Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítség, a főnököm kikezdett velem...én meg beleszerettem!!! fórum

Segítség, a főnököm kikezdett velem...én meg beleszerettem!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. dec. 24. 22:09

Kedves Barbie!

Válaszom a kérdésedre,hogy hol jöttünk össze először?Hát a tavasszal volt egy hét amikor egyedül volt és munka után(este 10) találkoztunk.Rávenni nem volt neki könnyű,de kíváncsi voltam,hogy hogyan próbál közeledni felém és ezért belementem,de féltem azért.És nekem szerencsém volt,mert velem nagyon rendes volt és szép fokozatosan vett rá.:-)Nem volt erőszakos sem.És talán azzal tudott rávenni,hogy mivel ő már idősebb,talán jobban tudja mit szeret egy nő.

Igen eleinte elítéltem őt,mert nekem is volt valakim és nem tudtam azt elképzelni,hogy valaki megcsalja a másikat,de amióta nincs senkim,teljesen másképp látom a dolgokat.És szerintem csak az csalja meg a párját,ahol valami nem működik.Én nem környékezzek meg senki olyat akinek van valakije,de ha valaki akar tőlem valamit nem utasítom el.És szerintem ha téged ennyire foglalkoztat a főnököd akkor szerintem(de minden a te döntésed) ne legyél együtt a barátoddal.

De az biztos hogy a te helyzeted teljesen más.Az a baj,hogy nem tudom milyen felfogású a főnököd,mert az enyémmel rengeteget hülyülünk.Mondjuk mi megbeszéltük,hogy nem lesz ettől semmiféle kivételezés(bár azért egy pici van).Én most az életet elég könnyedén fogom fel,de nekem például tud az összes pasiügyemről.de hát mi nem szeretjük egymást.Ami nálad sajna már megtörtént.De ha gondolod akkor inkább folytassuk emailben,mert talán ott könnyebb leírni,mint ide kiírni.

2009. dec. 23. 19:10

Kedves Kisnelli!

Köszi szépen, hogy írtál és megosztottad velem a Te történeted.

Arra lennék kiváncsi, hogy hol jötettek össze először? Azt írtad, hogy az elején Te is elítélted Őt, mi volt az amivel mégis rávett, hogy belemenj a románcba?

Elhiszem, hogy féltékeny vagy, nem lehet könnyű, hogy a kedves a szemed láttán kezd ki az új kolleganővel...

Ami engem illet nem tudom mennyire tudnám felfogni kalandnak az egészet, szerintem aki ilyen szinten benne van érzelmileg a dologban, mint én már sehogy :(. Nem tudom, hogyha olyan helyzetbe lennék, mint Te mi lenne a reakcióm. Tudod normális esetben megpróbálja visszaadni az ember és Őt is féltékennyé tenni, de itt mégiscsak a főnökről van szó!!!!!Ő nekem szinte minden nap ír sms-t és mit csináljak? olyan jól esik!!!!Mikor nem ír szinte fél oránként bámulom a telefonom...de persze én nem írok Neki :/

78. mimmo33 (válaszként erre: 75. - Laszlo Szilagyi)
2009. dec. 22. 19:03
Vannak kivételek;)
2009. dec. 22. 19:01

Kedves Barbie_87!

Én egy 26 éves lány vagyok,akinek a főnökével van viszonya,bár ez köztünk nem komoly.Ő nekem csak nagyon ritkán ír smst,de nap,mint nap érezteti velem azt,hogy érdeklem(bár tudom nem komoly szándékkal).Ő 42 éves és családos ember.Sőt a múltja is meg van.Régen elítéltem amit tett,hogy csalta az élettársát és nagyon nehezen mentem bele ebbe a fajta kapcsolatba.De nem bántam meg!Mivel én nem akarom tönkretenni a családját,így én nem is úgy állok a kapcsolathoz,de most jött egy új csaj hozzánk dolgozni és úgy veszem észre,hogy érdekli a lány,és azért egy kicsit "féltékeny" vagyok.De az biztos,ha egy másik férfi meg tud ingatni a barátoddal kapcsolatban,akkor valami ott nem az igazi vagy még túl fiatal a kapcsolat.Nekem volt egy 6 éves kapcsolatom és én pont ugyanígy voltam,csak nem a főnököm volt az az ember.Úgymond azért a srácért feladtam a mondhatni biztosat és sajnos nem jött össze,de nem bántam meg a szakítást a régivel.Fiatal vagy még te is,próbálj meg élni és ha már most ez van,akkor a kapcsolatotoknak,mármint a barátoddal lehet nincs jövője.De ha mégis lenne valami a főnököddel akkor a vele való kapcsolathoz,próbálj meg úgy állni,hogy kaland.Aztán majd kiderül!Ha szeretnél kérdezni akkor szívesen válaszolok!De neked kell döntened!Sok sikert!

76. Barbie_87 (válaszként erre: 75. - Laszlo Szilagyi)
2009. dec. 22. 11:52

Kedves László!


Hideg fejjel én is ugyanezeket a szavakat irnám, de mikor benne vagy egy bizonyos helyzetbe sokkal nehezebb józanul átlátni a dolgokat. Azért is jók ezek a fórumok. Szerintem se érdemes foglalkozni vele, de mit tehet az ember ha azon kapja magát, hogy akarata ellenére is foglalkoztatja? Most amugyse fogom látni kb 2 hétig, talán addig lerendezem magamban ezt az egészet. Viszont a viszontlátástól már előre borsódzik a hátam...

75. Laszlo Szilagyi (válaszként erre: 69. - Barbie_87)
2009. dec. 22. 01:23
suzi:szerintem,sem a fonokkel,sem a kozeli munkatarsakal,nem erdemes foglakozni.
74. 9242a6388c (válaszként erre: 69. - Barbie_87)
2009. dec. 15. 14:23

Sok sikert és boldogságot, bárhogy döntesz...

Várunk vissza...

73. Barbie_87 (válaszként erre: 71. - Kis Cidri)
2009. dec. 15. 13:57
Köszi, hát remélem :)
72. Barbie_87 (válaszként erre: 70. - Zizisicc)
2009. dec. 15. 13:57
Köszi szépen :*
71. Kis Cidri (válaszként erre: 69. - Barbie_87)
2009. dec. 15. 13:55
Sok sikert.
70. Zizisicc (válaszként erre: 69. - Barbie_87)
2009. dec. 15. 13:54
Persze, várjuk, hogy hogyan birkóztál meg a helyzettel, meg az érzéseiddel! Sok sikert! :o))
2009. dec. 15. 13:52
Köszönöm szépen mindenkinek a tanácsát, ha negatív, ha pozitív volt mindenképpen segítség volt. Bár még nem döntöttem el, hogy mit tegyek, jó volt megosztani veletek ezt a problémát. Rajtatok kívül senki nem tud róla :). Talán hiába is döntenék én most, innen az íróasztaltól, az igazi forgatókönyvet úgyis az élet írja, én csak megpróbálom megelőzni a bajt és remélem, hogy sikerül. Ha kíváncsiak vagytok visszajövök a fejleményekkel ;)
2009. dec. 15. 13:50

alapkérdésre...

Háát a mostani főnököm felesége is a szeretője volt régen...és működik.

Van egy barátnőm, akinek szintén a főnöke lett a férje...

Azért ne menj bele...ezek olyan ritka jó példák hogy csak na...és ugye azért tönkrement bele 1-1 család.

67. Zizisicc (válaszként erre: 64. - Fbb53e1d99)
2009. dec. 15. 13:38
Ugye? :oDDDDDDDDDDD
66. 816fca07b8 (válaszként erre: 49. - Barbie_87)
2009. dec. 15. 13:36

azért el ne ítéld magad! próbáld úgy nézni a dolgot,h vajon mi hiányzik az életedből,a kapcsolatodból,a párodból,h felkeltette az érdeklődésed vki más.nem muszáj belemenni a dologba,nem kell lefeküdnöd vele,csak annyira menj bele, h megismerd magad. semmi sem történik véletlenül. próbáld kívülről is megnézni a dolgokat,de az egészet. meg magadba is mélyedj. a lényeg h ne ítéld el magad, az nem megoldás sőt!!!

sok sikert!

65. mzsu1 (válaszként erre: 57. - Barbie_87)
2009. dec. 15. 13:36
Ha olyan úriember lenne, a családja mellett nem kacsingatna másfelé!
64. fbb53e1d99 (válaszként erre: 63. - Zizisicc)
2009. dec. 15. 13:36
Van ám!!!!-DDDDD
63. Zizisicc (válaszként erre: 61. - Barbie_87)
2009. dec. 15. 13:35
Hmmmmm ..... azért egy 22 éves fiú, és egy negyvenes érett férfi között van némi különbség ....
2009. dec. 15. 13:34

Nekem egy ilyen kalandom volt, anno 16 éve, gyönyörű volt:) A mai napig egy épületben dolgozunk, és tiszteljük egymást....-:) Kis időre ugyan távozott, de visszatért, mint igazgató...

Ő is családos, és boldog, én szintén...úgyhogy én nem bántam meg. Egy élménnyel gazdagabb lettem-DD

61. Barbie_87 (válaszként erre: 59. - Mimmo33)
2009. dec. 15. 13:33
Ő velem egyidős. A kapcsolatunk még elég fiatal, 4 hónapja vagyunk együtt. Ő nagyon szeret, és én is szeretem, de a tőle jött sms nem vált ki olyan érzést, mint a főnököm által küldött :/
60. Barbie_87 (válaszként erre: 58. - 9f8e6b2378)
2009. dec. 15. 13:31
Igen, ez a leghelyesebb. Ő is tudja rólam, hogy nem az a típusú csaj vagyok akit könnyedén az ágyába cípel, lehet, hogy azért is akar megszerezni...
59. mimmo33 (válaszként erre: 57. - Barbie_87)
2009. dec. 15. 13:29
Azt még mindig nem árultad el, hoyg a pároddal milyen a kapcsolatod...?!Azt hogy mire vágysz már nagyjából tudjuk;)
58. 9f8e6b2378 (válaszként erre: 54. - Barbie_87)
2009. dec. 15. 13:28
Látod,okos vagy te!Mond meg hogy nem akarsz semmit,ne válaszolj az sms-ekre.
57. Barbie_87 (válaszként erre: 55. - Mzsu1)
2009. dec. 15. 13:27
Talán ez zavar engem is. De még mindig akkor leszek a legtisztább, ha nem megyek bele. Őszintén szólva nem ismerem olyan rég, hogy véleményt mondjak róla, de az eddig tapasztaltakból és abból amit mások elmondtak róla, Ő egy igazi úriember. El se tudjátok képzelni milyen finoman bánt velem, még most is beleremegek...végülis nem történt semmi, de ahogy átölelt azután, ahogy visszautasítottam...
56. Zizisicc (válaszként erre: 55. - Mzsu1)
2009. dec. 15. 13:25
Nem biztos, hogy megbosszulja ..... az is elég szívfájdító, ha csak simán tovább lép ..... pláne, ha rögtön másra kezd el hasonló módon vadászni .....
55. mzsu1
2009. dec. 15. 13:23
Szerintem így is úgy is "vesztes" vagy, ha nem mégy bele megbosszulja, ha belemégy, rövid időn belül megun, és lecserél.
54. Barbie_87 (válaszként erre: 51. - 9f8e6b2378)
2009. dec. 15. 13:22
Gyakran írja, hogy jó volna már látni téged, meg, hogy eljön értem és ellop. Tudom ilyen szédítős dumák. Én próbálok hidegen visszaválaszolni, de kérdés, hogy meddig mehet ez így? És emellett meghívott üdülni, persze elutasítottam, mondtam neki, hogy nem jó ötlet ez és ezt Ő is tudja.
53. Kis Cidri (válaszként erre: 49. - Barbie_87)
2009. dec. 15. 13:20
Nem ítéllek el, hanem én is ilyen érzelgős vagyok, és én egyszer belementem, egyszer pedig nem. A másodikat könnyebben dolgoztam fel.
52. Barbie_87 (válaszként erre: 48. - 9242a6388c)
2009. dec. 15. 13:18
Köszi szépen,Nagyon kedves vagy, hát szerintem is belebetegednék. Már ígyse tudom, hogyan kezeljem, előre félek az újbóli találkozástól. "Szerencsére" van olyan hét, hogy nem is látom.
2009. dec. 15. 13:17
amíg minden nap találkoztok,addig nem fog menni a felejtés!És nem fog majd neked jól esni,ha meggondolja magát,mert látja hogy nem megy veled semmire.Nem tudom hogy jöhetsz ebből jól ki?!Miről sms-eztek?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook