Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőt keresek. fórum

Barátnőt keresek. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. szept. 17. 13:15

Sziasztok Moncsi vagyok Tatabányán élek (39)férjem(50) van egy 20 éves nagylányom egy 4 éves kisfiam és egy 3 hónapos kisfiam.

Legjobb barátnőmet keresem de olyat akinek nem csak akkor vagyok jó ha kell valami hanem bármikor,bármit meg lehet vele,velem beszélni,úgymond igaz tiszta szívből lenne mellettem, és érdekelné a gondjaim bajaim,ez oda vissza teljes mértékben kölcsönös is lenne egy közös kávé, találkozások beszélgetések csajos nap akár a hugommá is vagy nővéremmé is fogadnálak, ugyanis csak fiú tesójaim vannak Űgy igazán szívből szeretnék egy igazi barátnőt akit nagyon megbecsülnék. Sajnos az eddigi akik barátoknak mondták magukat átvágtak kihasználtak. Ha szimpatikusnak találsz és nem érdek barátságot keresel ne habozz felvenni velem a kapcsolatot. Leginkább 35-40-es korosztályból keresem és örülnék ha a közelben laknál

monamano25@citromail.hu

104. Tünci3
2021. márc. 10. 14:45
Sziasztok! 42 éves leszek nemsokára. Szeretem az állatokat. Szeretek netezni,zenét hallgatni és barátkozni. Egri és/vagy eger környéki korombéli barátnőt/nőket keresek akivel/akikkel idővel lehetne találkozni,közös programot szervezni is. Írjatok bátran. Üdv:Tünde tunde.111111@gmail.com
103. Samuanyu (válaszként erre: 101. - Frézia115)
2021. febr. 22. 15:49
Szia! Samu anyu vagyok. Régen írtál, de ha látod az üzimet, írj ha gondolod. 63 éves vagyok, egyedül élek Bp. en. Szeretnék barátnőt találni, meg ismerkedni. Hartaimarcsi@gmail.com
2021. jan. 25. 14:13

Sziasztok Moncsi vagyok 39 éves leszek van egy csodálatos férjem (49) egy majdnem 20 éves lányom és egy 3,5 éves kisfiam.

Tatabányán lakom és a legjobb barátnőmet keresem.

Egy olyan lány személyében akivel jóban-rosszban megoszthatom örömöm-bánatom.

Természetesen visszafelé is működjön a dolog.

Nem érdek barátnőt keresek!!!!!

Nem levelezni szeretnék nem is virtuális barátságra vágyom.

Nem zavar ha van gyereked,társad,párod,de ne csak akkor keress ha én kereslek téged.

Káros szenvedélyektől mentesen élünk, szeretjük a kint programokat (bogrács,grill,kirándulások)

Ha felkeltette e pár sor a figyelmed ne habozz felvenni velem a kapcsolatot.

monamano25@citromail.hu

2020. júl. 17. 13:42

60 körüli budapesti barátnőt keresek beszélgetésekhez, programokhoz.


Írj, ha Te is figyelmes, értelmes, segítőkész, érdeklődő, fiatalos vagy, és vágysz egy harmonikus barátságra:)


parola@citromail.hu (és én is nő:)

2020. jún. 10. 20:46

Sziasztok


Moncsi vagyok Tatabányán lakom (38)


Van egy csodálatos férjem (48) és egy majdnem 3 éves kisfiam és egy majdnem 19 éves nagylányom így a kicsi miatt kicsit korlátozott vagyok de nem elzárt a külvilágtól.


Egy őszinte megértő barátnőt keresek aki nem csak akkor keres ha csak szüksége van rám


Nem csak az anyagiakat látja bennem.


Káros szenvedélyektől mentesen élünk.


Számomra nem a baráti mennyiség a lényeg minőségi barátnőt keresek egy olyat kiben bízhatok és számíthatunk egymásra jóban-rosszban.


Nem levelezőtársat keresek persze most kötöttebbek a dolgok de a jövőre nézve találkozásra szeretnék szeret tenni.


Ha neked a távolság nem gond nekem sem.


Lehet baráti társaság is de SEX kapcsolat kizárt !!!!!


Moncsi


monamano25@citromail.hu

2019. aug. 28. 20:38

Sziasztok!



25 éves nő vagyok, Budapesten élek. Szeretnék hasonló korú barátnőket találni, akikkel jókat lehet beszélgetni, különböző programokra járni. Szeretek sétálni, csavarogni, kávézni, zenét hallgatni, hasonlók.



Ha barátkoznál, írj! :)

2019. aug. 5. 15:09

tegnap 21:38


Sziasztok. 30 éves nő vagyok egy csodás kisfiú anyukája. Esküvő es szülés óta megfogyatkoztak a baráti kapcsolataink. Szivesen beszélgetnék priviben .

2019. ápr. 1. 11:15

Sziasztok



Budapesten élő 30 as éveim végén járó nő vagyok,az életem maximálisan rendben de a barátok lemorzsolódtak :( és nagyon hiányzik egy olyan barátnő az életemből akivel a mindennapjaimat megoszthatom örömöt bánatot vagy hogy meghallgassam vele mi történt és jókat nevethessünk beszélgessünk együtt.



Nekem is vannak lazább és elfoglaltabb heteim de szeretnék minőségi időt eltölteni egymás társaságában és örülnèk ha a köztes időben is néha lehetne telefonon beszélgetni...Nekem is van magánéletem férjem de attól még hogy otthon vagyok és a férjemmel töltöm az estéim még a telefont feltudom venni (sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak e téren,nem szeretnék senkit sem óránként hívogatni de az sem normális hogy ha otthon van elérhetetlen az illető és két szót nem lehet váltani mert jaj mit szól a férjem stb...)



Egy szó mint száz BarÁtnőt keresek ha valaki magára ismer és szeretné felvenni velem a kapcsolatot irj erre az email címre :slimes642@gmail.com

2019. márc. 28. 22:52
Jó lenne, ha nekem is lennének barátnőim. Szeretnék egy igazi csajos programban részt venni, pl elmenni a barátnőimmel a triumphba shoppingolni.
2019. márc. 16. 20:47
Sziasztok, én is szívesen venném, ha a mindennapos dolgokat meg tudnám beszélni a barátnőmmel. Magam 35 éves vagyok, két szakmám van, a 13.kerületben élek. Szeretek kimozdulni, kirándulni, utazni. Szeretnék személyesen találkozni, mert nem gondolom, hogy hetekig kéne írogatni, főleg bp.-en belül, ahol jó a közlekedés. Az e-mail címem: apple @ vipmail . hu ( Móni)
94. erzsok00 (válaszként erre: 93. - Erzsok00)
2016. aug. 21. 09:08

Ugy értem , nem akarok lwvelezgetni meg chatelni...

Szép napot :-)

2016. aug. 21. 08:09

Sziasztok ,

Betty vagyok, 40 éves, XX. Kerületben lakom es barátnőt keresek, nem csevegésre, találkozni, közös program...

juhos.betty@gmail.com

:-) azért napot!

92. Vicky 1986 (válaszként erre: 73. - Aleysa)
2016. máj. 23. 13:26
Szia.Én szívesen beszélgetnék 😊
2016. máj. 9. 00:10
Én barátot keresek. Nem pasit. Tényleg nem. Csak egy fiú barátot. Nagy sétákra, eszme cserékre.
90. cezorina (válaszként erre: 72. - Annie.h)
2016. máj. 8. 23:03

Szia !

Erre jártam és írok neked :)

Pesten élek kedves / barátságos nő vagyok !

Én is barátnőt keresek közös programokhoz


üdv

csilla

email: vacsoracsilla@citromail.hu

89. cezorina (válaszként erre: 76. - *eperhab27*)
2016. máj. 8. 22:57

Szia!!

Én is barátnőt szeretnék !!Budapesti vagyok

Örülök neked és még jósolni is tudsz!!?

az nagyon rám férne

vacsoracsilla@citromail.hu


jó éjt

88. Ayme
2015. szept. 1. 13:43

46 éves nő vagyok,egy férjjel és egy gyermekkel,barátnőt keresek,akivel néha egy két programot szerveznénk,vagy cseverészni,,csak úgy beülni valahová,nézelődni,vásárolgatni.Látom itt nem sokat bíznak ebben,de megpróbálom hát ha:)Kalocsa mellett egy faluban lakom.

Ha szívesen barátkoznál írj priviben.

2015. júl. 21. 13:59

40 éves, igényes, párkapcsolatban élő lány vagyok.

Kulturált barátnőt keresek (30-45 között), közös programokhoz, csavargás, kávézás, ebéd, néha akár egy koncert, színház, buli, sport.

Levelezőtársat nem keresek, azon hölgy jelentkezését várom, aki vállalja önmagát az életben is, megengedheti, hogy kimozdul, szeretne egy intelligens barátnőt hosszútávra, akivel heti 1-2 rövidebb programot szervezzen.


Várom jelentkezésed! :)

hjkl2301@gmail.com

86. Timi66
2015. jún. 8. 14:06

Sziasztok!


Teljesen véletlenül olvastam az itt folyó levelezést...vagy akármit :-).

Nem az lenne itt a leényeg, hogy aki keres, az ír az itt jelentkezőknek esetleg priviben üzenetet? Mert hát magán itt a fórumon, nem biztos, hogy lehet "barátkozni"...nem? Lehet, h. nme jól látom.

Különben én is 49 éves nő vagyok, van pár barátom, és azért néztem be ide, mert a cím felkeltette az érdeklődésemet.....így talán kicsit erőltetettnek is érzem. Bocsi, senkit nem akarok megbántani soraimmal, ugye nem is veszitek annak! Mert itt max. ismerkedni lehet, és utána , ha már az bizonyos szinten meg van, akkor jöhet a többi....de gondolom, az már nme itt! :-)

De ettől függetlenül igaz az, hogy az igaz barátságot nagyon meg kell becsülni, és egyre nehezebb találni !

Legyen nagyon szép napotok, és találjátok meg A BARÁTSÁGOT! :-)

85. ca43169457 (válaszként erre: 84. - Murva)
2015. jún. 8. 13:39
Hát ez egy eléggé döglődő fórum ::-(
84. murva (válaszként erre: 83. - Ca43169457)
2015. jún. 8. 13:28
Köszönöm Mildi neked is szép napot!
83. ca43169457 (válaszként erre: 82. - Murva)
2015. jún. 8. 10:03
Kellemes napot itt is Murva. :-)
82. murva
2015. jún. 4. 19:38
Valószínű ez nem az a fórum ahol barinőt fogok találni,mert úgy látom ez egy döglődős fórum,pedig jó lenne.
81. ca43169457 (válaszként erre: 80. - *eperhab27*)
2015. jún. 4. 06:01
J reggelt, kellemes csütörtöki napot Mindenkinek. Merre vagytok? Visszaolvasok. Én 49 éves vagyok.
80. *eperhab27* (válaszként erre: 78. - Ca43169457)
2015. jún. 3. 16:07
Pesten! És Ti?:)
79. *eperhab27* (válaszként erre: 77. - Murva)
2015. jún. 3. 16:06
Szia! 29 vagyok!
78. ca43169457 (válaszként erre: 76. - *eperhab27*)
2015. jún. 3. 13:51
Hol élsz?
77. murva (válaszként erre: 76. - *eperhab27*)
2015. jún. 3. 13:49
Szia,hány éves vagy?
2015. jún. 3. 12:16

Sziasztok!


Sajnos magányosan telnek napjaim így alakult, szeretnék valakivel levelezni, barátkozni, később találkozni.

Aki hasonlóan érez írjon nekem, szívesen válaszolok és én is sok mindenről tudok csevegni. Jósolok is, ha valakit érdekel még kérdezhet is. Legyen szép napotok!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook