Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bármikor meg lehet szüntetni egy nyugdíjbiztosítást? Lehetséges, hogy még nem is érvényes? fórum

Bármikor meg lehet szüntetni egy nyugdíjbiztosítást? Lehetséges, hogy még nem is érvényes? (tudásbázis kérdés)

2009. nov. 28. 15:41

Mikor?

nekem 10-ehelyett 9-én jött meg és 25-én már 2-3 hetes terhes vagyok.

A peteérést nem nagyon lehet kikalkulálni,vegyél ovulációs tesztet.Drága de abból legalább tudod

2009. nov. 27. 18:59

Megszüntetheted nyugodtan. De nem biztos hogy visszakapod a pénzed.

A szerződést valószínűleg még nem rögzítették, max előrögzített státuszban van, de egyszerűbb ha bemész egy helyi kirendeltségbe és elmondom, hogy megszeretnéd szüntetni a nemrég kötött szerződést.

2009. nov. 27. 18:54
Meglehet szüntetni,olvasd el a szerződést mi áll benne, de az üzletkötöd bele fog kötni mindenbe, mert akkor neki is vissza kell fízetnie a jutalékot amit utánad kapott.
2009. nov. 27. 15:50
Nem egész 1hónapja kötöttem az nyugdíjbiztosítást (az 1.hónapot már meg is fizettem) de rájöttem, hogy mégsem kellett volna és most meg szerteném szüntetni. VISZONT! akinél kötöttem kapott egy levelet, hogy menjek el az orvoshoz igazolásért, hogy már kigyógyultam egy régebbi betegségemből, de mi van ha nem kérek igazolást? Lehetséges, hogy akkor el sem fogadják és nem is kell megszüntetnem a biztosítást? És ha megszüntetem visszakapom a pénzemet?
2009. nov. 27. 15:40
Bármikor meg lehet szüntetni egy nyugdíjbiztosítást? Lehetséges, hogy még nem is érvényes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook