Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bele lehet halni a szerelembe? fórum

Bele lehet halni a szerelembe? (beszélgetős fórum)


83. Bettyg (válaszként erre: 63. - C42aaaac41)
2009. okt. 13. 11:12

látom te se érted.....:DDD

nem lennék a nyuszómuszó...


:)

82. 2cb29de033 (válaszként erre: 80. - Helenhadsell)
2009. okt. 13. 10:56
:)))
81. 2cb29de033 (válaszként erre: 76. - Szonja27)
2009. okt. 13. 10:55

Én is már több mint két éve megtaláltam Életem Értelmét, egy éve élünk együtt. Elfogadott a kisfiammal együtt, apjaként neveli, imádják egymást (bár ex mindig bekavar :S), mi is imádjuk egymást, egyszerűen pokoli érzés, amikor reggel 'elválunk', szét akarok szakadni, soha nem éreztem még ilyet, napról napra jobban szeretem, szóval egyszerűen felemelően fájdalmas érzés szerelmesnek lenni. :)

Nagyon rögös út vezetett idáig, és még sok akadály előttünk, de mostmár együtt csináljuk végig. :) Még idén a felesége leszek, és jövőre szeretnénk a kisfiamnak kistesót. :)

De ez már nem ide tartozik. :)

80. helenhadsell (válaszként erre: 73. - Zarahell)
2009. okt. 13. 10:47
Szerencsés esetben. Ha kevésbé szerencsés , akkor reggelente azzal fogjak varni a munkahelyén, hogy elélvezett - e az éjjel, és ha igen, milyen hosszan, hanyszor és atkopogtak-e a szomszédok mert tulsagosan sikitozott.
79. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 76. - Szonja27)
2009. okt. 13. 10:39
Bizony meg kell becsülni, hogy mindennek ellenére kitart melletted. Én is belerúgtam sokszor és sajnos már nincs velem :( és most már hiába kapálózok, nem jön vissza. Már nem akar engem. Akkor tudja meg az ember mennyire hiányzott mikor elveszíti :( Mindenki szeresse becsülje amig lehet
2009. okt. 13. 10:18
haha,nem azzal van a baj,hogy tanácsot kér!a stílussal van a baj!itt ömleng,mint egy hősszerelmes,ott meg úgy beszél mint egy igazi farok:(
2009. okt. 13. 10:15

Aranyos történet, főleg h pasi létedre ilyen nyíltan vállalod az érzéseidet!

Sok boldogságot nektek!

2009. okt. 13. 10:12
őszintén,bele.nem szeretném ragozni a dolgokat,de fájdalom-fájdalom nap mint nap ami persze örömmel is párosul.A folyamatos egymásra találás és egyszerűen nem vagy képes elengedni a másikat.Pedig annyit bele rugtam,de akkor is kellek neki.Pedig rengeteg akadály áll elöttünk.
2009. okt. 13. 10:00
*Ő is, nem az is
74. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 73. - Zarahell)
2009. okt. 13. 09:59
Igen ennek megvan a sansza, ha felvállalja magát az ember. Segíteni, tanácsot adni csak úgy tudnak ha ismerik a helyzetet, de ehhez sajna ki kell adnod olyan infókat is amik rossz kézbe kerülve bizony szerezhetnek kellemetlen perceket. Célszerübb ezt név nélkül tenni. Én is jártam már így, szerencsére "csak" a párom talált rám az is csak azért mert kikotyogtam az oldal címét. A tisztánlátás érdekében kiteregettem néhány "kulisszatitkot" amit biztos nem írok oda, ha tudom, hogy olvassa. Persze rohant megnézni.. Sajnos a nickem ugyanaz volt mint a társkeresőn ahol megismerkedtünk, így hamar rámtalált. Elolvasta az összes hozzászólásomat, és eleinte dühös volt de kimagaráztam magam és hogy nem pletyizni mentem hanem hogy segítséget kérjek és ha már ott voltam én is segítettem ha tudtam. Mondtam, hogy hasznunkra válhatnak az ott megtudottak úgyhogy nem volt ebből nagyobb gond. De egy nő még érzékenyebb ha kibeszélik az intim kis dolgait, hisz mi vagyunk az érzelmesebb, lelkizősebb nem.
2009. okt. 13. 09:17

Igen.. nincs azzal gond, ha az ember tanácsot kér nőktől, hogy hogyan tudna a barátnőjének jót csinálni, de én ezt inkognitóban tettem volna..


Az ember itt belefut egy csomó ismerősbe akaratlanul is. Most csak egy pletykásabb találjon meg..

Utána az egész baráti körötök Nyuszi hüvelyéről fog beszélni. :S

72. 2cb29de033 (válaszként erre: 71. - 2cb29de033)
2009. okt. 13. 08:25

Már látom miről maradtunk le.. :S

Szegény Nyuszi, hogy örülne, ha látná, hogy írja le az intim dolgaikat.... hát gyönyörű...

71. 2cb29de033 (válaszként erre: 63. - C42aaaac41)
2009. okt. 13. 08:24
ajjjj lemaradtunk valamiről???
70. 2cb29de033 (válaszként erre: 59. - Tashadow)
2009. okt. 13. 08:23
+1
69. etikat
2009. okt. 13. 07:59
Hajaj , de még mennyire, és hányszor ?!
2009. okt. 13. 01:42
Fejsze:-)
67. helenhadsell (válaszként erre: 66. - Dominós)
2009. okt. 13. 00:28
:DDDDD
66. dominós (válaszként erre: 58. - Helenhadsell)
2009. okt. 12. 23:21

Hát lehet ebben valami, mert a Józsim is úgy vágna kupán, meg törné el az ujjaimat, amikkel begépeltem, ha ilyeneket írnék róla, hogy megemlegetném. Csak azé´ nem csapna agyon, hogy ne legyenek a gyerekek félárvák. Még azé´is kiosztana keményen, ha egy ilyen szerelmeske videjjót felnyomnék valami nyilvános oldalra.


Amúgy nagyon szép szerelem Istié és Nyuszikáé, még ha egy kicsit ragacsosan csöpögős is, kívánom nekik, hogy kitartson még 50 évig. Lehet, hogy egy kicsit irigy is vagyok, meg reálisabb és racionálisabb, de nekem 20 év után már nem ilyen ragacsosan csöpögős a Józsival a dolog. Mondjuk az elején sem volt ennyire, és mi 3 év után bútoroztunk össze, és voltak időszakok, mikor hetekig nem láttuk egymást. Mindent meg lehet szokni, még a belehalást is.

65. tashadow (válaszként erre: 62. - 6f773a273c)
2009. okt. 12. 20:58

Azt hiszem fény gyúlt az agyamban. Valami olyasmit világítottál meg, ami eddig nem akart összeállni.(Szoros összefüggésben az önértékelésemmel)

Köszönöm.

2009. okt. 12. 19:53
Hát megnézném a barátnődet, hogy 22 évesen mindetől óvták! Én már 7 évesen mentem dolgozni az ősökkel és minden ház körüli munkét megcsináltam. Szerintem a nőket erre nevelik, nmem csak teljesen önállónak kell lennie hanem meg kell tanulni a hagyományos női feladatköröket. Mosni főzni takarítani ellátni a családhát többek közt mert ez egy nő dolga. És ezt jó ha már időben megtanulja. Olyan pasival még nem találkoztam akinél ez nem feltétel együttélés szempontjából. Az enyém is :amig nem leszek mesterszakács addig nem költözünk össze. Mondja mindezt 26 évesen úgy hogy az orrát is az anyja fújja! Na de ez más tészta. Szóval nem mindennapos dolog, de tényleg igaz hogy a mai lányoknak nem a háziasság a legfőbb erényük.
2009. okt. 12. 19:39

hűűű,öcsém van egy dumád.itt ömlengsz,más fórumon meg adod a kemény pöcsű f@sza gyereket!


most akkor ki is vagy te valójában?

2009. okt. 12. 19:21

"És igen létezik ilyen pasi csak az a baj, hogy a mai világba sajnos vannak olyan nők akiknek pont az jön be ha a pasi leszarja ezért nem hiszik el ezt sokan. "

ezzel én is tökre egyetértek.épp valamelyik nap beszéltem erről egy nagyon okos emberrel(egy pszichologussal),aki azt mondta,hogy tűnnek el a romantikus lányok a világból.akkor jó,ha kifog az ember egy maga mellé illő (jelen esetben romantikus) párt.szóval személy szerint én romantikus vagyok,affelé húzok,és most hogy mondtad,hogy ilyen extrém sokat dolgozik nem is tűnik hülye ötletnek a vasalás téma.de a zenei ízlésedet nem igazán értem.és igen,most külsőből fogok ítélni,télleg nem ezt nézi ki belőled az ember,de elhiszem Neked.amikor először megláttam a páromat,azthittem nagy partyarc,azóta kiderült,hogy rühelli az olyanokat,és max sört iszik,nem cigizik,és romantikus.szóval tapasztalatból tudom,hogy nem szabad a külsőből ítélni,ebben tökéletesen igazad van!

és ha folytatódik ez a halál-dolog,szerintem felkereshetsz egy pszichologust,egyáltalán nem ciki,bevallom én is járok,mert extra féltékeny vagyok,és nekem segit.ráébreszt egy csomó mindenre,amit eddig nem tudtál magadról,és eddig 0önbecsülésem vol,most már felfedeztem néhány pozitivumot magamban.szóval én csak ajánlani tudom!

61. Zarahell (válaszként erre: 58. - Helenhadsell)
2009. okt. 12. 19:03

Ebben van valami!


Azt hiszem ez nálam is rendesen kicsapná a biztosítékot..

60. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 20. - Istvan33)
2009. okt. 12. 18:55

Csak nehogy átess a ló túloldalára. Egy nő is menekül ám ha túlságosan epekedő pasit lát. Mikor a pasim ilyen ragaszkodó volt akkor az volt a baj, úgy éreztem megfulladok adjon egy kis szabadságot most meg az, hogy tojik rám :(

De szeerintem izgalmas dolog, hogy most nekem kell küzdenem érte. :)

59. tashadow (válaszként erre: 58. - Helenhadsell)
2009. okt. 12. 18:52
+1
58. helenhadsell (válaszként erre: 56. - Helenhadsell)
2009. okt. 12. 18:45
Sot, valaszolok a kérdésedre is. Igen, bele lehet halni a szerelembe, mert ha elolvassa a neten, hogy hogy élvez el mikor és kivel, huvelyileg vagy nem, akkor lehet, hogy ki fog dobni az ablakon. Ha a tizediken laktok akkor van ra sanszod
57. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 17. - Zarahell)
2009. okt. 12. 18:42
Ismerős érzés. Mi meg épp külön vagyunk, örülném kéne de..... :(
2009. okt. 12. 18:42
én biztos aznap rugnalak ki amikor meglatnam a neten, hogy az intim szexualis dolgaimrol irogatsz vadidegeneknek a neten.
55. Panka78 (válaszként erre: 54. - Istvan33)
2009. okt. 12. 18:35

Ti tudjátok!:)))

Csak azért írtam amit, mert szerintem a nők is képesek elkényelmesedni, nem csak a férfiak;)

54. Istvan33 (válaszként erre: 53. - Panka78)
2009. okt. 12. 18:31
Igen ebbe igazad van és jól látod a dolgot és sokszor ezen én is gondolkodtam már. De amíg nem akarja addig nem akarom erőltetni. És vasalni ő is szokott.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook