Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Be lehet adni évközben a gyereket bölcsödébe? fórum

Be lehet adni évközben a gyereket bölcsödébe? (tudásbázis kérdés)

7. Rezeda63 (válaszként erre: 1. - 8a68aecda6)
2010. okt. 26. 08:59

Szia Márti!

Elméletileg a bölcsődei felvétel a nevelési évben folyamatos. Gyakorlatilag már szeptemberre feltöltődnek a bölcsődei csoportok, és egyre nehezebb az évközbeni felvétel. Többnyire az a gyakorlat, hogy már most beíratkoznak a következő nevelési év szeptemberére. Persze vannak kivételek, attól függően, hogy nagyobb városban, kisebb településen laksz, és igényelsz ellátást. A bölcsődei férőhelyek nagyon szűkösek, de könyörgöm ne add óvodába két és fél évesen még akkor sem ha felveszik. Az óvodai nevelés egészen másról szól mint a bölcsődei gondozás-nevelés.

Üdv Rezeda

2008. nov. 13. 17:44
Természetesen.!
2008. nov. 13. 17:43
Nekünk azt mondta a vezető, hogy amint beviszem neki a papírt, hogy dolgozom, beveszik a bölcsibe. Nekem kisfiam 20 hónapos lesz 18-án, de mi márciustól vagyunk beíratva! De vihetném akármikor amikor megyek dolgozni! :)
2008. nov. 13. 17:40
Ha beveszik...persze!
2008. nov. 13. 17:39
Kihagyhatatlan munkahelyet találtam, csak az a baj hogy a pici lányom 27 hónapos, gyesen vagyok, és sehova nem tudom elhelyezni.Nem tudom hogy ilyenkor be -e veszik a bölcsibe,ebben kérem a segítségeteket . Köszönöm.
2008. nov. 13. 17:39
Ha van helyük, akkor igen :o)
2008. nov. 13. 17:37
Be lehet adni évközben a gyereket bölcsödébe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook