Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Benedekünk születése - a rémálom után minden rendbe jött fórum

Benedekünk születése - a rémálom után minden rendbe jött (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Benedekünk születése - a rémálom után minden rendbe jött

19. kunoi
2014. jan. 5. 09:16
Gondolom 6 centit akartál írni, és nem 6 ujjnyit, mert a teljes tágulás 5 ujjnyi. Mindenkivel megeshet ám emberek, hogy félreír dolgokat, nem kell rögtön ítélkezni! ;-)
18. kunoi
2014. jan. 5. 09:15
Napsugi85! Gratulálok a most már Nagyfiatokhoz! Jó, hogy végül minden jól alakult! :-)
17. kunoi (válaszként erre: 16. - Evinene)
2014. jan. 5. 09:14
Elhiszem, hogy neked nagyon nehéz lehetett mindezt megélni, de ez a te életed, és itt nem rólad volt most szó... Mindenkinek a saját életéhez mérten vannak "rémálom" tapasztalatai, nem mérhető össze így, ahogy te tetted...
2014. jan. 4. 13:40

Hat szerintem a remalom az amikor 25.hetre 560grammal 30vel jon vilagra egy baba ( nekem meggvolt aztan kaptam egy enyhebb remalmot 3.babam 2.kislanyom is korababa lett 29.hetre.. aztan jott Vivien itt kint hogy de pici de en mar annyira edzett vagyok nekem a 33.hetre szuletett babam nem picike egy fel kilos kenyer sulyaval vetekedo Evimnel Evim azota sajnos kozepsulyos fogyatekos maradt 7evesen.Stellanak megkesett beszed ennyi maradt Viviennek ha igy marad semmi baja nem lesz ( koraszulottseg miatt nem is) siman meg lehet barmi mert azt ne feledjuk idore szuletett babaknal is barmi adodohat Kisfiam a pelda ra 15.honaposan derult ki hogy a bele fejlodes rendellenesen nottek ossze, ezert alakult ki nala a vakbelgyulladas, 10evente egy kis baba jar igy otthon Magyarorszagon es lett belole 3oras ngya Heim Palban. nah ez a remalom nem ks tudom 24eves korom ota hogyan tudom ezt mind vegig csinalni ( mert amugy meg a tetejebe a 2 elso gyerekem masik apatol a volt ferjemtol van es biza 10ev hazassag alatt 6evet volt bent bortonben jah most is eppen bent van tavaly agusztus ota meg jo hogy ahhoz is volt erom,

idegzetem, hogy elvaljak tole. Es a 3.4gyermekeim apjaval jelenlegi parommal eljunk egyutt.

15. ENIE
2014. jan. 2. 14:08

Gratulálnék,de kinek??? Miért kell törölni magadat?


Egyébként 6 ujjnyi méhszájról én sem hallottam még eddig,2 fiút szültem természetes úton,és 4 ujjnyinál már,ahogy lent is írják teljesen eltűnik a méhnyak...és jön kifele a babuci.

14. Li Dzsin (válaszként erre: 12. - Pzuzu)
2013. dec. 31. 17:46
Azért ha egy első babás kismama olvassa ezt és szüléskor várja, h mikor tágul már 6 ujjnyira, nagyon nem mindegy tud lenni.. :D
2013. dec. 31. 14:59
én május 6os anyák napi "gyerek" vagyok '84-ből :) A lényeg hogy renbejött és boldog egészséges család vagytok ennél nincs is fontosabb!!!
12. pzuzu
2013. dec. 31. 13:10
Mikorra esett anyák napja...4 ujnyi- 6 ujnyi...kit érdekel :-) ! Lényeg hogy jól van a kisfiatok! Nevelgessétek nagy nagy szeretettel:-) !!!
11. Li Dzsin (válaszként erre: 10. - Dundy)
2013. dec. 31. 08:35
Vártam, hogy valaki megemlítse, ez nekem is szemet szúrt :)
10. dundy
2013. dec. 31. 08:15
A lényeg hogy siker tórtènet lett. De a 6 ujjnyiméhszáj kétséget vet bennem. Ugye az már 2kéz. 4 ujjnyi után tűnik el a méhszáj. Javítsatok ki de 4 ujjnyi után alakul ki a szülőcsatorna.
2013. dec. 30. 21:23
gratulálok,az én fiam idén május 5.én született anyák napján :)
8. b8e2bb7d44 (válaszként erre: 4. - Zsezse88)
2013. dec. 30. 20:08
Hát persze, hogy május 3, a Kisfiam május 4-én született! Valószínűleg elgépeltem... :)
2013. dec. 30. 17:53
Én is garutlálok, örülök, hogy minden rendben van Benedekkel:) Amúgy én 2009 május 8-ra voltam kiírva a kisfiammal:), de Balázs úgy döntött Ő április 30.-án csütörtökön akar megszületni. Mindig is utáltam az áprilist és a csütörtöki napokat, kicsi fiam viszont tett arról, hogy megszeressem:)
2013. dec. 30. 14:16

Gratulálok!

Május 8. viszont soha nem lehet anyák napja (látom ez másnak is feltűn), mivel anyák napja május első vasárnapja. És ha 8-a vasárnap, akkor már 1-je is az volt, és akkor május 1. volt anyák napja.

2013. dec. 30. 13:54

Gratulálok!

Tényleg nagyon nehéz lehetett, de lényeg, hogy már jól vagytok!!!

2013. dec. 30. 13:46

Gratulálok!

2009. május 3. volt Anyák Napja!

2013. dec. 30. 13:44
:))
2013. dec. 30. 13:20
Örülök a pozitív végkifejletnek, gratulálok Nektek!
2013. dec. 30. 13:08
2006-ban ismertem meg a páromat, én még fősulira jártam, majd a lediplomázásom környékén nyitottunk egy boltot egy kisvároskában. Szerettünk volna babát, de nem görcsöltünk rá a dologra, úgy voltunk vele, hogy ha jön, szeretettel várjuk, ha még nem, az sem baj, mert fiatalok vagyunk..

Ugrás a teljes írásra: Benedekünk születése - a rémálom után minden rendbe jött

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook