Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Barátság - Szerelem fórum

Barátság - Szerelem (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. nov. 10. 10:46

Én pont az ellenkezőjét élem át.

Van egy férfi munkatársam. Éveken át jó barátok voltunk. Elmeséltünk egymásnak sok mindent az életünkből. Éreztem az utóbbi időben,hogy valami nem oké..mondtam is barátnőmnek,mintha változna a dolog...De nem akartam tudomást venni róla.

Aztán megírta,hogy ő mást érez ..nem írta ki a szót,de belém szeretett.

Én megírtam neki,hogy soha nem gondoltam rá,mint férfire.És,hogy nem hiszem,hogy bátorítottam és valaha is félreérthetően viselkedtem volna vele..stb.

Most köszönünk és ennyi. Nincs beszélgetés,nincs barátság.

Mint barát,hiányzik,de nem akarom,hogy félre értsen. Most fel kell dolgoznia magában,hogy tud-e haver maradni és beszélni velem,vagy ha beszélünk nagyon felkavarnám-e.

De én tiszta vizet öntöttem a pohárba.

2013. nov. 9. 22:48

Azt vártam, hogy megmondja nyíltan , hogy mit érez irántam. Leginkább azt vártam, hogy kimondja, hogy nem szeret , nem akar párkapcsolatt velem, egy kicsit sem vonzom, mint nő és csak barátilag érez.

Erre számítottam. Sok embernek karakánul megmondta és megmondja mi a szitu. Ehelyett ilyen semmit kaptam, hogy ő most ezt elfelejti és majd meglátjuk hogy alakul (közben mosolygott). Szóval ezt nem tudtam és nem tudom hova tenni.

31. licsi (válaszként erre: 30. - Mama3537)
2013. nov. 9. 22:34
Nem tudom, én hogyan reagálnék, de ha annyira jó barátok voltatok, a minimum lenne, hogy megbeszélitek. Ha nem teszitek, valószínűleg egy kínos, egymást kerülős, eltávolodós helyzetté válik. Milyen reagálást vártál tőle?
2013. nov. 9. 21:58
Megkönnyebbültem. Nagyon is. Csak a reakciója, illetve a reakció hiánya zavar.
29. licsi (válaszként erre: 26. - Mama3537)
2013. nov. 9. 21:51

Lehet, hogy az sem véletlen, hogy csak szeretői viszonyt ajánlott fel annak a nőnek, és nem normális párkapcsolatot kezdeményezett.

Majd az idő eldönti, hogy mi lesz, de gondolom valamennyire megkönnyebbültél a vallomástól, még ha fájdalmas is volt. Persze jobb lett volna, ha meg is tudjátok beszélni, akkor nem maradnának benned kétségek és várakozás.

2013. nov. 9. 21:45
Lehet, hogy örülnék is neki, ha kiderülne, hogy meleg. Talán vissza tudnám terelni az érzelmeimet a baráti érzésekhez.
2013. nov. 9. 21:42
Meg flörtöltünk mi eleget, de mindig megálltunk egy ponton.
2013. nov. 9. 21:39

Hát lehet beletrafáltam. :)

Bár ismerek egy nőt , akit nagyon fel akart szedni, vagyis szeretői viszont ajánlott fel neki régebben , de az visszautasította. lehet, hogy mindkét kapura játszik.

Soha nem tettem ilyet, hogy szerelmet valljak egy férfinak, de nem is teszem többet. Azt hiszem mást nem tehetek csak várok,hogy mi lesz. Hogy viszonyul hozzám ezután. Sajnos nem vagyok egy szerelmes típus nagyon kevés férfi érintett meg belülől igazán, de akkor nagyon. És nehezen is mulnak el az érzelmeim, ha valakit megszeretek.

25. licsi (válaszként erre: 24. - Mama3537)
2013. nov. 9. 21:32
Akkor elég valószínű, hogy meleg, nem hiszem, hogy a melegek annyira mellé lőnének, mikor ajánlatot tesznek valakinek. :) Talán titkolni akarja vagy szégyelli, vagy még maga sem fogadta el. Te is jól beletaláltál akkor, kinek vallj szerelmet. :)
2013. nov. 9. 21:24

Nagyon is gondoltam rá, hogy esetleg a fiúkat szereti. Az első benyomásom ez volt róla. Tagadja, hogy homoszexuális lenne. Inkább panaszkodott rá többször, hogy melegnek nézik és férfiaktól kap ajánlatokat (ezt saját fülemmel is halottam)és ez milyen kellemetlen neki, mikor a nőket szereti. Ettől függetlenül nem tartom kizártnak, hogy így áll a dolog.

Igazából nagyon megnyerő személyiség, jól kijön mindenkivel a munkahelyen. Szeretik is. Csak ha párkapcsolatról, családról, házasságról, szexről esik szó akkor kamuzik és mondja a legnagyobb blődségeket. Többen emlegetik is, hogy nem gondolja komolyan amiket mond.

23. licsi (válaszként erre: 20. - Mama3537)
2013. nov. 9. 21:11

Arra nem gondoltál, hogy esetleg másik pályán játszik? :) Egy felnőtt férfi, akinek még nem volt komoly kapcsolata, nem nagyon érdeklik a nők, ráadásul egy nővel barátkozik... Bármi megeshet. :)

Amit írtál róla, hogy direkt kamuzik, provokál, nem takar túl megnyerő személyiséget. Lehet, hogy mások nem is akarnak közel kerülni hozzá, és ezért örül, hogy veled jól kijön, de persze ez csak feltételezés. Jobb lett volna, ha nem egy írásban tett szerelmi vallomással provokálod te is, megvan a flörtnek is az a formája, ami ki tudja ugrasztani a nyulat a bokorból anélkül, hogy utána kellemetlenné váljon a helyzet. De szerintem ezen is túl lesztek, ha ő nem viszonozza az érzéseidet, majd kijózanodsz, és visszanézve csodálkozni fogsz, minek is fektettél ebbe ennyit. :)

22. ina87
2013. nov. 9. 21:08
A barátsag és a szerelem első látásra ket különböző dolog,mindent lépésröl lépésre kell alakitani.talán egy kicsit vegyél vissza,ne keresd a társaságát adj neki időt kapott egy olyan informáciot tőled amivel mindjárt nemtud kezelni,lehet h semi nem fog változni köztetek.de az is lehet h rájön mégis fontos vagy neki és nem mint barát!sok sikert.
21. mama3537 (válaszként erre: 19. - A0c1361e44)
2013. nov. 9. 20:43

AZ estek 99%-ban érzem, hogy mit akar egy férfi. Sajnos vele kapcsolatban nem. Z. nagyon lerejti magát, nagyon zárkózott, de amúgy társasági ember, ahol kamuzik ezerrel a külvilágnak. Az a célja, hogy minél megdöbbentőbb nézeteket adjon elő aminek a fele sem igaz, mármint a valóságban nem úgy gondolja, ahogy mondja.

Az a helyzet, hogy ha ő túl is lesz rajta én nem egykönnyen ha mindennap látom.

20. mama3537 (válaszként erre: 18. - Licsi)
2013. nov. 9. 20:33

3 hét telt el pontosan. Ő mindig is nagyon kedves és gyengéd volt velem. testi érintkezés nem nagyon volt köztünk, úgy értem nem ölelgettük egymást, meg ilyenek (bár én nem bántam volna :)). De szavakkal mindig is kedves volt. Túlságosan kedves és talán a kollegák is ezért hiszik azt amit hisznek - mindig ha mondtuk, hogy nincs köztünk olyan jellegű kapcsolat a válasz ez volt rá: persze hogy nincs, de ha lenne is kinek mi köze hozzá, meg nem baj az stb. Túl jóban voltunk. teljes volt az összhang. Ha civakodtunk is viccesen, aki hallotta azt mondta, mintha házasok lennénk úgy viselkedünk :(.

Azt hiszem igazatok van, nem akar ő semmit. Jó volt itt leírni, mert egyre tisztábban látok.

19. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - Mama3537)
2013. nov. 9. 20:32

Szerintem a srácnak kell túl lenni rajta elsőként, ha neki sikerül, akkor marad egy barátod, ha nem, akkor a döntésed nagyon rossz volt.

Hogy nem érzed, hogy egy pasi mit akar tőled?

18. licsi (válaszként erre: 13. - Mama3537)
2013. nov. 9. 19:10
Sosem merült fel semmi gyengédség köztetek? Biztos van oka annak, hogy ilyen jóban voltatok, de ha még a vallomás után sem akarta legalább megbeszélni ezt, akkor talán nagyon kínos ez neki. Azóta mennyi idő telt el?
2013. nov. 9. 17:53
Sajnos a többieknek igazuk van ha eddig nem lépett akkor már nem fog. Nem kellett volna elmondanod neki mert így lehet, hogy egy kis idő és a barátság fog tönkremenni miatta, mivel már nem fog tudni úgy viselkedni veled mint amikor még nem tudta.
16. vacsa
2013. nov. 9. 17:47
Sajnos nagyon valószínű hogy nem érez többet barátságnál. Különben már lépett volna. De legalább nem használta ki az érzelmeidet. Baromi zavarban lehet, talán idővel rendeződik a viszonyotok. Mármint a barátság.
15. mama3537 (válaszként erre: 14. - Leva777)
2013. nov. 9. 17:40
Z. 30 én pedig 34.
2013. nov. 9. 17:26
Megkérdezhetem, hogy hány évesek vagytok?
13. mama3537 (válaszként erre: 12. - Licsi)
2013. nov. 9. 17:03

Köszönöm a véleményed.

Talán tényleg személyesen kellett volna, de nem vagyok biztos benne, hogy engedte volna végig mondani én meg zokogtam volna. Na azt végképp utálja. Nem hiszem,hogy csoda történne. igazság szerint nem is várom, de nagyon meglepett, hogy nem mondta ki az elutasítást nyíltan és ilyenkor az ember elkezd kombinálni. A munkahelyünkön meg mindenki - szinte kivétel nélkül - azt gondolja, hogy együtt vagyunk. Tényleg nagyon jóban voltunk eddig. :(

12. licsi (válaszként erre: 11. - Mama3537)
2013. nov. 9. 16:47
Én biztos nem tettem volna meg a helyedben, főleg nem így. :( Nem értem, miért nem lehetett volna vele személyesen beszélni, még ha nehéz is. Ha olyan jóban vagytok, és te mindenáron dűlőre akartad vinni a dolgot, személyesen kellett volna elmondanod és megbeszélnetek. De ez már úgysem számít. :) Sajnos nem tartom valószínűnek, ha évek óta ismeritek egymást, és ő nem nézett rád másként, nem bánt veled másként, hogy pont most érezne bármit. :( Persze mindig történhetnek csodák. :)
11. mama3537 (válaszként erre: 10. - Licsi)
2013. nov. 9. 16:23
Valószínüleg igazad van és nem viszonozza az érzéseimet. Amikor "szerelmet valottam" ezt is leírtam neki, hogy ezzel tisztában vagyok. Erre nem reagált semmit. Muszáj volt megtennem amit tettem. Az volt a célom, hogy tegyünk pontot a dologra vagy így vagy úgy még akkor is ha elvesztem az egyetlen, igazi barátomat. Ő az egyetlen ember akiben 100%-osan megbízom. Túl kellenne lépnem rajta, de nagyon nehéz. Az elmúlt években mindig kérdezgette, hogy miért nem keresek magam mellé valakit, csak nem mondhattam meg, hogy miattad. Nagyon rossz érzés a viszonzatlan szerelem és a barátság elvesztése is. Z. magát egy kissé érzelmi fogyatékosnak tartja , állítólag még nem érintette meg egy nő sem annyira, hogy komoly dolgot akarjon tőle. Nem is volt komoly párkapcsolata soha. Persze voltak női, de csak rövid kapcsolatai. Jelenleg ( pár hete is ezt mondta- ezt hangoztatja a munkahelyen is) nem akar senkit és jól megvan egyedül. Teljesen gáz, hogy egy ilyen férfiba zúgtam bele.
10. licsi (válaszként erre: 1. - Mama3537)
2013. nov. 9. 16:05

Valószínűleg ő nagyon kedvel, mint barátot, de semmi többet nem érez, és ezért haragudott, hogy te szerelmet vallottál és "mindent elrontottál". :( Gondolja bele, ha valakivel nagyon jól megvagy, mindennap találkoztok, sok időt töltötök együtt, sőt együtt dolgoztok, erre ő egyszer csak szerelmet vall, de te nem viszonzod ezt. Te is sajnálnád, hogy így "elrontotta" a dolgokat, és zavarban lennél, kényelmetlenül éreznéd magad vele, mert mégsem mehet minden ugyanúgy.


Ha esetleg mégis érez valami gyengédebbet irántad, akkor majd alakulnak a dolgok, ha nem, akkor valószínűleg idővel megszakad a kapcsolat köztetek. Bármelyik is, úgy lesz a helyes, neked is nehéz lenne esetleg azt hallgatnod tőle, hogy összejött valakivel és milyen boldog. :(

2013. nov. 9. 15:51
Mármint Z. 4 évvel fiatalabb.
8. mama3537 (válaszként erre: 7. - Vacsa)
2013. nov. 9. 15:49
Egyedülálló férfi. Én is egyedül vagyok, és van egy gyerekem. 4 évvel fiatalabb nálam.
2013. nov. 9. 15:44
Egyedül van, vagy házas?
2013. nov. 9. 15:42

Tudom, hogy nem tehetek mást csak várok. Csak annyira meglepődtem. Azonnali totális elutasításra számítottam. Eddig nekem számolt be arról, hogy melyik nő tetszik neki, melyik nem. Engem szerintem nem is tekintett nőnek.

Egyébként olyan tipusú férfi, aki az érzelmeket nem nézi sokba, nem szereti ha az érzelmek - legyenek azok bármilyenek szóba kerülnek. rögtön hárít. A szerelmes dalokat utálja.

5. mama3537 (válaszként erre: 2. - Ca8f748537)
2013. nov. 9. 15:36
Azért, mert munkatársak vagyunk? Egyébként váltani készülök. Nemcsak miatta.
2013. nov. 9. 15:35
Türelem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook