Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Barátkereső anyukák fórum

Barátkereső anyukák (beszélgetős fórum)


2019. aug. 5. 10:05
Sziasztok. 30 éves nő vagyok egy csodás kisfiú anyukája. Esküvő es szülés óta megfogyatkoztak a baráti kapcsolataink. Szivesen beszélgetnék privátban
2019. máj. 24. 11:09
Sziasztok.27 éves anyuka vagyok.Barátnőt keresek szeretek sütni főzni olvasni.Ha szeretnél megismerni írj!kiskovacsmarianna@gmail.com
3. Cicabóca (válaszként erre: 2. - R.Eszter)
2019. jan. 25. 19:53
Köszönöm szépen az ötletet :)
2019. jan. 25. 19:17

Szia! Közös programot nem tudok ajánlani, viszont ha még nem ismered, érdemes lenne felkeresned a Lipták Villát Hermina úton. Amolyan közösségi ház, rengeteg gyereknek, szülőknek való programmal, itt talán könyebben tudsz barátkozni is.

Csak egy ötlet volt.

2019. jan. 25. 14:39

Sziasztok!


Nemrég költöztünk a majdnem 3 éves kisfiammal Zuglóba :) Nem sok barátom van Budapesten, és akik vannak élik az életüket, csak ritkán találkozunk. A barátnőim többnyire gyermektelenek, vagy messze laknak, így nagyon nehéz összehozni találkozót. Nekem meg van egy gyerekem, aki igencsak behatárolja a napi programot, hova meddig menjünk stb.

Viszont minket megesz az unalom a pici lakásban, ezért keresek olyan anyukát és örökmozgó huncut gyermeket, akivel lehet néha együtt bohóckodni, játszótérre, játszóházba menni stb.

Hiába kerestem, eddig nem találtam hasonló fórumot, de hátha itt sikerül barátra lelnem ismét :)

Köszönöm ha írsz :) Szép napot

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook