Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság - Szerelem fórum

Barátság - Szerelem (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. febr. 28. 21:45

Egyedülálló anyaként nem mondhatok fel a semmire, vagy sokkal kevesebb fizetésért sem válthatok elsősorban a lányom miatt. El kell őt tartanom.

Néha belegondolok, hogyha még évekig húzodna ez Z.-vel az borzasztó lenne.

Hátha lesz egyszer valaki, aki felülírja őt.

2014. febr. 28. 21:40

Próbáltam már más helyet keresni, de nincs. Ő is mondogatja, hogy nyáron már megy de egyenlőre semmi nincs neki kilátásban azt tudom.

A munkahely annyira nem roszz és mi ketten vagyunk az osztályon a húzóemberek. Munka szempontjából nagy veszteség lesz bármelyikünk távozása.

Igen a mindennapos kapcsolat a fő bajom, ha ez nem lenne már lehet túl lennék rajta, így meg idővel fel-feltörnek az érzések és a kilatástalanság is.

61. kriszta773 (válaszként erre: 59. - Mama3537)
2014. febr. 28. 21:28
rossz helyzet, hogy munkatársak vagytok, arra nincs lehetőséged esetleg, hogy más helyet keress, akár cégen belül, vagy nem várható, hogy ő a közeljövőben elmegy, ha ezt tervezte?
2014. febr. 28. 21:27

Az is biztos, hogy én vele többet erről nem beszélek, vagyis én nem hozom fel a témát. Nem alázom meg magam újra.

Ha mondanivalója van szóljon ő. De nem lesz :(

2014. febr. 28. 21:15

Több, mint 4 hónap eltelt :(

Nem gondolnám, hogy bármi változna sajnos.

58. kriszta773 (válaszként erre: 54. - Mama3537)
2014. febr. 28. 21:08
valószínűleg akkor így van, hogy vonzódik hozzád, biztos többet is érez, de nem passzolsz bele a terveibe, és ezért nem akarná, hogy több legyen köztetek :( de ezt ne bánd, mert ha szerelmes lenne, akkor te is a terveiben szerepelnél :) ha már sok idő telt el, nem esélyes, hogy változna a helyzet, ha még kevés, akkor lehet, hogy rájön, mit is akarna igazán
2014. febr. 28. 20:56

Azt is tudom, hogy ebből nem lesz semmi, csak lelkileg nagyon nehéz. Nagyon nehéz az érzésektől megszabadulni.

Az barátsága is hiányzik, azt sem tudta és nem tudja pótolni semmi és senki.

2014. febr. 28. 20:52

Próbálok én eljárni, barátokkal szórakozni, ismerkedeni, de mindig ott van, hogy ő kellenne nekem.

A másik meg, hogy annak ellennére, hogy nem vagyok csúnya (szépségkirálynő sem), nincs túl sok jelentkező. Vagy huszonéves fiúk szeretnének szexpartnernek, vagy apám korabeli ötvenes, hatvanas férfiak udvarolnának. A saját korosztályomat ne igazán érdeklem.

2014. febr. 28. 20:47
Meg amikor elfelejtkezik magáról, ugyanolyan közvetlen, mint régen, szemezik velem, flörtöl kb egy napig. Másnap már a szemebe sem mer nézni , kerüli a tekintetemet.Nekem az lenne aj obb, ha nem látnám egy jó ideig, de ez most kivitelezhetetlen.
54. mama3537 (válaszként erre: 53. - Kriszta773)
2014. febr. 28. 20:44

Ő mondta, de nem nekem, hanem megy közös ismerősünknek, aki segíteni próbálta a helyzeten. Nekem nem mondott semmit- ezt szó szerint mondom, hogy nem nyilatkozott a dologról. Amikor először beszéltem vele a témáról akkor azt mondta, hogy nem érez semmit irántam.

Utána nagyon hülye lett a viselkedése vagy két hónapig, akkor beszéltem vele, hogy mindenki azt találgatja , hogy mi történt, legyen normálisabb, lépjen túl a dolgon, nem akarok tőle semmit stb., ne féljen tőlem. Ekkor megint feljött a téma, hogy ki mit érez és nem mondott semmit, szó szerint csak bámult rám. A közös ismerősnek, meg azt ezt mondta, hogy ő el akar innen menni hamarosan (kelet-magyarországi város),nem akar kapcsolatot senkivel , és nem engedi magát szerelmesnek lenni, meg hogy az érzései irányítsák. Neki tervei vannak és én idekötném, itt maradna miattam a városban és nem tudná ezeket megvalósítani, külföldre sem menne akkor. Meg ő nem akarja más gyerekét nevelni - ezt mondjuk megértem. Jobb szerettem volna, ha a szemembe mondja. Az egyenes megoldásokat szeretem, de ez így egy kicsit lezáratlan.

53. kriszta773 (válaszként erre: 52. - Mama3537)
2014. febr. 28. 18:43
de ezt csak te gondolod, hogy gyerekkel, városhoz kötve nem fogadna el, vagy ő mondta?
2014. febr. 28. 18:15

Bocs, hogy csak most válaszolok, de nem voltam internet közelben.

Nem férek bele gyerekes nőként a terveibe, így bármit érez, vagy érzett nem kellhetek, mert itt tartanám ebben a városban és később megbánná.

Ez még nyomorultabb érzés számomra, mint az hogy nem érez semmit. De ez az ő döntése én tudomásul veszem, mást nem tehetek. Ő olyan ember, aki nem engedi, hogy az érzései vezessék. Mindenki, aki tud a helyzetről (nem sokan, 2- 3 ember)azt mondja, hogy ne törődjek vele, mert jobbat érdemlek. Biztos így van, de mégis nagyon fájdalmas, különösen így, hogy mindennap látom és beszélünk legalább pár szót.

51. kriszta773 (válaszként erre: 49. - Mama3537)
2014. febr. 26. 08:29
ha többet érez irántad, akkor szerinted mi az oka, hogy mégis elutasított?
50. mama3537 (válaszként erre: 48. - Kriszta773)
2014. febr. 25. 21:19

Köszi, hogy írtál. Tudom, hogy idővel jobb lesz. Már most jobb, mint 1 hónapja, csak néha feltörnek bennem az érzelmek főleg, hogy mindennap kommunikálunk.

Tudnék én csak barátilag érezni iránta idővel, ha őszinte lenne hozzám, de nem az.

49. mama3537 (válaszként erre: 46. - Boyocka)
2014. febr. 25. 21:15

Igen a lelkem nem lépett tovább. Az eszemmel tudomásul vettem, hogy nem akar engem. Nekem azt mondta, hogy csak barátilag érzett irántam, de a viselkedése nem erre utalt és másoknak nem tagadta,(igaz meg sem erősítette) hogy esetleg többet érez. Ez az ami megakadályoz abban, hogy lezárjam végleg.

Egyszerűen nem kell más férfi pillanatnyilag.

48. kriszta773 (válaszként erre: 45. - Mama3537)
2014. febr. 25. 19:43
ahogy néztem, még nem telt el sok idő az eset óta, és tudod, az idő sok mindenre gyógyír :) próbálj kikapcsolódni, barátokkal közös programokra járni, és ha úgy érzed, ismerkedni más férfiakkal. az új élmények felül fogják írni ezt, és idővel nem fogsz így érezni
2014. febr. 25. 18:09
kicsit elírtam: nyitottam, "nyitottabb" a akar pedig "akad:)
46. Boyocka (válaszként erre: 45. - Mama3537)
2014. febr. 25. 18:08
Milyen hosszú kapcsolaton vagytok túl? Egyébként szerintem nem kell munkahelyet váltani. Egyszerűen keresned kell valaki mást, barátot, akár kalandot, akár társat, attól függ melyikre vagy inkább nyitottam, és kicsit beletemetkezni másba. tudom csúnya dolog valakit felejteni használni. de nem is kell rögtön senkihez sem feleségül menni. Egyszerűn nyitnod kell a világra, és nyitott szemmel járni, ismerkedni. Hátha akar egy lovag valahol, valamikor aki éppen téged vár, és a lelked is továbbléphet majd ebből a kapcsolatból.
2014. febr. 25. 17:53

Adjon valaki tanácsot! Hogy lehet elfelejteni valakit, akit mindennap látsz, napi kapcsolatban vagy vele? Tudom, hogy soha senkit nem szerettem úgy mint őt.

Egy ideig szóba sem állt velem. A jelenlétemben kifejezetten rosszul érezte magát. Sajnos a kollegáknak is feltűnt a dolog.

Az közvetlen kolleganőm azt mondta, hogy ő biztos volt benne, hogy Z. nem közömbös vagy nem volt közömbös irányomba. Látták, hogy nézett rám, milyen szemekkel hogy viselkedett velem. Azt hitték, hogy szerelmes belém.

Próbáltam Z.- vel beszélni, de gyakorlatilag nem mondott semmit az égegyadta világon. Ez akolleganőm is próbált vele beszélgetni és se nem tagadta se meg nem erősítette, hogy többet érez irányomba , mint barátságot.

Talán a viselkedése normalizálódott mostanában, a felszínen újra "jóban" vagyunk, csak semmilyen személyes témát ne említsünk!

Elvileg lezártam magamban a dolgot, de nagyon hiányzik a jelenléte az életemből. A beszélgetések stb. Időnként ő is elfelejtkezik magáról és "túl" kedves velem aztán rájön erre és másnapra visszavesz.

El tudom valaha felejteni őt? Tudom, hogy munkahelyet kellenne váltsak. Akkor sikerülne, de a jelen helyzetben ez most nem megy. A semmir epedig nem mondhatok fel.

Egy ideig működött, hogy a rossz tulajdonságait ismételgettem, de tudom, hogy azokkal együtt és szeretem. Hogy lehet kiszeretni belőle?

44. licsi (válaszként erre: 43. - Mama3537)
2013. nov. 15. 19:01
Sajnálom, hogy így történt, és ennyire bunkón viselkedik a "barátod". :( Remélem, hogy hamar kiábrándulsz, és rájössz, hogy nem őt szeretted, csak azt a férfit, akinek elképzelted.
43. mama3537 (válaszként erre: 42. - Leva777)
2013. nov. 15. 17:00

Iszonyatos érzés tényleg, de majd túlleszek rajta. Ez a nő akivel flörtöl ugyanaz, mint akinek annó ajánlatot tett. Hát most nem fogják visszautasítani ,az biztos. Lehet, hogy nekem szól, de tényleg egymásra kattantak.

Köszönöm mindenkinek aki írt ide, segítettetek tisztábban látni.

2013. nov. 15. 16:50

Sajnálom hogy ez történt veled. Ez a látványos udvarlás egy másik nőnek neked szól. Ki akarja nyílvánítani, hogy nem vagytok együtt. Persze szerintem elég lett volna, hogy nemet mond neked. Eszébe sem jut, hogy mit érezhetsz ha látod őket.

De az is lehet, hogy ezzel segít neked a legtöbbet abban, hogy lezárhasd a témát.

2013. nov. 15. 16:39
Köszönöm! Mindent megteszek, hogy teljesen lezárjam a dolgot és utána nyissak más férfi felé.
2013. nov. 15. 16:37

A legrosszabb, hogy a kollegák engem kérdezgetnek, hogy mi van Z.-vel meg azzal a nővel.

Tényleg nincs barátság férfi és nő között. Részemről biztos vagyok benne.

39. vacsa (válaszként erre: 38. - Mama3537)
2013. nov. 15. 16:34
Őszintén sajnálom. Gyors felejtést kívánok neked.
2013. nov. 15. 16:22
Beszéltem vele. Nem akar tőlem semmit sajnos. A barátság sem fog működni részéről ugyanúgy. Semmi sem lesz olyan mint régen, még akkor sem ha én már nem érzek iránta semmit (Szeretném ezt elérni). Szerinte nem kellett volna elmondanom neki amit elmondtam. Közben ő látványos flörtbe kezdett egy másik kolleganővel. Izzik közöttük a levegő. Így jártam. Totálisan hülyét csináltam magamból, de legalább tisztázva lett a dolog. :(
37. Tündi66 (válaszként erre: 36. - Mama3537)
2013. nov. 10. 18:20

De! Biztosan rosszul fogom érezni magamat. Most nem beszélünk,csak köszönünk. Én megírtam neki a válaszban,hogy nincs miben reménykednie.

Ha beszél velem,beszélek vele,de a barátságnak annyi. Annak vége. majd akkor tudunk újra barátok lenni,ha már nem érez semmit sem irántam. De én azt soha nem tudhatom szerintem,hogy ez mikor lesz.

nehéz ügy. ilyenkor minden tönkre megy. Nincs kapcsolat és nincs barátság sem. Sajnos!

36. mama3537 (válaszként erre: 33. - Tündi66)
2013. nov. 10. 12:53
És te tudod vele folytatni a barátságot ezek után? Nem lesz mindig ott, hogy ő többet akar? Nem fogod emiatt te rosszul érezni magad?
35. mama3537 (válaszként erre: 34. - Vacsa)
2013. nov. 10. 12:51
Tényleg szenvedek, mert ott van az a minimális esély, hogy mégis. Szeretném lezárni, de így nem megy. Várok még egy kicsit, talán pár napot és beszélek vele. Megkérem, hogy mondja el nyíltan mit gondol.
34. vacsa (válaszként erre: 32. - Mama3537)
2013. nov. 10. 11:04

Valahogy ki kéne húzni belőle azt, ami ahhoz kell neked hogy le tudd zárni. Mert így még mindig maradt egy icipici remény... Ki kell hogy mondja (ha ez az igazság) hogy nem kellesz neki.

Barátok vagytok/voltatok, mondd meg neki hogy egyértelműnek kell lennie, mert így csak szenvedsz.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook