaptam el. Nem vagyok beteg soha, de egyébként meg bízok a saját immunrendszeremben.

Viszont lehet, hogy mégis rákényszerítenek. Már sokan elkezdték, hogy az oltáshoz kötik a szolgáltatásaikat, például légitársaságok, csak akkor lehet repülni, ha be van az ember oltva. Vagy majd azt mondják az országok, hogy nem léphet be csak az, aki be van oltva. Olvastam már, hogy van olyan fesztivál is, ahova csak úgy lehet majd belépni, ha az ember be van oltva. És az a gyanúm, hogy sokan átveszik majd ezt a hülyeséget. Tehát aki nincs beoltva, az gyakorlatilag nem mehet sehova, és nem csinálhat semmit. Meglátjuk. Aztán lehet, hogy még így sem tudnak rávenni, meg sok másik embert sem. Lehet visszájára fog fordulni az egész, mert senkinek nem lesz forgalma, és meg kell szüntetniük ezt a szabályt.

2020. dec. 4. 16:28
Biztos nem!
6. andi6020 (válaszként erre: 1. - Sylvee12)
2020. dec. 4. 16:28
Kizárt. Influenza ellen sem oltatok.
2020. dec. 4. 16:12

Eszem àgàban sincs...èvekig kellene teszteljèk ahhoz,hogy megbizonyosodjanak arròl is,hogy nincs mellèkhatàsa,akàr hònapokkal,èvekkel kèsőbb sem.


Mindenki tegyen ùgy ahogy gondolja..

2020. dec. 4. 16:10
Mi jelen pillanatban még várakozó állásponton vagyunk a férjemmel. Kicsit talán az igen felé hajlunk jobban, de majd meglátjuk milyen felhozatal lesz vakcinából. Elsők között semmiképp nem akarunk lenni.
2020. dec. 4. 16:04

Köszönöm a jó kívánságot:)

Én még nem tudom, talán igen. Ahhoz, hogy jól tudjunk dönteni több tapasztalat kellene. De ahhoz évek hosszú sora kell. Évek múlva fogjuk megtudni, hogy vannak-e hosszútávú szövődmények.

2. vigyefene (válaszként erre: 1. - Sylvee12)
2020. dec. 4. 16:02

Igen be, majd ha meg lesz rá a lehetőség.

Ugyanúgy, mint a már régebbi influenza ellen.

2020. dec. 4. 16:00

Sziasztok kedves hoxások!


Szimpla kérdés: be fogjátok magatokat oltatni a koronavírus ellen, vagy sem, esetleg várakozó állásponton vagytok?

Ha megindokoljátok, köszönöm.

Beszélgessünk sértegetés nélkül, politikamentesen.

Maradjatok egészségesek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook