Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit gondolsz a duci szépségversenyről fórum

Mit gondolsz a duci szépségversenyről (beszélgetős fórum)


1 2
2011. szept. 15. 08:38

Én is néztem a tévében méghozzá a Viasat 3-on lehet, hogy szerencsések, de vajon őket nem fenyegeti semmilyen betegség az ő részükről a nyugalmukat megőrizték, vállalták a nyílvános szereplést és mindenféle ruhában megmutatták magukat rengetegen voltak ezen az eseményen, így felhívták a figyelmünket arra ők is léteznek és joguk van a boldogsághoz, kiegyensúlyozottsághoz.

Az érdekes az egészben a műsorvezetőné egy karcsú teremtés, aki mindnyájukat bátorította. Üdv.Ágnes

2011. máj. 2. 13:53
Egy kicsit teltebb de formás nővel nincs semmi probléma szerinte, így a nekik rendezett verseny is nagyon jó ötlet. Csak sajnos amit én láttam eddig versenyt ott minimum kg volt megadva és a legtöbb nő bőven 100 kg felett volt ami már nem egészséges. És itt már nem arról van szó hogy kinek mi tetszik hanem az egészségről. De a másik végletet sem tartom egészségesnek természetesen, 20 kg se legyen senki.
30. o.andi
2010. jan. 3. 05:09
mi a gond vele??
29. _Elizé_ (válaszként erre: 22. - A9e1c02a7b)
2009. okt. 28. 19:57
Ez olyan " nefürgggyé le" kategória :-).
2009. okt. 28. 19:56
Ki dönti el, hogy mi a szép? Sovány, vékony, átlag, telt, vagy kövér.. Teljesen mindegy. Minden kategóriában van szép, és kevésbé szép. Nálam a "szép" szó értelmezése, kicsit tágabb határokon belűl mozog. Attól, mert valaki karcsú, még nem szép, vagy nem biztos, hogy szép.. nekem. Egy telt nőben ugyan úgy ott lehet a szépség. Kiknek akar egy telt nő tetszeni? Azoknak az embereknek, akiknek a többi nő is. Magának, párjának-külvilágnak. Bátorság kell, hogy kiálljon a kifutóra? Nem hiszem, hogy nagyobb bátorságot igényel, mint egy megszokott szépségversenyen. Aki ide benevez, szépnek látja magát, kell hogy legyen némi önbizalma és ez így van rendjén. Én is ott leszek és szurkolok a telt barátosnőmnek. A teltek nem kevesebbek az átlag nőknél.. sőt mi több: Én utálnék átlag lenni. Hajrá duci csajok!
2009. okt. 24. 16:10
Legyen önkritikája mindenkinek,döntse el oda való,vagy nem.
26. lilura
2009. ápr. 21. 17:35

Szerintem is nagyon bátrak lehetnek, de azt el kell fogadniuk, hogy mindig lesznek "döngicsélések", rosszindulatú megjegyzések. Mert azért mégsem mutat úgy az a ruha, a smink is lehetne szebb egy kisebb, formásabb arcon-nem, nem a beesett csontoson.

Egyébként meg mindenki le tud fogyni-csak épp nem mindenki szeretne...

25. Dite
2009. ápr. 21. 17:23
Minden elismerésem, azoknak a lányoknak asszonyoknak a bátorságuk miatt, hogy így felmerik vállalni. Én nem vagyok ilyen bátor. Visszatérve a ducikra és a ropikra, lelkiekben egyformák. Azért mert az egyik le a kg- val, másik meg fel kg- val. Csak az a baj, hogy a ropik érvényesülnek jobban. Az ilyen pasik miatt vagyunk lenézve akik a ropikat szeretik. De egyébként annyiba volt igaza, hogy a véleményét elmondta. De abban nem adok igazat, ahogyan kinyilvánította. Lehet, hogy nem valami szex ideál.
24. 78826dc958 (válaszként erre: 5. - 824622990e)
2009. ápr. 21. 16:49

Szerintem meg te vagy szánalmas!!!Mi az,hogy kinek akarnak szépek lenni????Egy biztos:nem az olyan paiknak,mint te!Igenis egy duci nő is lehet szép és csinos!Ha nem tetszik egy duci nő akkor is leírhattad volna normálisabb hangvitelben is nem pedig úgy,hogy lealázd őket!Kiváncsi lennék te hogy nézel ki?Mert miután elolvastam a hozzászólásodat,megnéztem az adatlapodat de persze kép nincs!!Nem mered vállalni önmagad?

Majd mindeki eldönti le akar-e fogyni vagy nem!!!

Üdv:Vrony26

2009. márc. 27. 14:16
szerintem jó dolog.nem kell ahhoz gebének lenni,hogy valaki szép legyen.egyébként a ducibb csajok sokkal szebbek,vidámabbak,barátságosabbak.aki gebe,már azt hiszi,csinos is,pedig ez nem így van.
22. a9e1c02a7b (válaszként erre: 5. - 824622990e)
2008. nov. 24. 18:45
Tényleg parasztul hangzik, hogy "foggyanak le" :)))
2008. nov. 24. 18:06
Ha jól belegondolunk, ez valakinek, valakiknek mind üzlet. Jó pénzt hoz, a többi nem számít.
2008. nov. 8. 10:32
Mindenki szép a maga módján, akár ropin, akár ducin! És ha elég bátor hozzá, és van rá lehetősége, és örömét leli benne, nevezzen csak be. Van akinek ez sokat jelent. Na nem a beképzelt nőkre gondolok...
19. badonyimariaeva (válaszként erre: 14. - Df2a740c00)
2008. nov. 8. 09:22
Szerintem sem!
2008. nov. 8. 09:17

hajrá csajok !!!

ne foglalkozzatok az ilyen negatív

emberekkel,mint " ÖTÖSKE" , lehet, hogy ő egy Adonis,aki a tökéletességre vágyik !

még a helyesírásban is !!!

2008. nov. 8. 04:23
A duciság is emberi. Miért ne lehetne szépségversenyük ?
2008. okt. 27. 17:40
a legszebb igazi hús-vér nők!!!
15. Anita123 (válaszként erre: 14. - Df2a740c00)
2008. okt. 27. 16:41
igy van!!!!!
2008. szept. 29. 15:28
Én feleslegesnek tartom a szépségversenyeket (mindet). És nem tarom szánalmasnak sem a "ropikat", sem a ducikat, de még a kórosan elhízottakat sem. Különben is, a szépség relatív, szubjektív dolog. Egy szubjektív tulajdonságot pedig nem lehet versenyeztetni.
2008. szept. 29. 15:09

... én a ropikat látom szánalmasnak. Mindig fázni kezdek tőlük. :o) ...egy szép, mosolygós telt nőtől viszont jókedvem lesz. :o) Egészséget sugároznak. .... nem összetévesztendő a kövérrel! :o)

Én teljesen normális alkatú vagyok... tehát nekem való szépségverseny soha nem lesz... :o)))

2008. szept. 29. 15:02
Igenis legyen duci szépségverseny! Van közöttük is szép, és csúnya is , mint a vékonyak között is ugyanúgy.,
2008. szept. 29. 14:58
miért is ne? Sok duci sokkal szebb mitn a ropik. Miért kéne mindnekinek ropinak lenni, miért azt vesszük természetesnek.... Igenis legyen duciknak is verseny...
10. Myrad (válaszként erre: 5. - 824622990e)
2008. szept. 29. 14:54

okes drága, hogy te mennyire egy paraszt vagy...


Szerinted a szupermodellek szebbek, akiknek se mellük, se fenekük? Én azt mondom, azért mert valaki duci, nem azt jelenti, hogy bármi baj van vele... én nagyjából a középkategória vagyok, de ismerek olyan lányokat, akik jóval "testesebbek" nálam, mégis van egy olyan kisugárzásuk, egy olyan szépségük, ami miatt nagyon irígylem őket... és TÉNYLEG SZÉPEK!!! nem az a szép, aki tiszta csont, meg bőr... az a szép, akinek van hozzá kisugárzása...

2008. szept. 29. 14:50
Szerintem jó ötlet. Örülök, h. vannak olyan nők, akik elfogadják magukat olyannak, amilyenek. Bárcsak nekem is menne... Ezzel egyébként szerintem más nőket is arra sarkallnak, h. megbékéljenek magukkal.
8. medvemama (válaszként erre: 5. - 824622990e)
2008. júl. 23. 01:18
Szánalmas és undorito egy ropi is.Tolarentia ennyi!
7. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - 824622990e)
2008. júl. 20. 12:20

Tény és való, hogy egészségileg nem helyes dolog duckónak lenni, viszont van olyan teltkarcsú hölgy, aki már mindenfélével próbálkozott, pl. kitartóan végigpróbálta az összes fogyókúrát, mégsem fogyott le. Amikor nem diétázik, akkor sem zabál, magyarán megmondva! Ja, és együtt aerobicoztunk...

Sajna így működnek a hormonjai! Nem tehet róla, hogy a te kifejezéseddel élve "szánalmasan" néz ki. Hiszen tesz/tenne érte, hogy fogyjon!


A másik oldalról viszont, láttad te már a normális testalkatú hölgyeket smink nélkül???


Mert az én egyik legjobb barátnőm bizony DUCI SZÉPSÉGKIRÁLYNŐ, AKI SMINK NÉLKÜL IS TERMÉSZETESEN SZÉP! SŐT, OLYAN GYÖNYÖRŰ ARCA VAN, HOGY SOK NORMÁL TESTALKATÚ ELBÚJHAT MELLETTE!

És igenis kell ahhoz bátorság, hogy kiálljon az olyan tökfilkók elé, mint te, akik csak a külső alapján ítélnek!

2008. júl. 20. 12:14
Gondolom neked 1,deszka nőd van.Ha figyelnél nem "kövér"nőkről volt szó,hanem duci ill molettekről.Egyébként engem ne törjön az asszony!
2008. máj. 29. 01:15
Szánalmas! Inkább foggyanak le. Ez lehet parasztul hangzik, de most őszintén kinek akarnak szépek lenni? Tiszta zsí, csak lóg rajtuk, abba mi a szép? lol
2008. máj. 28. 21:23
Egy duci lány maga lehet a szépség. Sokkal szebb a duci lányok bőre, sugárzik belőlük az elégedettség, a vidámság, a boldogság. Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem is bátrak azok a lányok, akik teljesen, minden formában felvállalják alkatukat és súlyukat. És szerintem egy duci lány is válhat ki ugyanolyan érzéseket egy férfiból, mint egy szuperbombázó csaj. :)
2008. máj. 28. 20:00

Sz.tem is bátor dolog, de kit látunk szépnek...?

Szerintem az a szép, akit szépnek akarunk látni!

A mai smink stb.-vel mindenkit széppé lehet varázsolni. A szépség csak egy fogalom!

A ducibb lányok szebbek, mert énjükből fakad a vidámság, jókedv és mosoly! A kisugárzó derű sokkal szebbé teszi őket, mint "deszka"-riválisaikat... nekem ez a véleményem...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook