Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Barna hajból rézszőkét szeretnék varázsolni! De hogyan? Segítsetek! fórum

Barna hajból rézszőkét szeretnék varázsolni! De hogyan? Segítsetek! (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 5. 10:47
Ha nem akarsz drasztikusan szőkülni,a legjobb a melirozás!Minél többször van melirozva annál szőkébb leszel és a hajad is egészséges marad.Üdv: viki fodrász
2009. jan. 30. 15:46
szép a vörös színű festék,aminek itt a linkje,de hidd el sötéten jobb!
2008. dec. 26. 14:20
Nem állna jól, inkább valami mélyvörös, vagy még kék is, csak ne szőke. Így szebb vagy, az biztos, mint ami szőkén lennél.
13. szimre (válaszként erre: 11. - Angelsdeath)
2008. dec. 26. 14:18
Megnéztem! Nekem nem tetszik! Hidd el, sokkal jobb a mostani! Annyira kihangsúlyozza a szép szemed! Ne rontsd el ezt az összhatást! :)))
12. Csigusz 79 (válaszként erre: 11. - Angelsdeath)
2008. dec. 26. 14:00
:-O ez vörös,na ez már jobban illene hozzád,de akkor is jobb a mostani.
2008. dec. 26. 13:57

[link]

itt a rézszőke festék!

2008. dec. 26. 13:56

Bocsi, de mi az, hogy rézszőke??!! Az rézvörös!!!

Vagy a sárgarézre gondolva, olyan sárgás-szőke??!!

9. Csigusz 79 (válaszként erre: 8. - Angelsdeath)
2008. dec. 26. 13:52
Hát szivesen :-O
2008. dec. 26. 13:47
hát köszi a válaszokat!
2008. dec. 26. 13:44
Nekem is mindig ki van melírozva a hajam mert a barna nekem nem tetszik:-)zöld a szemem és voltam már mindenféle színű de a melírban nem csalódtam!!
6. Csigusz 79 (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2008. dec. 26. 13:41

Szia!


Szerintem is jobban áll neked az eredeti szín,tudom nem hatódsz meg ezen:) nekem is festett szöke van,bár soha ne festettem vona be!

És igen:a kékszemüeknek jobban áll a barna vagy sötétebb hajszin(szerintem).

2008. dec. 26. 13:39
Javaslom a melírozást akkor pikk pakk kivilágosodsz:-)))
2008. dec. 26. 13:34
Szerintem a fekete haj ,vagy a sötétbarna haj milliószor jobban áll egy kékszemű lánynak,mint a világos.hallottad hogy a sötéthajú,és világos szemű nők mindig szépek?:)de komolyan!szerintem(igaz nemtudom hogy sötét-vagy barna hajad vol-t eredetileg)hagyd meg a sötét hajszined,vagy ezt a feketét,de természetesen mégjobb!!!:)
3. szimre (válaszként erre: 1. - Angelsdeath)
2008. dec. 26. 13:29
Kedves! Ne változass hajszínt! Szerintem így vagy szép! :)
2008. dec. 26. 13:29

Nem tudom miert van, hogy a nok ennyire brutalis modon festik magukat, hisz majdhogynem nincs is olyan no, aki a sajat termaszetes hajszinevel hoditana.

En szerintem tokeletesen jo neked a barna hajszin. foleg ha az a termeszetes. en bolondulok a hosszu termeszetes haju nokert. es tudomasom szerint sok pasi hasonlo velemenyen van. nem igazan kedveljuk a hajfestek szagat, es mas az erintese is a hajnak. LEGYETEK VEGRE TERMESZETESEK LANYOK!

ez a rengeteg kence meg minden, csak a ti fejetekben van hogy ez kell a pasiknak. pedig ez csak egy buta verseny szerintem a nok kozott, ha tudat alatt is.

bocs hogy nem a kerdesre valaszoltam

2008. dec. 26. 13:23

Tudom, hogy szivatni vagy radírozni kell hozzá, az még rendben is van, de a további lépéseket még homály fedi. Gondolok a festék színére (az már megvan h ilyen narancsos-rézes fényű világosat szeretnék) de hogy vajon jól fog állni nekem? Szerintetek? Sokáig fekete voltam, és váltani akartam, és világosítani szeretnék, de szőke nem szívesen lennék.

Esetleg henna-festés? Mit kell tudni róla?

köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook