Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Beoltatod magad koronavírus ellen? fórum

Beoltatod magad koronavírus ellen? (beszélgetős fórum)


6223. Intro74 (válaszként erre: 6197. - Unom)
2021. szept. 27. 14:41
Továbbra sem te fogod eldönteni, hogy mi a hülyeség, és mi nem, az majd később derül ki, már ha kiderül majd egyáltalán valaha, de csak kiderül előbb vagy utóbb. Amúgy az oltásellenesek sem értenek egymással feltétlenül mindenben egyet. Vannak akik biztosak abban, hogy ezek az oltások mérgek, mások elképzelhetőnek tartják. Ugyanígy vagyunk a maszkokkal is, van aki nem nagyon hordja őket, más meg igen, mint pl. én, aki vagy 6 rétegű maszkot hordok általában, vagy 2db ffp2-est. :)
6222. ,zumba
2021. szept. 27. 14:25
Tudjátok sok ember van, bármilyen iskolai végzettséggel aki inkább hallgat, mert régi mondás: okos enged..
6221. Channa* (válaszként erre: 6217. - 55Judit)
2021. szept. 27. 14:24

A nénikéim az idősebb korosztályban vannak (70 felettiek).

Nekik is vannak hátborzongató ötleteik (olvassák ők is az FB-t;)).

Elmondják, hogy mit olvastak, hallottak. Latolgatják, hogy igaz lehet e, de ha pl. én mondok valamit, ami nem egyezik meg az ő véleményükkel, akkor elgondolkodnak és akár változik is a véleményük, ha logikusabbnak találnak mást.


Ahogy pl. mi is voltunk még tavaly tavasszal....

6220. Channa* (válaszként erre: 6214. - 55Judit)
2021. szept. 27. 14:16

Már én is gondolkodtam, hogy miért pont ők ennyire véresszájúak?

Én ugye csak a családommal beszélek ilyenekről, tehát csak róluk tudok mesélni.

Sem a szakmunkások, sem a felsőfokú végzettségűek nem nyilvánulnak meg úgy, ahogy ők.

Mindig próbálkoznak valamit ránk erőltetni.

6219. 55Judit (válaszként erre: 6216. - Judit222)
2021. szept. 27. 14:07
Én annyit tudok, hogy védőoltások között 2 het kötlezően hagyni kell. De ebb en az lehet a tuti, amit háziprvos mond.
6218. plavalaguna (válaszként erre: 6216. - Judit222)
2021. szept. 27. 14:06
Sok orszagban egyszerre adjak be. Szoval nem kell ido. Itthon aszthiszem 2 hetet mondanak altalaban oltasok kozt
6217. 55Judit (válaszként erre: 6215. - Plavalaguna)
2021. szept. 27. 14:06
A környezetemben csak 1 oltá ellenes él a férjével. A nő velem gyidős, 66 éves. 8 osztája van. Azt csodálom hogy értelmesen lehet vele több mindenről beszélgetni, nem egy tudatlan bun kó, egyedül a kovid elleni védekezésben csak a FB baromságait fogadja el. Mert ott is vannak ám szakemberek, és azok mondanak kertelés nélkül igazat. nem is mondom tovább, mert hátborzongató. És nagyon csodálkozok azon, hogy amúgy tök értelemes nő.
6216. judit222
2021. szept. 27. 14:04

Influenza elleni oltást mikor adhatják be ha a koronavírus ellenit is megkaptad?

Mennyi időnek kell eltelni közöttük?


Tud valaki erre vonatkozóan valamilyen infót?

6215. plavalaguna (válaszként erre: 6214. - 55Judit)
2021. szept. 27. 13:56
Fogalmam sincs, de a 40tol felfele erettsehizett nok olyan szinten arrogansak, es annyira sok okoskodo oltasellenes konteos, az o velemenye is anbyit er pontosan ember van hogy hihetetlen.
6214. 55Judit (válaszként erre: 6213. - Plavalaguna)
2021. szept. 27. 13:35
De miért lehet?
6213. plavalaguna (válaszként erre: 6205. - Channa*)
2021. szept. 27. 12:20
ugyanezt figyeltem meg. a szakmunkások, meg a felsőfokú végzettségűek tök okék. a csak érettségivel rendelkezők közt van a legdurvább vakhitű tardság. És a legagresszivebbek.
6212. 00dfb24292 (válaszként erre: 6205. - Channa*)
2021. szept. 27. 11:06
Én nem szoktam beteg lenni, ezért kockáztattam az oltással. Ha meghalok, így jártam. 😄 A vírustól is meghalhatok. De nem szeretnék fuldokolni. A 86 éves nagyanyám is beoltatta magát. Ő volt az első. Végzettség... Nekem úgy tűnik, hogy azok beszélik a legtöbb hülyeséget, akiket egy-két témán kívül semmi más nem érdekel a világon, egy helyről tájékozódnak, sokszor nem hiteles forrásból, nem vegyülnek, csak hasonszőrűekkel barátkoznak.
6211. Channa* (válaszként erre: 6207. - 55Judit)
2021. szept. 27. 10:34
Tuti, hogy megpiszkálták az agyamat, mert a csipre azt írtam, hogy aki és nem azt, hogy ami:DDDD
6210. Margarita Citokina (válaszként erre: 6193. - Intro74)
2021. szept. 27. 10:33
Kérlek, válaszolj őszintén, a Rabies Lyssa esetén miben bíznál? Hidd el komolyan érdekel. Milyen esetekben kötnél kompromisszumot? Hogy elkerüld a kínhalált, megtennéd?
6209. 00dfb24292 (válaszként erre: 6206. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 27. 10:33
Ne olvass koronavírussal kapcsolatos cikkeket, és kerüld az oltáselleneseket. 😄 Komolyan. Intro barátunkkal is az a bajom, hogy ontja magából a sok szart, hogy aki eddig nyugodt volt, ezentúl ne legyen, és aki kételkedett, ezentúl rettegjen. Felőlem ne oltassák be magukat, de befoghatnák, ne zaklassanak minket.
6208. 55Judit
2021. szept. 27. 10:12

A mostani adatokból az látszik, hogy a kórházban ápoltak közül sokkal nagyobb %-ban vannak lélegeztetőgépen mint valaha. Ez előtt kb. 10% volt, ma már közelíti a 20%-ot.


Videót még csak 2-t láttam, amiben a halálos ágyáról üzen valaki oltatlan társainak hogy oltassák be magukat. Persze ők erre is kapásból azt válaszolják, hogy megrendezett videó. Direkt ezért úgy videóztak, hogy a tágabb környezet is látszódjon először. Talán nem gondolja senki hogy intenzív osztályre a betegek közé befektetnek egy egészségest hogy így kampányoljon az oltás mellett. Azokon az embereken látszódott hogy rendkívül rosszul vannak és beszélni is alig tudtak.

6207. 55Judit (válaszként erre: 6204. - Channa*)
2021. szept. 27. 10:06
Akkor már ketten vagyunk. Igényeljük meg!
6206. 71ddaa07fa (válaszként erre: 6203. - 00dfb24292)
2021. szept. 27. 10:06

Sajnos én rágódom, amit nem kellene. Ma is azt álmondtam, hogy együtt voltunk valahol egy kollégámmal, akinek ott volt a gyereke is, és kiderült róla, hogy koronás. Egész éjszaka az álmomban azon gyötrődtem mi lesz, ha ismét megbetegszem. :))

Tudom ez már nem normális, de nem tudok ellene mit tenni.

6205. Channa* (válaszként erre: 6203. - 00dfb24292)
2021. szept. 27. 10:06

Én is félve oltattam be magam, mert jellemzően az oltások után beteg leszek. Na nem egyszerű oltásreakció, hanem konkrét betegség.


Az influenza oltás beadása után kb. 2 héttel lerobbanok.

Persze, tudom az okát. Két lehetőség van: a szervezetemet annyira elfoglalja az oltás, hogy nincs ideje a betolakodó vírusokra, bacikra figyelni.

Vagy az autoimmun betegségem miatt túlreagálom az oltást.


2020-ban az influenza oltás után kovidos lettem...

A kovid oltások után viszont nem lettem beteg;)


Család: jellemzően szinte mindenki oltott, csak néhányan nem. Ők a 30-60 év közöttiek.

Van amelyik csak annyi megjegyzést tesz, hogy megfigyelek, ha senkinek nem lesz baja 1 évig, akkor kérem az oltást (ez az idősebb korosztály).

A harmincasok meg direkt nekem mondják el a sok hülyeséget. Én vagyok a fura a családomba. Korosztálytól függetlenül ez a vélemény rólam:DDDD Gondolom ezért néztek ki engem;)


Én meg megfigyeltem, hogy a családomon belül a középfokú végzettségűek a legostobábbak:DDDD

A szakmunkások és a felsőfokú végzettségűek rendben vannak. Vagy oltatnak, vagy nem. De egyik sem nyomja a baromságot.

Az érettségizettek viszont, elég agyasok:DDDD

6204. Channa* (válaszként erre: 6201. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 27. 09:54

Tulajdonképpen engem sem zavarna, csak az az egy dolog, ha egy olyannak kell engem megfigyelnie, akit kedvelek, mert tuti, hogy az én megfigyelőm halálra unná magát a roppant érdekes életemtől:DDDDD


Ja, nekem van egy lokátor nevű app-om, amivel tudom figyelni a tartózkodási helyét a családomnak. Persze, csak azokét, akiket beállítok. Én a férjemet és a fiamat látom, hogy hol vannak.

A fiam szerint ez kell, mert hamarabb jön a segítség, ha szükséges...


Én egy olyan csipet szeretnék, aki kijavít, ha elromlok:DDD

6203. 00dfb24292 (válaszként erre: 6189. - 71ddaa07fa)
2021. szept. 27. 09:53
Én is csak oltáselleneseknél tapasztaltam ezt, de nem akartam jobban belemenni. Nincs türelmem ehhez. Sajnos nem csak szektás van a rokonságban, de vírustagadó is. Nem oltatja magát, és a vírus nem létezik. Néha már azt sem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Szerintem engem adoptáltak. 😄 Nem ismerek személyesen egyetlen elvakult oltottat sem, de köztük is lehetnek ilyenek. Ki tudja? Én mindenesetre szkeptikus vagyok. Félve oltattam be magam. De ha már megtettem, nem fogok éjjel-nappal ezen rágódni. Lesz, ami lesz. És főleg okoskodni nem fogok a témában. A hülyék mindenben holtbiztosak.
6202. Channa* (válaszként erre: 6199. - 55Judit)
2021. szept. 27. 09:51

Húúú, agykontroll...

Hihetetlennek tartom, hogy ezt elhiszi valaki, ahogy azt is, hogy az ezoban hisz valaki...;)

6201. 71ddaa07fa (válaszként erre: 6198. - Channa*)
2021. szept. 27. 09:49

Én örülnék, ha tényleg lenne bennünk egy chip és követni tudnánk merre vagyunk mit csinálunk. Azt hiszem olyan életet élek, hogy nincs félnivalóm.

Viszont, ha esetleg túrázás közben csapdába esek, mondjuk nincs térerőm segítséget kérni, és egy kietlen helyen vagyok, tudják hol keressenek, ha itthonról bejelentik, hogy a hozzátartozóm már órák óta eltünt, amit általában nem szokott és nem érem el a telefonján.

6200. 71ddaa07fa (válaszként erre: 6195. - Intro74)
2021. szept. 27. 09:46

Annak miért nem hiszel, amit mi beszélünk itt elég sokan? Méghozzá, hogy nem igazán fordult elő a közvetlen ismeretségi körünkben olyan eset, hogy az oltás súlyos mellékhatást okozott volna.


Mivel másabb a facebookon lévő társaság? Hogy ott nevüket és arcukat adják a véleményükhöz?

6199. 55Judit (válaszként erre: 6196. - Channa*)
2021. szept. 27. 09:42
Nem tudhatjuk. Van aki az agykontrollban hisz. Ott van szegény Domján László, az AK nagymestere, néhány éveParkinsonos lett. Ma már olyan súlyos az állapota, alig felismerhető. Százezrek programoztak annak idején a gyógyulásáért csoportosan is, hogy nagyobb legyen az AK ereje. És tessék. Már olyan rossz állapotban van, alig felismerhető. 1 éve láttam egy vele készített riportot. Na azóta megcsappant az tanfolyamra jelentkezők száma is jócskán, de ő még mindig hisz.
6198. Channa* (válaszként erre: 6193. - Intro74)
2021. szept. 27. 09:42

A hónapokat elfelejtheted, hiszen az első oltásomat február 11-én kaptam, az utolsót augusztus 23-án és semmi bajom, ahogy egyik ismerősömnek sincs.


Bár nem tudjuk, hogy a csip mire van programozva, mert lehet, hogy az utolsó oltás után 6 hónapnak kell eltelnie a beindulásig. Gondolom ezért kell a második oltás után 4 hónap múlva oltani és nem 6, mert akkor már nem tudnának életbe tartani;)

6197. unom (válaszként erre: 6195. - Intro74)
2021. szept. 27. 09:40
Egymás közt terjed a hülyeség, bőszen bólogattok egymásnak.
6196. Channa* (válaszként erre: 6186. - Intro74)
2021. szept. 27. 09:37

Az oltás nem hit kérdése. Ez pusztán tudomány.

Szép is lenne, ha a hit kellene ahhoz, hogy hatsásos legyen egy gyógyszer/oltás.

6195. Intro74 (válaszként erre: 6192. - Channa*)
2021. szept. 27. 09:37
Sokakat érdekelnek, mert egymásnak jobban hiszünk, mint amiket a tv-ben szajkóznak a népnek Hergely professzor és társai.
6194. 55Judit (válaszként erre: 6192. - Channa*)
2021. szept. 27. 09:36
De jót mosolyogtam! Pont így van errefelé is az oltatlan ismerőssel. Mikor legelőször közölte hogy nem oltakozik, azt mondtam neki hogy féltelek. Azt válaszolta, én is téged. Azóta minden találkozás alkalmával igyekszik a témát a kovidra terelni, és sorolja hogy mi fog történni az oltottakkal. Szinte sértve érzi magát mikor terelem a témát, de nem akarok vele vitázni, azt meg tudom hogy én kevés vagyok ahhoz hogy legyőzzem előtte a Fb rafinált és nagyon buta ellentábort. Még jóban vagyunk. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook