Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bele lehet halni a szerelembe? fórum

Bele lehet halni a szerelembe? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
2009. okt. 12. 17:40

Hát, igen.. én romantikus hangulatomban Eredendő bűnt nézek.. :P

Vagy pl Madonna: Bed time stories-t hallgatok. :D

22. fa982e894a (válaszként erre: 21. - Istvan33)
2009. okt. 12. 17:39
:) Szép napot...
21. Istvan33 (válaszként erre: 16. - Fa982e894a)
2009. okt. 12. 17:38
Köszönöm Hölgyem! Hallgatok rád.
2009. okt. 12. 17:36
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Aranyosak vagytok és megpróbálom elfogadni, hogy nem látom olyan sokat bár nagyon nehéz lesz. De muszáj dolgozni, hogy haladjunk valamire, mer a mai világba egy fizetésből nem lehet megélni még ha az ember az átlagtól jobban is keress. Próbálom lekötni magam, hogy ne gondolkozzak vasalom a drágám ruháit, főzök, mosok , takarítok de nagyon nehéz terelni a gondolatomat a kis Nyuszimról. De még jó, hogy van ez a közös videónk [link] és ezt ha megnézem így könnyebb. Nagyon szépen köszönök mindent még egyszer. Szép napot mindenkinek.
19. andi6020 (válaszként erre: 8. - Istvan33)
2009. okt. 12. 17:35

Oké, ez mind szép és jó, meg dícséretes, és ritka mint a fehér holló. De! Zámbó Jimmy? Nem túlzás ez???? És sírsz? Picit "hisztiszagú" ez a műsor.

Egyébként nem fosz belehalni.

18. Zarahell (válaszként erre: 15. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 12. 17:34
:(
17. Zarahell (válaszként erre: 15. - Elfelejtett jelszó)
2009. okt. 12. 17:32

Á, én nem akarom görcsösen, csak éppen mindjárt bőgök!


Én nem értem, miért bénázom ennyire.. Ez már olyan fájdalmas!!

16. fa982e894a (válaszként erre: 8. - Istvan33)
2009. okt. 12. 17:32

Csak vicceltem... egyébként ez az egyik kedvenc számom! :) Nagyon szép!


Nem fogsz belehalni, bár amikor véget ért egy közel 5 évig tartó kapcsolatom akkor én is úgy éreztem, hogy belehalok. A fájdalomba, meg a szerelembe, de ez egy másik téma, másik történet.... nem haltam bele...


DE! nagyon jó, hogy élnek még ilyen srácok a világon, akik tudnak így szeretni!


Hallgass valami vidámabb zenét, és gondolj arra, hogy már nem sokára megy haza a Kedvesed! :)

15. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 14. - Zarahell)
2009. okt. 12. 17:27

Eljön majd a Te időd is! Meg majd talán az enyém is, mert ez közelébe sem ér :( Valami nem stimmel velünk elejétől fogva távkapcsolat szavakkal a csillagokat is lehozná. Ehhh nem hiszek már a pasiknak!

Türelmesnek lenni a legnehezebb, siettetni és görcsösen akarni nem szabad.

2009. okt. 12. 17:25

Basszus!!! Hát én is erről beszéltem!!!

Tudtam, hogy létezik szerelem (SZERELEM, SZERELEM, SZERELEM), de nem lehet igaz, hogy nekem nem sikerül.......

Bedig itt van bennem! Érzeeeem!!!

2009. okt. 12. 17:24

Jó olvasni ilyen történeteket, főleg pasiktól. Én ölni tudnék azért, hogy ennyire hiányozzak a barátomnak! De ő 2,5 év után beéri heti 1 talival. :S Együttalvásról se merek álmodni, nem hogy összeköltözésről.

MIért akarsz belehalni a hiányába, ha már össze is költöztetek? Többet tudtok találkozni. Belehalni ráérsz akkor is ha valamiért szakítatok. De kívánom erre ne kerüljön sor! Csak meg kell szoknod a mostani helyzetet. Dolgozni sajnos kell az embereknek :(

2009. okt. 12. 17:23

Jó olvasni az ilyen nagy szerelmekről,főleg,h nem Nő írta.

Igazán ritka ez manapság.....

De azért vigyázz ne telepedj rá nagyon akaratlanul is.

Nagyon-nagyon sokáig legyetek még együtt!!!!

11. tashadow (válaszként erre: 1. - Istvan33)
2009. okt. 12. 17:22

Szerintem sokan irígylik itt a fájdalmadat. :)

Kívánom neked hogy majd husszűtávon találd meg az egyensúlyt. Most azonban ne törődj ezzel, csak élj a mának.

2009. okt. 12. 17:22

Szia István! Szerintem ne fogd fel ezt ilyen tragikusnak. Én egy irodában dolgozok 9-17.30-ig, a párom pedig 12-22-ig, vagy hétvégén 10-20-ig. Mire hazaér, én már hulla fáradt vagyok. Az egyetlen fix nap, amikor együtt tudunk lenni, az a vasárnap. Most 2,5 éve élünk együtt, mi is nagyon hamar összeköltöztünk. Az elején mi is majd meghaltunk, hogy alig találkozunk, mert régebben pedig éjfélig-1-ig dolgozott egy bárban, de most már élvezzük így, ahogy van. Ha végre együtt vagyunk, nagyon örülünk egymásnak. Ezért még 2,5, lassan 3 éve nagyon boldogok vagyunk együtt így is. Mindegyikünknek meg van a saját hobbija, világa, én esténként jógázom és táncolok, és a barátnőimmel találkozom, ő pedig délelőttönként kondizik, fut. Esténként pedig elmeséljük egymásnak, mi történt velünk, és még mindig örülünk, ha együtt lehetünk. Nem unjuk meg egymást. :)

Szóval csak pozitívan kell nézni a dolgokat, szerintem túl fogod úgy élni. :)

9. 38da83de25 (válaszként erre: 1. - Istvan33)
2009. okt. 12. 17:21

Hát...én elég romantikusnak tartom magam, és értékelem, ha más is az....deeeee...Nem túlzás ez?


Igazán nem akarok illúzióromboló lenni, de ez nem normális dolog.

Már eleve a gondolat nem biztos, hogy egészséges: azért, mert a párod dolgozik napközben, te azon tűnődsz, belehalhatsz-e ebbe...

Lehet, hogy a párodnak ez bejön, de én azonnal elhajtanám a pasimat, ha ilyen gondolatai és érzései lennének. (mert félnék tőle)


Ne neheztelj rám ezért, ez csak egy vélemény.

8. Istvan33 (válaszként erre: 5. - Fa982e894a)
2009. okt. 12. 17:20
Ezt hogy érted? Most is ezt a dalt hallgatom már 28 jára [link] és szégyen nem szégyen csak sírok.
2009. okt. 12. 17:18

Jaj, de aranyos! Ilyet is lehet hallani egy férfi szájából?

Minden jót Nektek!

6. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - Istvan33)
2009. okt. 12. 17:18

Azért érzed azt,hogy szinte fáj,ha gondolsz a kedvesedre,mert igazán,szívből szereted.

Ha nem így lenne,akkor mindezt nem éreznéd.

Remélhetőleg,ő is így érez irántad.

Belehalni a szerelembe szerintem sem fogsz.

Kívánom én is azt,amit az előttem szólók: egy életen át tarson nálad/nálatok ez a szerelem.

2009. okt. 12. 17:15
Egy kicsit csak.... :)
2009. okt. 12. 17:14
neeem lehet:D
2009. okt. 12. 17:14

Nem halsz bele,nyugi!Bárcsak én is ennyire hiányoznék valakinek!

Sok boldogságot kívánok nektek!!!:-)

2009. okt. 12. 17:13

Hát nem fogsz belehalni!Megnyugtatlak!

Kívánom,hogy minden szép megadasson nektek,ami jó a szerelemben!

2009. okt. 12. 17:11

Sziasztok!


25 éves srác vagyok. 4 hónapja megismertem egy lányt ő 23 éves. Első alkalommal mikor taliztunk már akkor tudtam, hogy ő a nagy ő. 1 hónapja összeköltöztünk nagyon szép minden múlthéten húztuk fel a karikagyűrűt. Én 3 műszakba dolgozom eddig a lány nem dolgozott ma van az első munkanapja reggel 9-től este 9 ig egy ruhaboltba eladó. A héten én meg pont este 9 kor megyek el itthonról így nem sokat talizunk igaz csak 4 napot dolgozik egy héten. Na de amiért írtam és lehet picit butának fogtok tartani emiatt, hogy bele lehet-e halni a szerelembe? Reggel óta mióta elment melózni azóta semmihez nincs kedvem nem is eszek nem találom a helyem állandón csak rá gondolok ő jár a fejembe a fényképeit nézegetem. Annyira fáj már, hogy el sem tudom mondani ezt érezni kell. Soha nem voltam még ilyen szerelmes az életembe és olyan tökéletes minden kettőnk között. De úgy hiányzik ami nagyon fáj.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook