Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátok nélkül fórum

Barátok nélkül (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Barátok nélkül

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
354. Makula
2018. aug. 3. 08:45
Szívesen barátkoznék nőkkel. 44 éves, kedves, budapesti férfi vagyok. Szeretek kirándulni, szaunázni, biliárdozni, moziba/színházba menni. E-mail: lakast11@gmail.com
2017. júl. 29. 20:29
Érdekelne, kinek hogy alakult a barátkozás, sikerült.. nem sikerült, - ha igen, miként. A fórumindítóhoz hasonló cipőben járok.
2016. jan. 30. 21:47

Hát én örülnék ha valaki engem keressen! :P

Egy magányos férfi vagyok, gondoltam talán vagy barátot, vagy párt találok itt, de valahogy kezdem azt hinni hogy itt sem járok sok szerencsével.

( ha mégis érdekellek, írj privátban :) )

2015. febr. 21. 09:43
Lassan fél éve,senki nem jelentkezik ezen a fórumon.Én most akadtam rá,olvasgattam - mert hasonló cipőben járok - a véleményem a következő a barátnő keresésről:itt a fórumokon a lányok 95%-a nem barátnőt keres - tisztelet a kivételnek,hanem barátot.Mikor megtudják,hogy nő válaszolt,tovább nem írnak.Ez a tapasztalatom.Ti meg keseregtek,hogy egy-két levél után nem válaszolnak - a hirdetésük persze hetente fenn van.Na mit szóltok?
350. netnő (válaszként erre: 349. - Hope30)
2014. szept. 28. 20:29

Köszi az együttérzést :)

Nem értem egy csomó ,fórum meg klub van barátkozás címen és ennyi emberke nem talál barátot.

349. hope30
2014. júl. 26. 17:45

Sziasztok!

Láttam ezta fórumot gondoltam leirom, hogybizony felnőttként tényleg nem könnyű 'barátokak' szerezni :( Én 27 évesen egy válás után tapasztaltam meg a börömön hogy egyeseknek meddig is és miért is tart a barátsága. Mindet hátrahagyva egy uj városba költöztem lassan két éve már de nem sikerült értékes kapcsolatot kialakitanom olyan emberekkel akikben megbiznék vagy akikkel együtt tölthetném a szabadidőmet. Talán ezért is van hogy a párkapcsolatomban is állandó a feszültség mert a párommal azért mindent nem beszélek meg sajnos mert ugye vannak azok a bizonyos csajos témák :( Szóval aki ebben a cipben jár együtt tudok érezni vele....

348. Tiola (válaszként erre: 347. - Tiola)
2014. ápr. 4. 09:35

csak unatkozom...bocs srácok! :D


<O)))><

347. Tiola (válaszként erre: 346. - Tiola)
2014. ápr. 4. 09:34

____________________$$$$$$$$$$$

__________________$$$$$$$$$$$$$$

_________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

___$$$_$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

__$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

__$$$_$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$

__$$$_$$_$$$$$$$$___________$$$$

_$$$$$_$$$$$$$$$$$___________$$$

_$$$_$$_$$$$$$$$$$

_$$$_$$_$$$$$$$$$$

_$$$_$$_$$$$$$$$$$$

$_$$$$$$__$$$$$$$$$

$_$$$$$$___$$$$$$$$

_$$$$$$$$$__$$$$$$$

$_$$$$$$$$___$$$$$$

$$_$$$$$$$$___$$$$$

$$$_$$$$$$$$__$$$$$$

_$$$_$$$$$$$$$_$$$$$

$$$$$ __$$$$$$$$_$$$$

$$$$$$$ __$$$$$$$$$__$

$_$_$$$$$__$$$$$$$$$_$$$$

$$$__$$$$$__$$_$$$$$$$_$$$$

$$$$$$_$$__$$$$$$$$$$$$$$$

_$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$

__$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$__$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$__________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$_______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$_______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

__________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$__$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$

_$$$__$$_$$________$$$$$$$$$$$

_$$$_$$_____________$$$$$$$$$$

_$$_$$______________$$$$$$$$$$

___$$________________$$$$$$$$$$

_$$$$________________$$$$$$$$$$

__$$$_________________$$$$$$$$$

$_____________________$$$$$$$$$

$____________________$$$$$$$$$$

$____________________$$$$$$$$$$$

$____________________$$$$$$$$$__$$$$$

$___________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$____________________$$$$$__$$$$$$$$§$

346. Tiola
2014. ápr. 4. 09:30

Nekem is szinte csak egyoldalú kapcsolataim voltak,sajnos ez igaz mind1ik fajtájára.A válásom után a gyermekkori "legjobb" barátnőmről is ugyanez derült ki,és azóta sincs szerencsém.Kockázatokat vállalni meg nehéz ha az ember felnőttkorára többször adott mint kapott...de énis próbálkozom,ezért választom a levelezést.Az első 2-3 után kiderül van-e értelme,és ha nincs megis mondom.Gondolom túl szigorú vagyok,de nagyon sokfélék vagyunk.Egyrészről ott az igény az igaz és mélyebb barátságokra,mert a lelki érettség mellett ez elkerülhetetlen,másrészről meg ha sokat válogat,egyre kevesebb lehetősége marad.Gondolom nembaj ha szűkül a kör,de így akár örökké is várhat.

Remélem nem magamról beszéltem :)


____________________$$$$$$$$$$$

__________________$$$$$$$$$$$$$$

_________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

_____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

___$$$_$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

__$$$$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

__$$$_$$_$$$$$$$$$$$$$$$$$_$$$

__$$$_$$_$$$$$$$$___________$$$$

_$$$$$_$$$$$$$$$$$___________$$$

_$$$_$$_$$$$$$$$$$

_$$$_$$_$$$$$$$$$$

_$$$_$$_$$$$$$$$$$$

$_$$$$$$__$$$$$$$$$

$_$$$$$$___$$$$$$$$

_$$$$$$$$$__$$$$$$$

$_$$$$$$$$___$$$$$$

$$_$$$$$$$$___$$$$$

$$$_$$$$$$$$__$$$$$$

_$$$_$$$$$$$$$_$$$$$

$$$$$ __$$$$$$$$_$$$$

$$$$$$$ __$$$$$$$$$__$

$_$_$$$$$__$$$$$$$$$_$$$$

$$$__$$$$$__$$_$$$$$$$_$$$$

$$$$$$_$$__$$$$$$$$$$$$$$$

_$$$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$

__$$$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$__$$$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$__________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$_______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$_______________$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$____________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

__________$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$_$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$__$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$__$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$

_$$$__$$_$$________$$$$$$$$$$$

_$$$_$$_____________$$$$$$$$$$

_$$_$$______________$$$$$$$$$$

___$$________________$$$$$$$$$$

_$$$$________________$$$$$$$$$$

__$$$_________________$$$$$$$$$

$_____________________$$$$$$$$$

$____________________$$$$$$$$$$

$____________________$$$$$$$$$$$

$____________________$$$$$$$$$__$$$$$

$___________________$$$$$$$$$$$$$$$$$$

$____________________$$$$$__$$$$$$$$§$

345. Makula
2014. jan. 9. 18:46

Bizony, nehéz igaz és tartós barátot találni fenőttként!

Barátkoznék aranyos nőkkel.

39 éves, kedves apuka vagyok.

Szia:

Tomi

2012. nov. 23. 18:17

Sziasztok!

Én egy 28 éves 2 gyermekes anyuka vagyok! Az évek során sokat csalódtam az úgynevezett barátnőkben! Csak akkor hivtak, ha szükségük volt valamire! Így elmaradtak! Én nem hivtam őket, ők nem hivtak engem! Most, hogy anyuka lettem, itthon vagyok még esélyem sincs barátkozni! Talán már nem is merek! Gondoltam a közelünkben lévő játszótéren majd találok magányos anyukát. De nem hogy magányosat, semmilyen anyukákat nem találtam! Kihalt egy játszótér! Én Pest mellet egy falucskában lakok, szóval az esély még kevesebb!

Igen én is csacsogásra, vihogásra olyan csajos dolgokra vágynék! Sajnos nem vagyok gyakorlott ebben! De jó lenne újra az lenni!

343. rodi
2012. nov. 13. 12:10

Sziasztok!

Nem olvastam vissza csak egy kicsit, de látom, hogy haldoklik a fórum:(

Nekem is a barátnő(k) hiánya a legnagyobb bánatom. Vidéken nőttem fel, 22 évesen költöztem Budapestre, a gyerekkori, tini barátságok szépen elkoptak. Majd 10 évig vezető beosztásban dolgoztam, ahol bizony nem lehetett a beosztottaimmal igazi barátságokat kialakítani. Majd született 2 gyerekem, amikor még kicsik voltak, sok anyukával összebarátkoztunk, de ahogy mindenki visszament dolgozni, ezek is megszakadtak. Most itthon dolgozom, úgyhogy kollégáim sincsenek. Lassan belenyugszom, hogy egyedül járok shoppingolni, és sokszor azt veszem észre magamon, hogy már mindegy kivel, csak válthassak 2 szót. Pedig én is igazi csajszi voltam/vagyok:) Jó lenne elmenni olyan kiállításra, moziba, plázába is, ahová a férjem nem akar jönni. Vagy csak vihogni, csacsogni, pletykálni... olyan csajosan. Ez hiányzik az életemből...

342. Averil
2012. okt. 15. 00:16
Sziasztok, van még itt valaki? 33 éves lány vagyok, Budapesten élek. Ahogy már előttem többen leírták, az én barátnőim is többnyire csak akkor keresnek, ha szükségük van valamire; különben még a telefont sem képesek felemelni. Eddig azt hittem, biztosan velem van a baj, hogy szinte mindenki elmarad mellőlem, de látom, nemcsak én vagyok ebben a helyzetben. Barátnőket keresek, akikkel lehet beszélgetni, színházba, moziba járni. Ha gondolod, írj nekem üzenetet vagy emailt az averil@hotmail.hu címre.
341. simiike (válaszként erre: 333. - Giandra)
2012. jún. 6. 14:34
Szia!Te merre laksz?
340. Zelma68 (válaszként erre: 339. - Butterflyfx)
2012. máj. 11. 15:21
Szia:) Ez a fórum is kihalófélben van, mint az igaz barátság...
2012. márc. 27. 09:30
Sziasztok. Van itt még valaki ? :)
338. Zelma68
2012. febr. 21. 14:03
Sziasztok :) Én már feladtam... Szerintem nem lesz már barátom soha... nektek még sikerülhet, kitartás :)
2011. dec. 23. 17:17

Sziasztok!

Debrecenből van valaki, aki szívesen barátkozna velem?

2011. nov. 6. 22:36

Sziasztok!

Én 26 éves vagyok, jelenleg GYES-en vagyok itthon a kislányommal. Hiányzik egy barátnő akivel beszélgetni lehet. Akár olyan barátnő is jó lenne, akinek szintén van kisgyereke, hogy ők is barátkozhassanak :)

Budapesti vagyok, ezért budapesti barátnőt keresek, akivel találkozni is lehet.

Ha van valaki hasonló helyzetben és szeretne barátkozni írjon privit :)

335. e585121d41 (válaszként erre: 332. - FairyJ)
2011. ápr. 4. 22:52

Szia!


Írtam neked privit

334. 3b1674fe1a (válaszként erre: 332. - FairyJ)
2010. dec. 20. 21:32

itt vagyok. kismama, 34éves, nem dohányzom, férjem van, éppen ugyan otthon, de állítólag munkám is van...

próba?

333. Giandra
2010. dec. 20. 21:18
Hello, nekem csak annyi a bajom, hogy mindenki csak levelezgetni akar, találkozni senki sem hajlandó. Pedig Nekem erre lenne szükségem,szerintem nem vagyok egyedül. Más oldalakon kezdtem keresgelni, és általánosan igaz, hogy a levelezés abbamarad. Valaki?
332. FairyJ (válaszként erre: 331. - 4ef9451d27)
2010. szept. 21. 12:40
Semmi. Néhányan írtak, voltak akik több üzenetet is, de kettő-három levélváltásnál nem haladt tovább a dolog, és nem én voltam, aki nem válaszolt. Munkám továbbra sincs, így ott sem találhattam barátnőt. De még mindig nem adom fel a reményt:)))
2010. szept. 21. 11:39

Azért én szeretném megkérdezni hogy változott e valami az életedben a cikk megírása óta?

Mert már eltelt azóta 3 hónap...

330. 4ef9451d27 (válaszként erre: 328. - Nórrika)
2010. szept. 17. 13:34
Igen csak a cikk barátokról szól nem pedig társalkodókról... Nem felszínes ismerősökről haverokról
2010. szept. 13. 07:22

Sziasztok!

Kicsit olvasgattam, mi is az alaptéma, és miket is reagáltok! Ez a kérdés engem is mindig foglalkoztatott.

Én egyet szürtem le az "életpályám" folyamán a Barátságról: Nő és nő között, szinte kizárt, hisz mindig a riválist látják egymásban.

Férfi és nő között talán, igen lehetséges, hacsak a férfi nem más szemmel néz a nőre, csak nem vallja be hosszú évekig, talán még magának sem.

De, viszont ez müködik!

Nálam legalábbis.

És ahogy itt olvastam, hogy "kifolynak" a Barátságok. Elfelejt irni, vagy lemorzsolódik. Tipikus. De, mi vagyunk azok, az EMBEREK, akik ezt tesszük egymással!!!!! Elveszitjükm az érdeklődést???? Vagy únjuk, csak nem mondjuk. Nehogy a másik megbántódjon????

Nem tudom. Majd Ti talán megmondjátok.

További szép napot, Mindenkinek!!!!!

2010. szept. 1. 17:24
szerintem ez nem újkeletű probléma.Régen is sokan lehettek egyedül, ezért valami zseniális ős kiatlálta a társalkodó nő státuszt, ami szerintem ma is megállná a helyét. Így bármiről bárkivel beszélgethetnénk.
327. szuzi 78 (válaszként erre: 326. - B42ff70233)
2010. aug. 28. 18:54
Szia!Én is jártam úgy hogy leírtam egy ílletőnek amit még talán korai volt és azóta sem ír.Ha nekem ír valaki én válaszolok a levelére.Nem egyszer jártam úgy hogy írtak és elmaradtak a levelek később,de nem foglalkozok vele,mert én semmi sértőt nem írok.Legfeljebb tovább nem levelezünk.Azt nem értem hogy az ilyenek mért írnak egyáltalán?Most jelenleg dolgozok,de aki veszi a fáradtságot hogy ír,annak válaszolok ezután is.:)
326. b42ff70233 (válaszként erre: 325. - Szuzi 78)
2010. aug. 28. 18:15

Sziasztok!

Az én történetem a felnőttkori barinőkről....


Kb 1 éve összeimerkedtem az egyik női prtálon/nem ezen/ egy korombeli anyukával.

Naponta írtunk egymásnak, leírtuk egymás bánatát-örömét.

Ez így ment kb 1 évig.

Aztán kezdeményezte hogy jelöljem be Őt az IWIWen.

Ment még a barátkozás, ismerkedés egy darabig...

Egyszercsak eltűnt....

Mármint nekem.

Mert már nem ír, nem válaszol a leveleimre.

Közben rákérdeztem levélben hogy írja meg mivel bántottam meg, mert én nem érzem hogy így lenne.

Ő egyszer visszaírt még hogy ne haragudjak, de nem ér rá, meghogy sokat betegeskedik, nincs ideje már levelezgetni, stb...

Na, én nem tudhatom hogy ez így van-e.De próbáltam Neki elhinni, és vele érezni.

De sajnos amilyen hirtelen jött, ez a barátság, olyan szép lassan múlt is el.

Csak azt bánom már, hogy levelezéeimben az összes magánéleti dolgaimat, féltett pillanataimat kiadtam egy olan embernek, akit nem is ismerek személyesen, csak próbáltam naívan megbízni benne.

Szóval csak lassan a netes ismerkedésekkel.......

Szép estét Nektek!

325. szuzi 78 (válaszként erre: 324. - Totyka)
2010. aug. 14. 18:25
Semmi sem lehetetlen.Csak jókor kell lenni jó helyen általában.Sosem lehet tudni.Van pl.:egy barátnőm,akivel akkor ismerkedtem meg mikor egy helyre mentünk dolgozni.Sülve főve együtt voltunk.Sőt a szüneteket is együtt töltöttük mindig.Volt hogy egyszerre nem mehettünk ki de mi megoldottuk.Mióta vége a melónak azóta sosem ér rá.Most munkát keresünk és ha hívok egy céget akkor az ő nevét is mondom,mert szeretne megint egy helyen dolgozni velem.Csak ezt a ne haragudj,de nincs időm semmire ezeket nem értem.Szerintem mindenkinek arra van ideje amire szán.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook