Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bekapcsoltam a gépem és az ablak a képernyő bal oldalán van, mit tegyek? fórum

Bekapcsoltam a gépem és az ablak a képernyő bal oldalán van, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


9. globus (válaszként erre: 8. - Ibolyka43)
2016. okt. 10. 09:44

Például, de lehet, hogy van egyszerűbb mód?


[link]

2016. okt. 10. 06:59

szervusztok

Meg tudná-e nekem valaki irni,hogyan linket késziteni egy nekem küldött pps-böl,amit emailban kaptam.

válaszotokat köszönöm

2016. márc. 23. 13:41
van egy kis kocka a jobb felső sarokban, abba klikkelj bele, és akkor visszaugrik az eredeti méretre.
6. 70c6cee9f9 (válaszként erre: 5. - Adb20ce52a)
2016. márc. 9. 18:23

Szerintem pont ez, ugyanis vannak olyan régi számítógépes játékok amik ha elindulnak teljes képernyőn, majd bezárod akkor minden ablak pontosan ilyen lesz amit a posztoló leírt.

És valóban, ilyenkor az ablak sarkára kell vinni az egeret és nyomva tartva a bal egeret amikor megjelenik az átlós kétirányú nyíl, és méretezni..

2015. nov. 3. 09:19

Fogd meg a szélét, amikor megjelenik a kettős nyíl és húzd amekkorára akarod. :)


De egyébként nem teljesen érthető, hogy mi a gond...

2015. nov. 3. 09:08
Nekem Windows XP van, azt ismerem, de szerintem az újabb windowsoknál sincs másképpen. Az ablak jobb felső sarkában lévő "X"-től balra egy kis négyzetet lehet látni (vagy két, egymást fedő négyzetet). Erre kell rákettyinteni és akkor (alaposan feltételezem) teljes képernyős lesz az ablak.
2015. nov. 3. 06:47
Csak annyi látszik,hogy kis képernyőre tudom bezárni.
2015. nov. 3. 06:45
Bekapcsoltam a gépem és az ablak a képernyő bal oldalán van!Nem tudom,hogy hogyan tudnám ki nagyítani?!
2015. nov. 3. 06:45
Bekapcsoltam a gépem és az ablak a képernyő bal oldalán van!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook