Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barnázás, görcsölés fórum

Barnázás, görcsölés (beszélgetős fórum)


16. Szonnny (válaszként erre: 15. - Ada00)
2014. dec. 19. 08:43

és hogy viseled? tudom hülye kérdés, de én a 3 hónapot is nehezen...

olyan nehéz nem arra gondolni, főleg,hogy mindenki szül vagy terhes körülötted...

15. ada00 (válaszként erre: 14. - Szonnny)
2014. dec. 18. 18:00
Nekünk a második évünk,Úgyhogy csalódásból már volt elég.Sok,de feladni Sosem fogom.Pozitívan hozzáállni Ennyi idő után elég nehéz sajnos.A remény mindig ott van.
2014. dec. 18. 08:01

Igen, arra már én is gondoltam, hogy lehet nem kellene mindenfélét egyszerre próbálni. Én most teázok. Eddig szedtem a femibiont, de most abbahagytam, amúgy még folsavat szedek meg Cvitamit és magnéziumot, de az utóbbi kettőt amúgy is szedtem.

Nekünk ez volt a 3. hónapunk. Egyelőre még bizakodó vagyok,aztán mikor érzem, hogy meg fog jönni, akkor elmegy mindentől a kedvem.

Nektek hányadik hónap?

13. ada00
2014. dec. 17. 15:53
A méhpempőt próbáltam,meg volt hónap,mikor femibiont.A második ilyen clostys hónapom volt,előző 1éve.Januárban szeretném még egyszer végig csinálni,talán úgy,hogy több utrogestannal.De hogy ilyen hónapban is ajánlott-e a cickafark,málnalevél...stb,azt nem tudom.Ti mióta próbálkoztok?
12. Szonnny (válaszként erre: 10. - Ada00)
2014. dec. 17. 15:12
Te szedsz egyébként bármit?
11. Szonnny (válaszként erre: 10. - Ada00)
2014. dec. 17. 15:12

Hallottam arról is, van aki ezt, van aki azt dícséri... majd meglátjuk beválik-e. :)

az előző ciklus második felében kezdtem el a palástfüvet, aztán ugye megjött :( akkor kezdtem a málnalevelet, úgyhogy most itt tartok... nagyon bízom benne.

10. ada00
2014. dec. 17. 14:08

Szia!

Köszönöm a tanácsot,igazad van,egy próbát megér.Sok helyen olvastam még a cickafark-palástfű kombinációt is.Bárcsak valami segítene.

Te mióta iszod ezeket?

9. Szonnny (válaszként erre: 8. - Ada00)
2014. dec. 17. 10:58

Szia!

Én málnalevél teát iszom a ciklus első felében, a másodikban pedig palástfüvet. Sokaknak bevált azt olvastam, úgyhogy egy próbát szerintem megér.

2014. dec. 16. 20:05

Sajnos ma délutánra elöntött,Úgyhogy ez a hónap sem sikerült.Nem lett kis ajándék Karácsonyra.:(

Segítene valaki,hogy milyen vitamint,teát,vagy egyéb más hasznos praktikát alkalmazzak?Januárban újabb clostys hónap,de úgy szeretném,hogy az utrogestant nagyobb adagban.Jó ötlet,vagy nem?

Aki drukkolt,nagyon köszönöm.

2014. dec. 16. 11:04
A tegnapi görcseim nekem is nagyon erősek voltak.Éjszaka semmi,ma Napközben görcs nincs,csak barnázás.De az a félelem a wc-re menéstől,huhh.Kicsit még mindig bennem van,hogy az utrogestantól nem jön meg.De az orvos azt mondta,nem tartja vissza.Már nem tudok semmit.Ma 4.napja,hogy késik.A teszttől van egy fóbiám,már most Félek,hogy meg kell csinálni.A sok csalódástól amit okozott.De egyébként Szerintetek mennyi az esély babára?
6. Mion
2014. dec. 15. 23:53

Egyik barátnőm annyira görcsölt anno, hogy azt hitték akut vakbélgyulladása van, aztán kiderült, hogy baba :)

Van akinél feszülnek a cicik, van akinél nem. Úgyhogy nyugi, és lassacskán majd tesztelhetsz ;)

2014. dec. 15. 22:11
Mindenképpen fogok,de csak szerdán,ha addig nem jönne meg.Remélem nem fog.Ez olyan bíztató,amit írtál a mellfeszülésről,KÖSZÖNÖM :)
4. cd806f661e (válaszként erre: 3. - Ada00)
2014. dec. 15. 21:56
Nekem az egyik terhességnél iszonyúan fájtak a cicik,a másiknál semmi.Érdemes lenne tesztelni...
2014. dec. 15. 21:39

De van peteérésem,csak picit stimulálnak.Hogy jobb Eredmények legyenek:) A mellfeszülés ami úgy érdekelne,hogy nagyon.

Gratulálok a gyerkőcökhöz és köszönöm a szurkolást :)

2014. dec. 15. 21:06

Szia! Miért kellett costyt szedned? Nem volt peteérésed? Nekem kiderült, hogy inzulinrezisztencia miatt nem volt pé. Azóta már van két gyerkőcöm.


Azt nem tudom, hogy mi jelent jót vagy sem. Mindenesetre szurkolok Neked!


Teszteltél már?

2014. dec. 15. 20:44
Azzal kezdem,hogy clostys-utrogestanos hónapban vagyok.Szombatra nem vártam.Ma délután nagyon elkezdtem görcsölni és erősen barnázni.Alig bírtam úgy fájt a hasam.El is könyveltem annak,hogy ez a hónap is sikertelen.Délután a fájdalomtól elfeküdtem picit,kb 1 órára.Teljesen elmúltak a görcseim.Jó,néha minimálisan érzem.A barnázás is alig-alig.Ami kicsit aggaszt,hogy nekem minden hónapban rettentően fájtak a melleim mensiig.Most semmi,de valóban semmi.Ezen aggódok.Szerintetek ez nem jót jelent?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook