Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Beneveznél Duci Szépségversenybe? fórum

Beneveznél Duci Szépségversenybe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
70. pufika
2007. okt. 4. 10:52

Miért ne?


Csak Komló olyan messze van :S

69. nayloon (válaszként erre: 68. - 2ab728965c)
2007. szept. 30. 16:21
Fáni jöhetnél hozzám Komlóra, itt is indul plussz modell tanfolyam!!!
2007. szept. 30. 16:14

SOHA!!!!!!!!!!!

Sem duci, sem pedig szép nem vagyok...:((((((((((((((((((((((((((

2007. szept. 30. 16:09
Ahhoz szépnek kellene lennem. De a gülüszem nem tartozik az előírt alapkövetelmények közé...
66. 6b94deaef4 (válaszként erre: 63. - Zedike)
2007. szept. 30. 16:04
kár, hogy nincs fent képed:)
65. d.cila
2007. szept. 30. 15:59

Sziasztok! Én résztvettem 2 ilyenen is, Mónikánál Pécsett. 2002-ben, akkor még aránylag ok volt a verseny háttérszinvonala, bár az első 3 pécsi volt és vékony. Nekem akkor januártól szeptemberig sikerült életemben először fogynom! 114kg-ról 83-ra és csodálatosnak éreztem magam! A versenyen óriási meglepetésemre a város különdíjával 4. lettem! Sírtam mintha én nyertem volna a versenyt, igaz ezt én így éreztem. Az egész addigi duci életemet megváltoztatta az,hogy ott szép nő lehettem! Csodálatos volt az esküvői fellépőruha, ha meghallom azt a zenét amire a bemutatkozó koreográfiát sétáltam, ennyi év után is libabőrös leszek és könnybe lábad a szemem. Én érezhettem hogy sokszorosan nyertem ezzel a versennyel!!!

Azóta ÉLEM az életem, van önbizalmam és nem törődöm a negatív felém irányuló dolgokkal!!!

Boldog, kiegyensúlyozott duci vagyok, szeretem magam úgy ahogy vagyok, igaz most újra fogyok /108kg 09.17. - 101kg 09.30. / de most az egészségem miatt, nem a kinézetem a lényeg.

Aki kacérkodik a jelentkezés gondolatával ne habozzon, de ha módja van ne a sokak által említett versenyen, mert sajnos az akkori aránylag normális versenyszínvonal sajnos mára már nem a ducik szépségének kiemeléséről szól, hanem elmet gagyi, lezüllött, pénzközpontú megalázásba. Üdv, egy volt versenyző

64. Zedike
2007. aug. 29. 11:59

Plussz Modell -

TANFOLYAM INDUL MÁR KOMLÓN IS, MINDEN SZOMBATON 3ÓRÁTÓL A KÖZÖSSÉGEK HÁZÁBA.


Ha érdekel írj!

63. Zedike
2007. aug. 29. 11:58

Engem a Mónika nem egyszer vitt el fotozásra, és tv-s felvételekre! Érdekes módon soha nem égtem senki elött! És mindenki örömmel fogadta, "Nagyon szép voltál, láttalak a TV-be" stb...stb...

És amióta a Mónikához járok nagyon sok sikert értem már el. ÉS nagyon sok jó dolodba részt vehettem. Amit soha nem felejtek el!!!

62. Zedike
2007. aug. 29. 11:53

aminéni - én is ott voltam, mint plusszmodelles fellépő. Kicsit nagy a fantáziád szerintem.

Nem véletlenül mondasz minden marhaságot. MERT NEM TE LETTÉL A NYERŐ! Tudod, nem mindenki lehet győztes!!!!!! És aki nem bírja a veszteséget, EL SE INDULJON! Érdekes módon, akik még indultak, mindenkinek nagyon tetszett, és mindenki jól érezte magát. Kivéve egy kettő nagyképű hölgy.


Mónika nem egy ember önbizalmát vitte fel a béka feneke alól. Inkább köszönjétek meg neki, hogy ilyen is van. De nem ti inkább utálatoskodtok! Akkor ennyit ér a bőrötök is!


Csak ennyi lenne. Nekem ez a véleményem!

61. Zedike
2007. aug. 29. 11:48

HA TÖBBRE VÁGYSZ!

A TÖBB MÉDIÁBÓL ÉS NEMZETILEG ISMERT RENDEZVÉNYSZERVEZŐ, REKLÁM ÉS DIVATSTÚDIÓ FELVÉTELT HÍRDET A KÖVETKEZŐ TERÜLETEKRE:

-DIVATFOTÓZÁS

-KATALÓGUS FOTÓZÁS

-REKLÁMFILMEZÉS

-FILMSTATISZTA MUNKA

-DIVATBEMUTATÓ, KIFUTÓI MUNKA


TANFOLYAM INDUL MÁR KOMLÓN IS, MINDEN SZOMBATON 3ÓRÁTÓL A KÖZÖSSÉGEK HÁZÁBA.


HA ÉRDEKEL ÍRJ!!!

60. Ditke 46 (válaszként erre: 56. - Aminéni)
2007. aug. 28. 22:57
Ezzel sem értek veled egyett. Hogy nem te nyertél, vagy nem a versenyzőtársad csak rajtatok mulott. Nem a ruha teszi az embert, szokták mondani, hanem a belső kisugárzás. És bizony egyik másik hölgynek aki a szinpadra állt, sajnos nem volt kisugárzása. De ettöl még nem a nyertest kellene szidni :-)) Elég nagy látszámu zsüri volt,közösen döntöttek és nem egy személy :-) Persze lehet tücsköt békát kiabálni utolag ami nagyon csunya dolog. És látod........... ez ami belöled sugárzik a jókedv és a kedvesség ehlyett. Nem csodálom, hogy nem te nyertél :-)
59. Ditke 46 (válaszként erre: 57. - Aminéni)
2007. aug. 28. 22:52

Kedves aminéni

Sajnos nem lehet mindeki győztes, de hogy bujkálnod keljen a szomszédok elöl az a te bajod. Igaz az ide duci szépe szerintem nem is duci hanem csak egy sportosan telt hölgy lett, de igen is a duci hölgyek is lehetnek szépek és kívánatosak. És szerintem senkinek nem kellett szégyenkeznie. Aki mégis ezt etszi azt nem a verseny miatt hanem maga miatt teszi.

2007. aug. 15. 09:20
Én szivesen beneveznék, bár nem biztos, hogy heklyezett lennék:)
2007. aug. 15. 09:18
Na! Most látom ,hogy nem én vagyok az egyetlen bohóc Árvai Mónika műsorában. Én azt mondom ,mindenki tapasztalja meg, legyen benne a tévében, aztán bújjon el az ismerősök elől. Szép napot.
2007. aug. 15. 09:09
Na sziasztok. Én átéltem egy ilyet, versenyző voltam. Hát, mit is irjak...mint egy vándorcirkusz! Fejetlenség, szervezettlenség, agybaj az egész. Mint egy cirkusz. Az, hogy ki nyeri a versenyt, már a legelső találkozáskor kiderül, a próbák alkalmával. Ha a legelső "besétálásod" olyan, mint aki mindig ezt csinálta, akkor te vagy a nyertes. Hiába próbálsz mindent beleadni a többi próbán, nincs esélyed. Én megfogadtam, hogy még egy ilyen hülyeségre nem adom a fejem. Nem azért, mert nem nyertem, hanem mert bolondokháza. Amit megigérnek a döntősöknek, nem kapják meg, és kiszednek tőled még néhány ezer forintot pluszba. Volt egy versenyző társam, akivel haverkodni kezdtem, és ő azt mondta, hogy a megtakaritott pénzét őlte bele a versenybe, és mindenből a legjobbat vette, hogy nyerjen. Ez persze kevés volt a nyeréshez. Nagyon sirt a végén. Én ma már csak kiröhögöm az egészet, mert ha úgy vesszük, ez is meg van bundázva. Ha nyerni akarsz légy kurvás, bevállalós, magabiztos, mosolygós, nem számit, hogy mindenki rajtad röhög, tiéd lesz a pálma. Hajrá!
55. szulim
2007. júl. 10. 12:35
Én már irtam bevállalnám!!!!
54. kgitti
2007. jún. 27. 14:36

Én nem értek mindenkivel egyet!

Aki duci az is leeht szép...

de sztem nem kell semmi olyan pl. ,hogy önbizalom!

Önbizalmad akkor lesz majd ha megpróbáltad megtenni!pl. a duci szépségversenyt!

Én elég kövér vagyok a magasságomhoz képest,de van önbizalmam,mert az arcommal semmi bajom!

És engem mindig bánt ha végig nézek egy nádszél vékony lányon, aki nagyon szép meg minden!

És Bánt engem is! De sajnaos evvel eggyütt kell élni,amíg le nem fogyunk!

De esse muszáj.

Aki nem fogad el így téged,az nem igazán szeret!

Nekem ez a véleményem:S

53. kgitti
2007. jún. 27. 14:25

Sziasztok!

Én is szeretnék benevezni a szépségversenyre!!!

Hol lehet jelentkezni?

és megtudni több mindent?

köszi!

sziasztok!

52. szulim
2007. jún. 9. 08:36

Sziasztok!!


Szerintem egy telt nő is lehet szép,és kivánatos!Én sem vagyok épp sovány,de nem akarok fogyozni sem meg más lenni sem.Igy szeretnek amilyen vagyok!Fogadjátok el magatokat,és más is elfogad!

Egyébbként beneveznék a duci szépségversenyre!Hol lehet ez ügyben valamit megtudni?

Ha segitetek,megköszönöm!Sziasztok,szulim voltam:)))

2007. jún. 1. 14:20
A témával kapcsolatban lehet hallani jót és rosszat is,...mindenki másként éli és itéli meg a dolgokat... én ezzel ugy vagyok,hogy csak azt hiszem el amit látok és tapasztalok.
50. Bcicus (válaszként erre: 49. - 6b94deaef4)
2007. jún. 1. 12:33

Én terveztem, de amiket megtudtam róla, azután itthon tuti nem megyek.

Ezt az idézetet a kövérkikötőről másolom be. Egy résztvevő hozzászólása:

"Én mint résztvevő is azt mondom, hogy sikeresen csináltunk magunkból bohócot.

A "sportos" fellépésnél mikor kihagytuk a csokievést, mert azt kissé megalázónak véltük, a drága szervező mikor lejöttünk a "színpadról" az mondta szó szerint, hogy "menjetek a picsába". Ez után fent meg közölte a nézőkkel, hogy a készülődés közben megettük a csokikat. Szerintem ez is minősíti a dolgokhoz való hozzáállását. Az a szervezetlenség ami ott volt nem is eredményezhetett jobb műsort mint a mit látthattál.

De sajnos ezt mi résztvevők sinylettük meg, mert a szervező rohadtul nem veszi magára a dolgokat.

Sőtt!!! Olyan dologért is elvette a pénzünket amit még meg se kaptunk.

Ez is mint minden, csak a pénzhajhászásról szól.

Számomra az is döbbenet volt, mikor megláttam, hogy tombolán a saját unokahúgának a gyógyíttatására gyújtött, nem valamelyik karitatív szervezetnek felajánlásra. "

49. 6b94deaef4 (válaszként erre: 47. - E.jones)
2007. jún. 1. 07:21

Elérhetőség


Email cím

info@plusszmodell.hu


Telefonszám

30/9765-411


Munkahely weboldala

[link]


talán ezzel tudtam segiteni, egyébként Mónika fent van az IWIW-en, probáld meg ott.


szia.

48. tini07
2007. jún. 1. 07:14
Hát ha az lennék akkro igen, de jelen állapotomban inkább csak a csontváz szépségversenybe nevezhetek be :-)!!!!165 cm ,45 kg akármit csinálok.Sajnos.Szívesebben lennék duci, vagy inkább molett??!!
47. e.jones (válaszként erre: 46. - 6b94deaef4)
2007. máj. 31. 11:41
Én igen szeretnék már többször próbáltam Árvai Mónikával felvenni a kapcsolatot,tájékoztatást kérni hol lesz a legközelebbi verseny,vagy miként lehetnék duci modell de válaszra sem méltattak emailben.Nem értem !
46. 6b94deaef4 (válaszként erre: 40. - Briggis)
2007. máj. 27. 15:50

egy kis infó,a duciszépség verseny alapitójáról, minden évben megrendezik.


ÁRVAI MÓNIKA...A PLUSSZMODELLSTÚDIÓ ALAPÍTÓJA ÉS VEZETŐJE

A MEGSZOKOTTÓL ELTÉRŐEN A GYERMEKEK ÉS VÉKONYAK MELLETT DUCIKKAL IS FOGLALKOZOM, NAGYON JÓ ÉRZÉS, HOGY SOK GYÖNYÖRŰ TELT HÖLGYNEK ADHATAM VISSZA AZ ÖNBIZALMÁT. SZÉPSÉGVERSENYEKET IS RENDEZEM PERSZE DUCIKNAK IS.

info@plusszmodell.hu

2007. máj. 27. 13:24
Se ducira, se másmilyenre:))
2007. máj. 27. 13:13
IGEN!:)
2007. máj. 18. 08:23
Tutira nem!
2007. máj. 16. 20:57
kizárt dolog!!!!!!!!!!!!!!
2007. máj. 16. 20:57
Lehet sőt..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook