Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beleszerettem az orvosomba. Jól tudom hogy fog reagálni ha... fórum

Beleszerettem az orvosomba. Jól tudom hogy fog reagálni ha... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2023. okt. 6. 13:58

Látom, az alibi feleséges fórumban megy az elmélet-gyártás, ezért szeretnék tisztázni egy-két dolgot.


Először is köszönöm azoknak akik normális hangnemben szóltak hozzá a témához. A többinek üzenem, hogy még a legnagyobb észember is kerülhet olyan szituációba mint én, azaz rohadt nagy bajba (és nem azért, mert "lebukik" holmi fórumban, hanem az érzései miatt). Számukra van egy jó hírem: kedden írtam Neki, egy semleges, szigorúan egészségügyi témában és nem válaszol... De nem fogom kérlelni, inkább szenvedek a hülye betegségtől tovább. Szóval arra se méltat, hogy válaszoljon.


A másik amit tisztázni szeretnék: NEM én nyitottam sem a "nem vagyok szép" sem a "meleg orvos a férjem" topikokat. Azoknak az értelmi szerzője a stílusa alapján valószínűleg egy tizenéves lány aki a gyerekem lehetne. Azzal, hogy az én ún. "lebukásom" óta hallgat, azzal patkány módon az én (volt) profilom mögé bújik, hadd higgye mindenki, hogy az összes orvosos topikot én nyitottam. De ez nem igaz. Csak nem mindenkinek van annyi bőr a képén, hogy vállalja amit tett.

2023. okt. 2. 16:23

Megengeditek, hogy tömören fejezzem ki a véleményemet? Mert ha igen, akkor: Jajjj!


Bővebben: úgy gondolom, hogy ha egy felnőtt nő ilyen szinten zúg bele a kezelőorvosába, ez - elnézést - nem tűnik lelkileg, érzelmileg igazán érett magatartásnak.

Nem akarom a fórumindítót bántani, és nagyon sajnálom, hogy sikerült lebuktatnia saját magát! Az a benyomásom, hogy iszonyatos szeretethiánnyal szenvedhet és talán ezért szeretett bele egy orvosba, aki egy kicsit kedves volt vele?

El tudom képzelni, hogy a doktor úr jól néz ki és valóban jó fej ember, de csak erre alapozva belezúgni... komolyan nem győzök elnézést kérni, de ez hasonló ahhoz, mint ahogyan mi bezzegazénidőmben reménytelenül bele voltunk esve némely dögös metálzenészekbe, vagy mint ahogyan a mai tinik ugyanígy halálosan szerelmesek a kawaii J-rock, esetleg K-pop idolkákba.


Az orvos-és-páciense románc mutterom kedvenc szirupos szerelmesregényeinek - Bianca, Júlia, Szívhang, emlékszik még valaki az ilyen izékre? - volt népszerű témája, de a valóság egy kicsikét más. Még ha egy ilyen Táhsadalmi Státuszú (tm) személy fel is figyel valakire, aki elvileg a páciense volt, egy orvos barátnőjének vagy feleségének lenni valójában nem leányálom, úgy képzelem. Elfoglalt, szinte soha nincs otthon, stresszes, túlhajszolt... és mint néhány hozzászóló írta is, lehet, hogy épp otthon ereszti el magát, és ennek esetleg a barátnő vagy feleség ihatja meg a levét. Ha meg tényleg jóképű és népszerű, akkor lehet a körülötte zsongó nemkívánatos hódolók miatt is aggódni.

(Vicces, de nagyjából ugyanaz a problematika lehet, mint a rocksztárfeleségek esetében.)


Én azt kívánom a fórumindítónak, hogy találjon magának valakit, aki nem egy elérhetetlen ideál, hanem egy valódi pasi, akivel kölcsönösen fontosak egymás számára, és kölcsönösen értékelik egymást!

45. gyöngy:) (válaszként erre: 44. - Gyöngy:))
2023. okt. 2. 13:59
Ja, ez a 42-re ment volna.🙂
44. gyöngy:) (válaszként erre: 41. - Gyöngy:))
2023. okt. 2. 13:58

Felesleges volt, már rég rájöttem, hogy ő az, volt más is, aki tudta. Na meg a Biancás nevén állandóan szenvedett a doki után, tehát nem is tagadta.

Az a baj, hogy sokan azt hiszik, hogy anonimként nem felismerhetők. Hát ez nem így van.🙂

43. timycat (válaszként erre: 42. - 8a5caeb182)
2023. okt. 2. 13:37
A szörnyű hogy visszajön... nem tudom elképzelni mennyire kell halál unalmasnak lennie az életnek, hogy ez a fórumnyitogatás okozzon örömöt 🤷‍♀️
2023. okt. 2. 13:31
És már törölte is magát.... nahát :D
41. gyöngy:) (válaszként erre: 38. - Gyöngy:))
2023. okt. 2. 13:30
A másik nevét nem tudom, azt tudtam, hogy ezt ő indította, mert anno egy fórumban beszélgettünk erről a vizsgálatról, meg szoktam olvasni tőle, hogy egy orvos után szenved állandóan.
40. Főnix3 (válaszként erre: 38. - Gyöngy:))
2023. okt. 2. 13:28

:DDD

Upszi

39. Hattori (válaszként erre: 38. - Gyöngy:))
2023. okt. 2. 13:13
Ki lehet ő?
38. gyöngy:) (válaszként erre: 37. - 69fcad429e)
2023. okt. 2. 13:11
Nahát...a neveden válaszoltál.🙂
37. 69fcad429e (válaszként erre: 35. - Hattori)
2023. okt. 2. 13:07
Inkább nem, nem akarok bajba kerülni... elég sz.r a helyzet így is. Azt tudom, hogy nincs magánvállalkozása, a Cégtárban sem szerepel. A kismillió magánorvosi centrum egyikében dolgozik az állami intézmény mellett.
36. gyöngy:) (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 13:03
Ez akinél vastagbél tükrözésen voltál és csak azzal foglalkoztál, hogy mit fog szólni, ha majd meglátja a sejhajod vagy majd ébrededéskor elkotyogod, hogy tetszik?
35. Hattori (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 13:03
Megírhatnád priviben, hogy ki ez a doki. Simán lenyomozom.
34. Hattori (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 12:39
Foglalkozás?
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Hattori)
2023. okt. 2. 12:29

Még a gyerekeiről is több info van fenn a neten mint Róla. Nagyon óvja a magánéletét úgy látszik, se Facebook, semmi. Lehetetlen vállalkozásnak tűnik kideríteni bármit. Az érettségi tablóját viszont megtaláltam (már 18 évesen nagyon jól nézett ki és alig változott 🥰)


Hozzá képest sajnos én nagyon alacsony szinten vagyok 😞 Főleg külsőleg bár állítólag csinos vagyok. Budapesten lakunk mind a ketten.

32. Hattori (válaszként erre: 31. - Hattori)
2023. okt. 2. 12:21
Magánvállalkozása van Cégtárban, Optenben is csekkolhatod.
31. Hattori (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 12:05

Orvosokkal szemben sok negatív előítélet van, de ők is csak emberek. Köztük is vannak kedvesek, normálisak és a nem orvosok között is vannak tahók.

Óvatos duhaj legyél!

Kisváros, nagyváros, milyen orvos és ki vagy Te? Ezeket a kérdéseket tedd fel.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - 3066f49f9a)
2023. okt. 2. 11:57
Ha az akkor egy nagyon jóképű pszichopata 😞 Egyébként más betegekkel is nagyon kedves, a netes visszajelzések alapján is, talán egy darab negatív kommentet olvastam Vele kapcsolatban. Az sem a stílusáról szólt. Remélem nem csak eljátssza az empátiát...
29. Hattori (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 11:54
Ez nagyon jó!!:)
28. Hattori (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 11:53

Nézelődj ismerősei oldalán, onnan is sok minden lejöhet.

Óvatosan cserkészd be, pl: szeretek futni, minden reggel szoktam. Erre mondhatja, hogy ő én is.

Vagy szeretnél egy jó edzőtermet találni, de nem tudok, erre ő hát én a Cicamica fitnessbe járok a Kálvin téren.

Milyen orvos, hol laktok és neked mi a foglalkozásod és mennyire tartod magad jó nőnek?

27. 3066f49f9a (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 11:38
Ki tudja, talán pszichopata...
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Hattori)
2023. okt. 2. 11:26
Ő akkor is a nők álma lenne ha 3 óvodáskorú szaladgálna körülötte 🥰 De a gyerekei már nagyobbak, felső tagozatos mind a kettő, Ő meg úgy néz ki mintha a 15-16 évvel idősebb bátyjuk lenne mert tévedésből se látszik annyinak mint ahány éves.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Hattori)
2023. okt. 2. 11:22
Annak a 70%-nyi nőnek a betegségeit pedig 95%-ban férfiak okozzák. Erről ennyit, zárójel bezárva.
24. Hattori (válaszként erre: 23. - Timycat)
2023. okt. 2. 11:11

Jellemzően nőkkel történik meg ez a pszicho zavar.


Pszichiátriai betegek 70%-anő.

23. timycat (válaszként erre: 12. - Globus)
2023. okt. 2. 11:10

Ennek a jelenségnek van pszichológiai magyarázata, ha jól emlékszem pszichológusnál indulatáttételnek hívják, más szakmában lehet más, ez aztán összepattan alapvető attribúciós hibával és voálá kész is a lamour a beteg fejében.


Pszichiáter ismerős mondta, hogy pszichiátert/pszichológust erre külön felkészítenek, hogy ne lepődjenek meg gyakran előfordul és hogy hogyan szereljék le a beteget etikusan. Talán a nőgyógyász még az ebből a szempontból kiemelten érintett szakma.

Jellemzően nőkkel történik meg ez a pszicho zavar.

22. globus (válaszként erre: 16. - Liliom10)
2023. okt. 2. 11:00

Akik reggeltől estig dolgoznak, mindegy milyen foglalkozásban, otthon jellemzően pihennek, töltekeznek, csendben vannak. Senki nem bir cukormókus lenni 12-16 órában,ha ezt nem kapja meg.

Csak arra celzok ezzel, hogy nem biztos, hogy minden úgy van,aminek látszik 🙂

21. Hattori (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 10:51
Tudd meg hova jár. De komolyan. Nem mondom, hogy lehetetlen, de legyél óvatos.
20. Hattori (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 10:43
Az jó, ha van két kisgyerek, abból a szempontból, hogy akkor azért ő már nem a nők max.álma, mert sok nőt eltántorítanak az előző gyerekek.
19. Hattori (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 2. 10:43

Bármi is lehet, tudok olyat, akit később az őt műtő orvosa vett el.

De van sok ellenpélda is.

Nézd meg hogy viselkedik másokkal is.

Egyszer jártam egy magánorvoshoz, velem mindig max cuki volt, de egyszer úgy leb...ta előttem az asszisztensnőt, hogy csak lestem.

Máskor egy másik pácienssel beszélt flegmán,

Velem mindig full korrekt volt, de ez a két viselkedés akkor is eltántorított volna tőle, ha éreztem volna valamit ( nem éreztem mellesleg).

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Liliom10)
2023. okt. 2. 10:40
Azért tudok róla egy s mást 🤭 Egy részét pont ő maga mondta el... Gyűrűt sose láttam az ujján, mikor civilben volt, akkor sem, viszont van két (már nem annyira kicsi) gyereke. Gyanítom, hogy ha nincsenek is együtt az anyukával, nem független 😖 Egy ilyen pasi nem szokott független lenni...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook