Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bemutatkozó topik fórum

Bemutatkozó topik (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3107. Johni7
2016. nov. 4. 13:07
Sziasztok,életerős,örömteli személy vagyok,és szeretek ismerkedni,beszélgetni. Keresztény értékrend szerint élek.
2016. jún. 25. 22:14

Sziasztok

Férjemnek és kislányommal Békés megyében élek. Sajnos sok problémával küzdünk. Szìvesen beszélgetek :)

3105. Happy day (válaszként erre: 3075. - Leszmégjobbis)
2016. ápr. 14. 21:13
Én szívesen elolvasom ha írsz.☺
3104. Happy day
2016. ápr. 14. 21:08

Sziasztok.41 éves vagyok.Pâr hónapja kezdődtek a klimax jelei.Menszeszem is kimaradt.hőhullàmok gyötörnek,àlmatlansàg.

Hormon készítményt nem akarok szedni.Segítséget élet kérném abban hogy tudtok e olyan gyógynövény alapú cseppet vagvy tablettàt ami segít enyhíteni a tüneteket.

Bàrmi érdekel ami nektek bevàlt.

2016. ápr. 12. 23:16
Független nő,egyedül élek, jól érzem magam a bőrömben, szívesen ismerkedem.
3102. Kata2016
2016. ápr. 12. 23:11

Sziasztok!


Elvalt anyuka vagyok,aki egyedul neveli kamaszkoru kis fiat.Erdelyben elek,egy kisvarosban.Ismerkedni szeretnek,baratokra talalni.

3101. Bringa88
2016. márc. 27. 17:08

Sziasztok!


Egyelőre csak ismerkedem az oldallal, a közösséggel.

28 éves vagyok, és jelenleg külföldön tanulok.

2016. febr. 25. 09:33

Sziasztok,


Az alábbi két szívbetegség érdekelne, ha van valakinek tapasztalata, vagy sajnálatos módon valamelyikében szenved, szívesen venném, ha megírná tapasztalatait, sajnos 17 éves fiamnál mindkettőt most diagnosztizálták: Non compact cardiomyopathia, illetve WPW szindróma! Tündi

2016. febr. 22. 23:11
Sziasztok! 21 éves leszek, es eleg szomoru a csaladi eletem. Mindig hianyzott/hianyoztak a nagyszuleim az eletembol. Lehet, hogy mar felnottem, de en meg most is vagyok egy nagymamara, nagypapara mint a velem egyidosek is volt, ahogy mindig meseltek hogy milyen volt a regi idokben, szeretetteljes volt a legkoruk. Nekem nem..es hamarosan szeretnenk parommal kisbabat, es esetleg ha van itt maganyos neni vagy bacsi mi szivesen orokbefogadnank, mint nagypapa es nagymama hogy ot is, minket is es a picit is korulvegye a Szeretet. :)
3098. Kethye
2016. febr. 13. 10:28

Sziasztok!

Ovulacioval kapcsolatos kerdesem lenne.

Ma reggel mertem a homet (plusz-minuszos ovulacios homerovel) es pluszos oldalon volt a hom!

Viszont az ovulacios teszt egy csikot mutatott!!

Az hogy lehet?? Mi van ilyenkor?

Koszi a valaszokat

3097. Anita2012
2016. jan. 15. 17:39

Sziasztok!

2012-ben eltávolították a méhemet, gyermekfej nagyságú mióma miatt, 38 éves voltam.Ezalatt a kb. 3,5 év alatt nem volt panaszom. De kb. egy hete fájdogálni kezdett a hasam. Urzinol tablettát kezdtem szedni, gondolván, hogy felfáztam. A panaszok nem múltak, ezért tegnapt felkerestem a nőgyógyászt, aki vizsgálat alapján cisztának vélte a fájdalom okát. A mai napon tudott csak ultrahangos vizsgálatőn fogadni, ahol bal oldalon egy 39x34 mm-es corpus luteum-ot fedezett fel.

Ki találkozott hasonló problémával?

Tudom, hogy a sárgatest hormonról van szó, de mivel nincs meg a méhem nagy része, csak a méhnyak mi várható?

Holnapra érkezik meg a vérvétel eredménye, gyógyszert nem kaptam, 3 hét múlva kell kontrollra mennem. A fájdalom továbbra is fennáll.

az ultrahang kimutatta, hogy nagyon gázosak a beleim. Rendszertelenül eszem, pl. az ultrahang előtt csak banánt meg étcsokit ettem, mivel nagyon izgulós vagyok...a műtét óta.

Várom segítő válaszaitokat!

üdvözlettel

3096. ojuna
2015. dec. 12. 22:35
Sziasztok, en egy 42 eves no vagyok kulfoldon elek 3 eve, atestem 3 hete egy gomorszukito muteten, mert mar Magyarorszagrol nagy sullyal erkezdtem ebbe az orszagba es most szntam ra magam. Mivel nem beszelem tokeletesen a nyelvet igy itt probalok informciokat gyujteni es sikerelmenyeket olvasgatni, akik hasonlo muteten estek at. A sajat nyelvemen sokkal nyitottabb vagyok es szuksegem van a magyar emberek tapasztalataira. Koszonom aki valaszol nekem.:)
2015. dec. 6. 20:05
Sziasztok. Viszonylag régóta olvasom a fórumot, de csak most regisztráltam. Szeretem a számítógépeket. Nehezen barátkozom, pedig örülnék, ha nekem is olyan könnyen menne ez, mint másoknak.
2015. dec. 1. 23:30
Sziasztok! 54 éves vagyok.Fórum témák érdekelnek, ki mit tapasztalt orvosokkal, utazással és egyéb dolgokkal kapcsolatba. Így kerültem ide.
2015. nov. 22. 10:51
Sziasztok! 20 éves vagyok, es kisse megrekedt az eletem..probalok kezdeni valamit, elobbre jutni. Igy kerultem ide is egy kerdesemmel. Szeretem a kreativ dolgokat, a muveszetet es nagyon vagyo' egy kisbabara, ami majdnem sikerult..a feldolgozas meg folyamatban van..csak boldog szeretnek vegre lenni:) Udvozlok itt mindenkit, es aki esetleg majd jelet szeretne nekem kuldeni az kerem angyalkasat es kisbabasat kuldjon ;) nagyon szepen koszonom!
3092. zsu60
2015. nov. 2. 11:52
Sziasztok! Győri, 56 éves 2 gyerekes elvált nő vagyok. Sajnos elvesztettem tavaly barátnőmet, és nagyon hiányzik. Ezért gondoltam megpróbálom az oldalt, hátha sikerül valakivel itt összetalálkozni, aki pótolná hiányát. Van kutyám. Szeretek olvasni, kártyázni és rejtvényt fejteni, beszélgetni. Várom visszajelzéseteket.
3091. Frida 5
2015. okt. 13. 14:47

Sziasztok! 68 éves vagyok, ha időm van szivesen

keresgélek mindenféle témában, ide is igy kerültem .

Most elsődlegesen a fogyás témakörben vagyok érdekelt, de sok más egyébről is szivesen lehet velem beszélni.

2015. szept. 21. 08:53
sziasztok! nem tudom vannak e itt csongradiak, de nagy szüksegem lenne a segitsegetekre. Par embertol hallottam, hogy Csongrádon él egy gyógyító asszony. Papp Ilona a neve. Icának becezik. Kerem aki ismeri, jelentkezzen nagyon fontos lenne nekem!
2015. aug. 9. 19:26

Sziasztok :)

Én 46 éves vagyok. 1,5 éve mióta meghalt a férjem egyedül maradtam a 11 éveseimmel. Már próbálunk helyre rázodni illetve költözni szeretnénk. Szívesen beszélgetek :)

3088. Icu47
2015. aug. 6. 21:36
Sziasztok! Én nemrég kerültem ide, már régebben hallottam erről az oldalról, rákerestem, és most itt vagyok. 47 éves, 3 gyermekes anyuka vagyok, házigondozóként dolgozom. Levelezős barátnőket keresek, lehet fiatalabb és idősebb is tőlem. Még annyit rólam szeretek olvasni, kötögetni, relytvény fejteni új embereket megismerni.
2015. jún. 18. 15:18
Sziasztok! Szívesen beszélgetek baba-mama témában.
2015. máj. 30. 22:29

2.tipusú cukorbeteg vagyok,szíves beszélgetnék ilyen beteggel.


Étrend,súly,kalória szegény diétákról.


Ha van aki szeretne velem beszélgetni,szívesen venném.


Üdv: Erzsi

3085. Kri11
2015. máj. 19. 20:11
Sziasztok. 36 éves nő vagyok. Barátnőt keresek Tatabánya környékén.
3084. v.ancsa
2015. márc. 27. 19:37

Sziasztok.

Ismerkedem, barátkozzom.

Szeretek új embereket megismerni.

3083. Molnár Judit (válaszként erre: 3053. - Kleopátrakirálynő)
2015. márc. 1. 21:02
Szia! Barátnőt keresek. 40 éves vagyok, és te mennyi vagy? Nagyon tetszik, hogy milyen őszinte vagy. A férjemmel már mi is ritkán szexelünk, nyitott házasságban élünk, én is tartok 1 fantasztikus szeretőt. Hol laksz? Ha pesti vagy levelezhetnénk. Címem : mjudit246@gmail.com
3082. tike007
2015. jan. 27. 12:04

Sziasztok!

20 éve volt az első mell impli műtétem.Nincs vele különösebb gond, de eljött a csere ideje. Minden segítségre szükségem van, orvos és impli választásban. Nagyon sok értékes infót találtam már eddig is.

3081. Zsír001
2015. jan. 26. 11:52
Sziasztok, zsírleszívásról kerestem infót, tapasztalatokat megosztó sorstársakat, így találtam ide. Ma 11 napja, hogy én is átestem rajta. Eddig is sokat segített az olvasgatás, remélem a jövőben is kisegít a nehézségekben. Szívesen válaszolok, ha van kérdése valakinek. Nagy területről szívtak le zsírt 4500ml-ert. (has-derék,külső-belső comb).
2015. jan. 4. 13:50

Sziasztok!

24 éves lány vagyok Veszprém megyéből, és barátnőt/barátnőket keresek. Ez által kerültem ebbe a kedves kis közösségbe. :)

Párkapcsolatom van, viszont emelett akad szabadidőm, amit szeretnék tartalmasan eltölteni. Imádok olvasni, sétálni, mozizni, termál fürdőbe járni. :)

Ha valaki szeretne levelezni velem, írjon nyugodtan.

Lányok jelentkezését várom, ha lehet a korosztályomból, vagy esetleg picivel idősebbekét.

Köszönöm a figyelmet!

2015. jan. 4. 00:52

Joestet.

Fogyni szerettem volna, es fogytam/szalkasodtam is, es most unalomuzes/tarsasagkereses miatt vagyok itt.

3078. Gruezi
2015. jan. 4. 00:28
Sziasztok, BÚÉK mindenkinek!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook