Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Budapesten barátnőt keresek! fórum

Budapesten barátnőt keresek! (beszélgetős fórum)


1 2
2015. nov. 12. 18:10

Sziasztok!

Budapesti anyuka és feleség vagyok,aki barátnőt keres!Eddig az összes barátnőm kihasznált anyagilag,majd dobott,mint egy megunt rongyot :(

Kissé magányos vagyok,bár a férjem megpróbálja ezt pótolni,de mégsem egy igazi barátnő!

Akit érdekel az írjon :)

2014. nov. 19. 17:06
Sziasztok barátnőket keresek 40 év körülieket 44 éves vagyok.
2014. nov. 12. 13:46

30-as igényes, párkapcsolatban élő lány vagyok.

Kulturált barátnőt keresek (30-45 között), közös programokhoz, csavargás, kávézás, ebéd, néha akár egy koncert, színház, buli, sport.

Levelezőtársat nem keresek, azon hölgy jelentkezését várom, aki vállalja önmagát az életben is, megengedheti, hogy kimozdul, szeretne egy intelligens barátnőt hosszútávra, akivel heti 1-2 rövidebb programot szervezzen.


Várom jelentkezésed! :)

34. caty40
2014. okt. 10. 19:03
40 éves Budapesti nő vagyok,szabadidős programokhoz keresek ''barátosnőt''. Mozi,beülős beszélgetések,néha 1 buli is belefér..Felfogásom fiatalos,értelem,humor fontos a számomra.Lehetőleg 35 éves kor felett,mert akkor tudjuk miről beszélünk...Felnőtt fiam és férjem van.
33. Cand Ida (válaszként erre: 32. - Micike55)
2010. aug. 25. 23:14

Igazság szerint amiket elküldtem együtt kéne szedni, mert a leghatásosabb együtt. Önmagában a spirulináról nem sokat tudok, de örülök, hogy megrendeltétek...ez azt jelenti, hogy tényleg akarod a változást :). Ez jó!

A másikat úgy szoktam venni, hogy több hónapra előre, mert a postaköltség is húzós.

6 csomag postával: USD$ 856.00 ebből a posta: 100$

3 csomag: USD$ 438.00 posta: 60 $

1 csomagban 30 db Jcare-in és 30 db Jcare-su van. Ez 10 napra elég. Naponta 3x 1-1 kapszulát kell szedni. Sajnos iszonyatos ára van...de tényleg hat.

32. Micike55 (válaszként erre: 31. - Cand Ida)
2010. aug. 25. 07:03
És ennek a spirulinának egyből van hatása? Tehát egy hónapon belül látszik, hogy lejjebb ment a cukor? Amúgy a párom megrendelte tegnap:) Az a másik ami küldtél az mennyibe kerül? Sajnos csk kicsit tudok angolul, úgyhogy igazából az egész honlapot nem is értettem meg:(
31. Cand Ida (válaszként erre: 29. - Micike55)
2010. aug. 24. 16:33
Amit én szedtem, az nekem is és a fiamnak is használt, azt tudom ajánlani...most is szedem a pajzsmirigyem miatt.
30. Cand Ida (válaszként erre: 28. - Micike55)
2010. aug. 24. 16:31

Gyógyszert ne is szedj, próbáld azt, amiket elküldtem neked :) Az éhgyomri jó lenne, ha 6 fölé nem menne és terhelésre 1 órával max. 7.5-ig menne. Én biztos vagyok benne, hogy menni fog :)

Szénhidrátot mennyit eszel?

29. Micike55 (válaszként erre: 27. - Cand Ida)
2010. aug. 23. 19:25
A spirulinából is találtunk kb 10 félét, lehet hogy amit én vettem az nem elég hatásos. Lehet ki kellene próbálni egy másikat.
28. Micike55 (válaszként erre: 27. - Cand Ida)
2010. aug. 23. 19:24
Nem kapok még gyógyszert sem. Állítólag diétával lehet rajta segíteni, de nekem beállt éhominál 7-re, terhelés után pedig 8-9 között van. Jelen esetben a terhelés evés után 60 percet jelent. Október 22-én kell kontrollra mennem. A doki nem akar gyógyszert adni, mert kisbabára gyúrunk:)
27. Cand Ida (válaszként erre: 26. - Micike55)
2010. aug. 23. 16:57

Pedig a spirulina tényleg jó.

Elküldöm neke az összeállítást levélben, mert sok link van benne.

De ugye nem vagy inzulinon? Nem amiatt, hogy kizárná, csak mennyire komoly, ha 2-es típusú vagy 1-es?

26. Micike55 (válaszként erre: 23. - Cand Ida)
2010. aug. 23. 16:49
Légyszi segíts! Már én is kísérleteztem de utoljára például ahelyett, hogy csökkent volna a cukrom, inkább nőtt:( Spirulina kapszulát szedtem utoljára. Neked milyen ötleteid vannak?
25. Micike55 (válaszként erre: 22. - Skar)
2010. aug. 23. 16:45
Én biztos vagyok benne, mert mondta anyuéknak, ő is és az apukája is (apámék jó barátok), meg később nekem is elmondta!
24. Cand Ida (válaszként erre: 22. - Skar)
2010. aug. 23. 08:32
Tudod, ezek érdekes dolgok. Tényleg kettőn áll a vásár...de nekem több olyan barátnőm is volt, aki azért szakította meg velem, még fiatalon a kapcsolatot, mert a barátjának tetszettem. Nem érdekelte őket, hogy engem hidegen hagy a pasi...ők féltékenyek voltak és ezt a szemembe is mondták. Így kiderült. De sosem lehet tudni, hogy kinél mi áll a háttérben, milyen bagatel dolog.
23. Cand Ida (válaszként erre: 21. - Micike55)
2010. aug. 23. 08:30

Magas a cukrod? Juj, úgy nem is szabad babátvállalni. Ezt mindenképp rendezned kell. Az én nagy fiam cukorbeteg, így sajnos vagy szerencsére sokat tudok a cukorról. Ha szeretnéd segítek :) Neki fantasztikus eredményei vannak...kikisérleteztem néhány gyógynövényt és ásványianyagot rajta.

Nekem is több orvos mondta azt, hogy nem lehet gyerekem...3 van :) Igaz a kicsit 6 vetélés után jött össze, de itt van! Tenger mellett állítólag könnyebben teherbe esik az ember...nekem ott sikerült :) Azzal pedig ne törődj, hogy a kolleganődnek mi sikerül és mi nem. Te tevagy, ő pedig ő. Másik test, más gondolatok, más körülmények...amit műszeresen és vizsgálatokkal kimutatnak, az az orvosoknak csak egy támpont...te viszont nem egy támpont vagy, hanem egy ember :)

22. Skar (válaszként erre: 1. - Micike55)
2010. aug. 23. 07:09
Én a helyedben nem lennék benne ennyire biztos, hogy (csak) ezért nem tartja veled a kapcsolatot. Nem bántásiból mondom, de ártani nem árthat, ha átgondolod.
21. Micike55 (válaszként erre: 20. - Cand Ida)
2010. aug. 22. 18:27
Köszi, aranyos vagy, mindjárt utána is nézek:))) Próbálok pozitívan hozzáállni, csak az a baj, hogy ennyi idő után meginog az ember néha-néha. Ja és van egy kolléganőm akiknek ugyanígy nem sikerül a baba, mint nekünk, és ugyanazok az eredményeik is, mégsem jött össze még a lombik sem nekik:( Ezért szoktam néha parázni:( De igazából eddig minden inszem után még olvasgattam és beszélgettem is a pocakomnak, hátha van benne valaki, de eddig sajna semmi:( Ja meg utoljára a dokim kitalálta hogy azért nem sikerül a baba, mert magas a cukrom:( Úgyhogy most az akupunktúrát ezért is szeretném megpróbálni, mert egyszer évekkel ezelőtt fogytam tőle 25 kilót és akkor minden értékem jó volt, csak az a baj, hogy az a doki csajszi már valahol külföldön lakik:( Most kell mást keresnem:(
2010. aug. 22. 18:11

Nézd mit találtam neked! :) Budaörs

2040 Szellő u. 8. Tel:23/416-719 Fax:23/416-719

A googlebe rengeteg dolog van róla és van egy oldala is, "szaboszigfrid" néven. Itt utána is tudsz olvasni. Én nagyon drukkolok nektek.

Helyileg Törökbálint határán lakunk, de sokat vagyok Bp.-en.

Akupunktúrán én két embernél jártam. Az egyig Dr. Yu Funain és Dr. Eőry Ajándok. Mindkettőről tudok pozitív és negatív dolgokat is mondani...de amit többnyire elérnek az pozitív.

A kortól ne félj, ne tegyél be magadnak gátakat, mert akkor nem fog sikerülni...tudod, csak pozitívan! :) Sikerülni fog, mert ezt szeretnéd, ez minden vágyad és nincs ami ebben a boldogságban megakadályozzon :).

19. Micike55 (válaszként erre: 18. - Cand Ida)
2010. aug. 22. 17:58
Stadionoktól 5 perc gyalog. Már mindenfélével próbálkoztunk:( Aloe verás cuccokkal, kineziológussal, most kezdtünk talpmasszázsra járni. Az egyik hastáncos lány talpmasszőr, nála voltunk múlt héten, de ő azt mondta semmi rendelleneset nem érez. Esetleg erről a Szigfridről tudsz valamit? Elérhetőség... Még gondolkoztam akupunktúrán is, esetleg még majd megpróbáljuk. Még kettő inszeminációnk van hátra, aztán kell majd a lombikon gondolkodnunk, csak az a baj hogy azon is izgulok, hogy egyre öregebb leszek és egyre nehezebb lenne alapesetben is a teherbeesés. Te merre leksz?
18. Cand Ida (válaszként erre: 17. - Micike55)
2010. aug. 22. 17:48

Az jó, nekem is tetszik :)...majd erre is sort kerítek egyszer.

Csak a hagyományos orvoslással próbálkoztok babatéren? Van egy talpmasszőr, természetgyógyász...ő már sok babát "csinált" olyanoknak, akiknek nem lehetett. Ha jól emlékszem valamilyen Szigfrid és Budaőrsön van. Hát, azok a jó kis beszélgetések, nevetések, izony nekem is hiányoznak...de sajnos egy friss barátságnál ez sem megy azonnal.

Merre felé laksz?

17. Micike55 (válaszként erre: 16. - Cand Ida)
2010. aug. 22. 17:40
Én már két hónapja hastáncolni járok, ezzel próbálom lekötni a feles energiámat:) Tanfolyamon én is gondolkodtam, csak sajnos nagyon drágák, és most ahhoz, hogy babánk legyen nagyon sok pénz kell, mindent az orvosokra költünk:( Szeptembertől akarok zumbára járni még a hastánc mellett, meg a meló így elfoglalom magam, csak néha jó lenne egy jót beszélgetni, panaszkodni, bolondozni, olyannal aki nőből van és megért engem:)
16. Cand Ida (válaszként erre: 13. - Micike55)
2010. aug. 22. 17:23

Nekem nem egy költözés miatt hullottak szét a kapcsolataim, hanem egy komoly betegség miatt...ekkor hagytak egyedül. Iszonyatosan fájt, mert egy 20 éves barátságom is megszakadt, akit nagyon szerettem és a mai napig bánt a dolog, mert nem érzem magam hibásnak. hacsak nem amiatt, mert ágyhoz/lakáshoz voltam évekig kötve és nem tudtam a pörgésben résztvenni. Úgy érzem nálunk is lehettt volna találkozni. Én rengetegszer segítettem a barátaimnak, meghallgattam őket, lelkisegélyt tartottam...most pedig tudomásul vettem, hogy erre kellettem. Tegnap volt az esküvője az egyiknek...meg se hívott, de talán jobb is így.

Tudom, nehéz feldolgozni...engem is sokáig bántott a dolog, de próbáld meg túltenni magad rajta...Keress olyan tanfolyamokat, amiket szívesen elvégeznél, érdekel és ott hasonló érdeklődésű barátokat találhatsz. Én pl. szeptembertől arctornatanfolyamra szeretnék menni :)...és már intézem.

15. Micike55 (válaszként erre: 14. - Tigrismami)
2010. aug. 22. 17:23

Megbántott vagyok, nem előítéletekkel teli:(

De megígérem lazább leszek:)

14. Tigrismami (válaszként erre: 10. - Micike55)
2010. aug. 22. 17:08
Köszi! Nem is erőltetem a dolgot, túl sok benned az előítélet. Próbáld lazábban venni.
13. Micike55 (válaszként erre: 12. - Cand Ida)
2010. aug. 22. 17:01
Igen, ennyi idősen már nem olyan barátságok kötődnek, mint tizenéves korban, de mindent meg kell tenni annak érdekében hogy ezek a barátságok is tartósak legyenek. Te is úgy jártál mint én?
12. Cand Ida (válaszként erre: 1. - Micike55)
2010. aug. 22. 16:55

Szia!

Az érzés ismerős...és nagyon bántó tud lenni. Hasonló cipőben járok...jártam. Sajnos hiába mondjuk magunknak, hogy nem érdekel, nem foglalkozom vele...ez nem megy ilyen könnyen, mert bíztunk az illetőben, a barátságunkban és most dupla pofont kapunk, hogy eltünt és, hogy ennyire rossz emberismerők vagyunk.

Én is barátokat keresek, de félő, hogy ennyiidősen az ember már nem alakít ki mély barátságokat...tehát sosem lesz olyan, mint akit fiatalon megismertünk. De hátha :)

11. Micike55 (válaszként erre: 8. - Yelow)
2010. aug. 22. 16:45
Ez a "barátnőt keresek" csak egy kósza ötlet volt, hátha sikerrel végződik:)
10. Micike55 (válaszként erre: 7. - Tigrismami)
2010. aug. 22. 16:44
Keresem az új kapcsolatokat, de az a baj, hogy mindig csak kis fiatal lányokkal hoz össze a sors. A kolléganőim is fiatalok, akik meg velem egyidősek azok már a kamasz gyermekeikkel vannak elfoglalva, meg mindig másra kell a pénz nem fér bele nekik havonta egy színház, vagy egy mozi vagy valahol egy traccsparti mert sietni kell haza stb.
9. Micike55 (válaszként erre: 6. - 1f90b5384f)
2010. aug. 22. 16:40

Lehet, hogy igazad van:(

Majd meglátom, hátha találok itt valakit akivel ellehet néha menni valamerre:)

2010. aug. 22. 16:39
Barátnőt nem keres az ember,hanem egyszer találkozik vele.Akit Te a "barátnődnek" hiszel az nem a Te barátosnőd.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook