Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Beneveznél Duci Szépségversenybe? fórum

Beneveznél Duci Szépségversenybe? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2006. szept. 3. 20:54
Sziasztok! Hát ha el tudnám fogadni magam teljesen akkor talán beneveznék. Igaz 160 centivel és 49 kg-mal talán nem is vok duci, csak beképzelem magamnak.
2006. szept. 2. 15:53
Nem, mert nem duci vagyok, hanem egyszerűen dagadt.
2006. szept. 1. 12:56
Én beneveznék, ha van rá lehetőség. Duci vagyok és úgy gondolom, abban igazatok van: a legtöbb duci vagy túlsúlyos egyén nem tudja elfogadni magát, ebből fakadóan kisebbségi komplexussal küszködik és bátortalan minden olyan élethelyzetben, ahol meg kell magát mutatnia. Tudjuk, hogy ez lelkileg mennyire megterhelő. Éppen ezért egy ilyen verseny óriási kihívás - ugyanakkor itt önbizalmát is fejlesztheti, hiszen ne feledjük: többségében azok vesznek részt rajta (nézőként és zsűriként is), akiknek a gömbölyded, párnás idomok tetszenek. A kedvező visszajelzés pedig szerintem hihetetlen sokat jelentene egy duci versenyzőnek!
2006. aug. 24. 11:59
Nem, mert nem vagyok duci,még így kismamaként sem.
2006. aug. 13. 21:00

Én soha nem neveznék be.

Teljesen egyetértek csanitával. Akinek nincs önbizalma /akárhogy is néz ki/, az önként nem nagyon fogja mutogatni magát egy szépségversenyen.

2006. aug. 13. 19:13

Juj, biztos nem! Nagyon nem vagyok kibékülve az alkatommal... Holott most már így huszonakárhány kiló elvesztése után mindenki szajkózza, hogy menniyre jól nézek ki, no és akkor mi van? Hah, én mégsem érzem, hogy tyű, de jól néznék ki.

Bár táncosnak már nem mehetnék el Német országba :) - ezt az egyik nagyonnagyonnagyon gömb barátnőm mondta, aki ebből él. Közölte velem fanyar mosollyal, hogy "kisanyám kifogytál a minimum súlyból is, így már a kutyának nem kellenél!" Mármint táncolni. Naszóval éppen se túl kövér se normál súlyú nem vagyok, de egy szépség versenyre azért nem mernék benevezni.


Igazat adok az előttem szólóknak, hogy a modelleknek elégedettnek kell lenniük magukkal, csak akkor lehet egy ilyen dologba belevágni.

2006. aug. 13. 13:26
Igen.
3. Icus
2006. aug. 11. 13:27
Én láttam ezt a szépség versenyt, legalább is amit a TV-ben mutattak benne. kifejezetten tettszett. A lányok, asszonyok kifejezetten mutatósak voltak, hozzájuk illő ruha volt rajtuk. Ha jól emléksze 2 korosztályban volt verseny, azt hiszem 30-35 év alattiaknak ill.felettieknek. Azt tény, hogy mindegyik lány elfogadta magát olyannak amilyen, és ez nagyon látszott is rajtuk. Némelyiknek fantasztikus kisugárzása volt.
2006. aug. 1. 20:04
Szerintem az megy ilyen szépségversenyre, aki elfogadja magát ducin is.Nem tartom rossz dolognak, de én nem neveznék be, mert én nem tudom elfogadni magam, és én nem tetszenék magamnak, de ha nem is lennék duci, illetve kövér, akkor sem mennék.Ez azoknak való, akiknek van nagy önbizalmuk, és én nem ezekhez tartozom.
2006. aug. 1. 18:04
Beneveznél? Elég duci vagy hozzá? Mernéd megmutatni magad? Nem? Igen? Ezen héten megint volt egyverseny - mi a véleményetek minderről?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook