Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátnőt keresek. fórum

Barátnőt keresek. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. okt. 14. 21:23
Köszi:)
44. Cyntia
2009. okt. 14. 20:59

Sziasztok!

Gratulálok a nagy gyerekáldáshoz!

43. Zsuzska.. (válaszként erre: 41. - 900359ee3d)
2009. okt. 14. 20:40
Gratulálok:)
42. Zsuzska.. (válaszként erre: 40. - Tnde)
2009. okt. 14. 20:39

Nekem sem az első már..a 3. lesz:)

A nagy 13 a kisebb 10 éves már..ez a picur a második házasságomból van már:)

Már én is elmúltam 36 éves..de nagyon szerettünk volna egy közös gyereket..csak eddig sajnos a betegségem nem engedte!

41. 900359ee3d (válaszként erre: 40. - Tnde)
2009. okt. 14. 19:42

Szia!!

Gratulálok a 3 gyerekhez, szép teljesítmény:)

Nekem 4 van, 3 idősebb, és egy 2 éves, akit 40 évesen szültem:))

40. tnde (válaszként erre: 39. - Zsuzska..)
2009. okt. 14. 18:44
Gratulálok.De ebben a nagyon szar időben nagyon-nagyon vigyázzatok magatokra.Egy kicsit irigyellek.Én már kiestem abból a korból, hogy szüljek.Imádtam terhes lenni. 3 gyereket szültem.
2009. okt. 14. 18:38

Szia:)

13 hetes vagyok:)Még az elején..de nagyon várjuk a picurt:)

Megküzdöttünk érte..és most nagy az öröm, hogy összejött:)

38. tnde
2009. okt. 14. 18:27
ÜDVÖZÖLLEK.Gratulálok a várandóságodhoz.Mennyi idős vagy?
2009. okt. 14. 17:54

Sziasztok!

Lehet még csatlakozni hozzátok?

Én Pest megyei vagyok..

Jelenleg nem dolgozom, betegállományban vagyok..még egy nyári műtétemből kifolyólag, de hamarosan a várandósságom miatt folytatom a beteget:)

36. Cyntia (válaszként erre: 35. - 900359ee3d)
2009. okt. 13. 12:34

Sziasztok!

Nem éreztem túl jól magam. Wgedül voltam hétvégén, mert a kedves párom az anyukájához látogatott.

Most viszont elkészült az új körmöm, és készül az új szőke hajam is..

2009. okt. 12. 09:12

Sziasztok!!

Kinek hogy telt a 7vége?

34. tnde
2009. okt. 12. 09:03
Szép jó reggelt mindenkinek.Jó régen voltatok fennt. Én énem értem rá.2 napig sütöttem.főztem. a harmadikon meg takaritottam.Vasárnap meg bevittem, a lányomat a Mihálynapi vásárra, hogy elköltse a névnapi pénzét.Pechünkre pacallá áztunk, de szerencsére, hogy esett az eső egy csomo mindent leáraztak.Úgyhogy ha azt nézzük,még szerencsénk is volt.
33. Cyntia (válaszként erre: 31. - Tnde)
2009. okt. 8. 20:13

Sajnos felétek tényleg kevés a munka.. Én ezért jöttem Budapestre, hogy dolgozhassak.

Hol nézed az állásokat?

32. Cyntia (válaszként erre: 30. - 900359ee3d)
2009. okt. 8. 20:12

Szia!

Ne haragudj, nagyon sok dolgom volt, vendég is volt tegnap, és ugye a jó időben lent is voltunk, mert ki tudja, mikor lesz megint jó idő.. (Remélem holnap).

A tanulás fiatallá tesz, és ha majd 92 éves leszek még akkor is fitten tart. Ezért is csinálom. Figyelj: hogy én mi akartam lenni?: profi sportoló, vegyész, színész, nyomozó.. És akkor most ehhez képest.. Megalkudtam. Engem is sokmindenben megakadályoztak annak idején. :-(!

Öreg vagy?? Én biztosra tudom, hogy le is szeretnék doktorálni és legalább egyszer a TV-ben szerepelni: imádok kommunikálni. Álmaimat: valóra váltom.

Hogy milyen napom van/volt? Jó, csak hiányzik egy barátnő, akivel elbeszélgethetnék..

Te hogy vagy?

31. tnde
2009. okt. 8. 09:40
Sziasztok lányok.Irigyellek benneteket.Mindenkinek picije van. Igaz nekem három gyönyörü nagy van,l8,l5,l3 évesek.Én most munkanélküli vagyok,önhibámon kivül.Eladó a tisztességes szakmám,amit imádok csinálni.Gyerekkorom óta, mindig boltos szerettem volna lenni,ami sajnos már csak akkor sikerült mikor már mind a három gyerekem megvolt.Most akartam,volna valami mást tanulni, de ez a fránya bürökrácia megakadályozza.Három szakmám van.Itt ahol élek ez túlképzettségnek számit.Nem engem támogatnak,hogy még képzettebb legyek.Úgyhogy most itthon látom el a népes családom,aminek a férjem ugyan nem őrül,de a három gyerekem igen.Jó nekik,hogy nem vagyok mindig fáradt,megtudom hallgatni őket,ebéddel várom őket haza,rendben van a ház.Ez nekem mindennél többet számit.Igaz a nadrágszijösszehuzást nem igazán akarják megérteni.De hátha hamarosan találok munkát.Reménykedem.
2009. okt. 7. 13:17

Szia!

Nálunk reggel esett az eső, de szerencsére már süt a nap:)

Én nem is tudom, mivel foglalkoznék szívesen, viszont a tanulás nagyon hiányzik!!

Kicsinek mindig óvónő akartam lenni, már bánom, hogy hagytam magam lebeszélni...

Apukám beszélt le, mert nagyon hadarok, és szerinte nem vettek volna fel ezért. Ma már tudom, ez butaság!! Az én középiskolai magyar tanárom úgy raccsolt, öröm volt hallgatni:))

Ma is szeretem a kicsiket, de már pályát változtatni "öreg" vagyok!! Nagy kár, mert azt biztosan örömmel csinálnám...

Milyen napod van ma??

SZia

29. Cyntia (válaszként erre: 28. - 900359ee3d)
2009. okt. 6. 21:15

Szia!

Persze, hogy értem, de valahogy ezt sose tudtam megtervezni, hogy mire lesz szükséglet, mire végzek. Nekem ez egy kompromisszumpálya, de szép, és érdekes.

Nem, a Cyntia nem az igazi nevem, de tetszik nagyon! :D!

2009. okt. 6. 16:11

Szia!

Fú, most nagyon irigyellek, én csak valami tanfolyamra gondoltam, max1-2 évesre. Még azt sem tudom, mihez lenne kedvem. Olyat kéne tanulni, amire később lesz kereslet, olyan szakot...

Gondolom érted mire gondolok?!

Az én manóm a bölcsibe elég sokat van kint, szerencsére ma is áldott jó idő van...

Majd még írok.

Szia: Andi

A Cyntia az igazi neved?

27. Cyntia (válaszként erre: 26. - 900359ee3d)
2009. okt. 6. 13:47

A Semmelweis Egyetem Főiskolai Karának szülésznő szakára járok.

Én sem maradok 3 évig, csak 2-ig: hisz nem adnak annyi gyest, ami bármire is elég lehetne.

No meg a gyereknek is kell a bölcsi, hogy szokja a társaságot.

Én is megyek: sétálni viszem a kismanót.. Vagy Ő visz engem?

26. 900359ee3d (válaszként erre: 25. - Cyntia)
2009. okt. 6. 13:25

Szia!

Milyen suliba jársz?

Nekem is nagy kedvem leni még tanulni, és volna is rá időm...

Az érettségit is vénségemre tettem le, 40 évesen:)

Én is szívesebben maradtam volna itthon 3 évig, de sajnos, ezt már egyre kevesebben engedhetjük meg magunknak:(

Megyek mert van egy kis dolgom, majd írj:

SZia

25. Cyntia (válaszként erre: 23. - 900359ee3d)
2009. okt. 6. 12:38

Szia!

Én is ritkán látom, mégse aranyos. :-(!

Biztos a nagy melegtől fáj a fejem..

Nagyon ügyes vagy a munkát illetően! Én is így szoktam csinálni. De még 1 évig szeretnék itthon lenni Reginával: aztán én is belevetem magam a melóba, amit addig elintézek, hogy legyen hova menni.

Addig tanulok és iskolába járok egy hónapban 1 hetet..

2009. okt. 5. 17:50

sziasztok.

én Székesfehérvárról vagy környékéről keresek barátnőt.

Székesfehérváron lakom

2009. okt. 5. 15:22

Szia:)

Anyósom aranyos, mert ritkán lájuk egymást, tudod a távolság megszépíti ...

Fejfájás az nem jó, én sem szeretem:(

Lehet valami front közeleg.

Nekem is vannak olyan napjaim, hogy le vagyok lassulva, élni sincs kedvem:(

Aztán megrázom magam, és pörgök, mint a búgó-csiga:)

Most épp nincs meló, de igen dolgozgatok.

Éppen állásinterjúkra járok, hogy jobb helyet találjak...

22. Cyntia (válaszként erre: 21. - 900359ee3d)
2009. okt. 5. 10:44

Örüljünk együtt :-)!

Mert egyébként már dolgozol?

Jó neked, hogy ilyen rendes anyósod van. Az enyémnek ilyen nem jutna eszébe, hogy ebédre hívjon. Csak segíteni kell neki, de akkoris csak a pici fiát látja szivesen.

Sajnos a tegnapom eléggé fejfájós volt, főzőcskéztem itthon, és a gyerekkel játszottunk odalent.

Ma sem vagyok egészenf fitt, lassan csinálom a házimunkát, lassan csak elkezdek tornázni, és mindenfélekpen tanulnom is kell..

Mostanában nagyon átvettem az: "ej ráérünk arra még" -Pató Pál Úr és a párom szólásmondását :-(, és úgy kell magam noszogatni, hogy gyerünk: csináljam már!

Akkor majd még írjunk! :D!

2009. okt. 5. 09:59

Szia!!

Örülök, hogy itt vagy. ma éppnem melózom, rendet próbálok itthon varázsolni:)

Szombaton semmi extra, vásárlás, kis lustizás, játék a kicsivel. Tegnap anyóséknál voltunk ebédre hivatalosak, délután meg pihiztünk:)

És neked milyen volt a hétvégéd??

Metrón még én sem voltam babakocsival:(

Majd még írok!!

Pusszantás

20. Cyntia (válaszként erre: 19. - 900359ee3d)
2009. okt. 5. 09:26

Szia!

Nem is arra gondoltam, hogy feladni..

Egyenlőre a babakocsival nehezen közlekedek a metrón le-föl.

Majd megoldjuk..

Milyen volt a hétvégétek?

2009. okt. 3. 22:38

Szia!

Azért ne adjuk fel, egyszer majd csak összejön:)

Majd marad az arany középút, ott kéne talizni, ami mindkettőnknek félúton van. Szerintem, ez jó ötlet:)

18. Cyntia (válaszként erre: 16. - 900359ee3d)
2009. okt. 3. 21:30

Szia!

Mi egész nap oda voltunk shoppingolni és csavarogni. Kifárasztottuk a gyereket.

Én Óbudán lakom, tehát az ép Budapest másik fele.

Ezek a fránya távolságok :-(!

2009. okt. 3. 20:19

Sziasztok!


Nemrég költöztem Tatabányára, és alig ismerek valakit a városban, szívesen barátkoznék, szeretek moziba, színházba menni, vagy csak úgy sétálgatni, dumcsizni.


Üdv, Erika

2009. okt. 3. 13:59

Szia Cyntia!

Bocs, de 7végén én is inkább babázom:) Most éppen alszanak (párom is) megy éjszakára. Pest melyik részén laksz?

Én Kökitől 20 percre lakom, Üllőn, bár mintha ezt már írtam volna.Hogy telik a hétvége nálatok?

Andi

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook