Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Baracskai Börtön fórum

Baracskai Börtön (beszélgetős fórum)

105. holle27 (válaszként erre: 103. - 624d20b450)
2010. jún. 17. 11:55

Értem. Igyekszem mindent vinni. :)


Jó Nektek! Jó, ilyet hallani, hogy ez lehetséges. Persze gondolom meg kell érte dolgozni, meg bizonyítani. Nekünk még ez messze van. Egyszer csak kinyitom az ajtót és itt áll! :) Atyaég, de jó!!!:)

104. terra1 (válaszként erre: 103. - 624d20b450)
2010. jún. 16. 19:19

Felhívtad telefonon a nevelőt, hogy nem kaptad meg a papírt és ő leadta a portán? Jó, hogy vannak ilyen megértő nevelők. Ha ilyen helyzetbe kerülök, én is meg fogom próbálni, köszi az ötletet mindannyiunk nevében!

Nagyon jó Nektek, hogy hazajöhet a párod! Mennyi idő után és milyen feltételekkel lehet ezt elérni? Gondolom dolgozik, dicséreteket szerzett és jó a magaviselete. Van még valami?

És mi az az EVSZ tárgyalás?

103. 624d20b450 (válaszként erre: 100. - Holle27)
2010. jún. 16. 15:16

Ha nincs papír, akkor nincs látogatás:-(( Sőt ha személyi ig. nincs akkor sincs hiába igazolod magad pl. jogsival elvégre az is fényképes + lakcímkártya. Nekem már olyat is csinált a nevelő, hogy nem érkezett meg de pénteken, leadott egy papírt a kapun és fel lehetett venni. Ki a nevelőtisztetek? Ja erre a választ csak priviben !!!

Amúgy már nagyon várom a 26-át reggel jön !!! 5+1 napra kb 10 napos programot szerveztünk:-))) Utána ha visszamegy lesz az EVSZ tárgyalása és ha azt is megkapja akkor 2 hetente jön haza.

102. terra1 (válaszként erre: 100. - Holle27)
2010. jún. 16. 10:59
Az engedélyt a párod küldi ki, miután aláírva megkapta a nevelőtől vagy nem tudom kitől. Naná, hogy nem a BV-nek lesz ez postaköltség...!!!
101. terra1 (válaszként erre: 100. - Holle27)
2010. jún. 16. 10:55
Ezek jó kérdések!!! Ha biztosan tudod, hogy megvan az engedély, csak valami miatt nem kerül a Te kezedbe, akkor nem elég csak igazolni Magadat? Ugyanis a látogatáson a párod kezében ugyanaz a papír van, amit Neked kellett volna megkapnod. Két pld. készül belőle, egy Neked, egy neki. És tuti, hogy a BV-nél is szigorúan nyilvántartják, hogy melyik napon ki mehet, tehát tudnak Rólad! A józan ész szerint onnan a portáról az őrnek csak egy telefonjába kerülne, és bemehetnél. Amikor ott voltam és várakoztam a buszra, az őr többször is felhívott "bent" valakit ilyen-olyan kérdésekkel. Szerintem ezt is el lehetne így intézni, hisz az engedély megvan! Jó lenne, ha valaki többet tudna erről...
100. holle27 (válaszként erre: 99. - Erazs82)
2010. jún. 16. 10:05
Csúcs! Ilyenkor mi van?! Ha nincs papír, nincs látogatás? Nem elég igazolni magunkat? Biztos van náluk egy másolat. Vagy nincs? Most ha nem mentél el, akkor úgy veszik, hogy nem akartál elmenni? Most akkor mikor találkozhattok? Lehet kérni következő hétre, ha így elmaradt a találkozó a posta hibájából? Gondolom nem elsőbbségivel jött a levél, mert akkor szokott ennyi időbe beletelni, míg megérkezik. A látogató papírt a párod adja fel vagy az Intézet? Ja! Meg mi az az OLK?:) Pusz
2010. jún. 15. 20:40
Szia mindenki!Eddig nem volt ide érkezésem.képzeljétek,megkaptuk tegnap a látogató papírt :( időben :( pedig ott a dátum,szerdán már az OLKban volt.érdekes.nem elég a DRÁGALÁTOS POSTÁNAK 3nap,hogy kézbesítsen egy levelet.Pedig állítólag ebben a rohanó világban,az emberek egyre kevesebb levelet küldenek,akkor nem értem,hogy azt a keveset hogy nem lehet időben kézbesíteni??? :((
2010. jún. 15. 19:50

Sziasztok Lányok! Alakul az élet, kezdünk belerázódni...:) Köszönök mindent. Remélem nálatok is minden ok!!

Nem megyek sehova, csak a kisebbik mókuska beteg, úgyhogy csak jöttem egy percre. Hosszú szerelmes leveleket, csodás telefonbeszélgetéseket és akinek megadatott, örömteli együttlétet kívánok! :) ...és persze nyugodt éjszakákat! :)

97. holle27 (válaszként erre: 96. - 624d20b450)
2010. jún. 14. 17:00
:) Jelen.
2010. jún. 14. 14:39
CSajok eltüntetek??
95. 624d20b450 (válaszként erre: 92. - Erazs82)
2010. jún. 12. 20:13
A nevelő tisztjénél,aki bunkó volt, aztán a parancsnoknál , utána újra beszéltem a nevelőtiszttel ekkor már nem volt bunkó:-)) és mondta hogy 20-án vasárnap mehetek, holott vasárnap sose szoktam menni. 12 hónap alatt már 4-szer voltam kénytelen a parancsnoki irodát hívni. Meg leveleztünk is, lényeg hogy mindennek nyoma legyen !!!
2010. jún. 12. 19:40
KÖSZÖNÖM! :)
93. holle27 (válaszként erre: 92. - Erazs82)
2010. jún. 12. 19:25
Szia Erazs! Nagyon sajnálom.:( Szerintem nyugodtan megkérheti megint. Egy hónap alatt jár egy látogatás. Ha ma vagy holnap megkéri, akkor még megadhatják jövő hétre, pont az egy hónap miatt. Nem mondhatják, hogy türelmetlenkedik. Most már tudja, hogy kell kérni. Próbáljátok meg, annyit megér.:) Pusz
92. erazs82 (válaszként erre: 91. - 624d20b450)
2010. jún. 12. 19:04
köszi Mayra a bíztatást!Tényleg kísértetiesen hasonlít az eseted a mienkhez!És hol reklamáltál?Mert neki most lesz a szülinapja,és jól esett volna,ha mellette lehettünk volna picit.Előre is köszi!
91. 624d20b450 (válaszként erre: 89. - Erazs82)
2010. jún. 12. 10:38
Erazs ! Fel a fejjel nem biztos hogy egy hónapot kell várni. Nekem is volt így ( állítólag a posta nem kézbesítette, de ezt kétlem miért pont azt a levelet ne kapnám meg a számlák bezzeg megérkeznek ) . Mivel minden hétvégén vannak beszélők majd betesznek titeket egy másik csoportba. Nekem decemberben volt ez, 12-én lett volna a beszélő a levél nem ért ide. Én kivertem a hepajt hogy márpedig karácsony közteledtével látni akarom a párom így besúvasztottak dec. 20-ra. Ne hagyd magad !!!
90. terra1 (válaszként erre: 89. - Erazs82)
2010. jún. 11. 20:15
Én ezt nem értem! Milyen külön engedély?
89. erazs82 (válaszként erre: 88. - Terra1)
2010. jún. 11. 19:38

Nekem úgy néz ki lőttek az egésznek :((((((

Most derült ki,amikor vasárnap leadta a papírt,nem szóltak neki,hogy külön engedélyt kellett volna kérnie.Na mármost vagy el sem küldték így a papírt,vagy holnap ha ott az ismink a postán és ott a levél,még megkaphatjuk,mert ma mondta a nevelőtiszt,hogy akkor beleférünk a taliba.

Így sem volt könnyű az elmúlt 1hó,de most várhatunk még egyet.Ezt már nem hiszem el! :(

88. terra1 (válaszként erre: 87. - Erazs82)
2010. jún. 10. 20:17
Én is nagyon izgultam emiatt! A Szerelmem szombaton adta le, a pecsét szerint hétfőn továbbította a Posta, és szerdán kaptam meg.
2010. jún. 10. 18:38

Hogy van az,hogy még mindig nem kaptuk meg a papírt/mikor már vasárnap leadta/,amivel mehetünk látogatni??!!?

áááá!még van 1nap a Postának,aztán ha meg semmi,ugrott az egész látogatás :((( ezt nem hiszem el!! :(((

86. holle27 (válaszként erre: 85. - Terra1)
2010. jún. 10. 10:24
Szia! Fogalmam sincs, hogy mi van vele, mert még nem telefonált, nem írt. Talán ma kapok valami jelet...Küldtem csomagot, írtam levelet, küldtem manit. Hát meglátjuk...Gondolom egy kis idő, mire minden a helyére kerül.
85. terra1
2010. jún. 9. 22:06

Holle27!

Mi van a csomaggal? Megkapta már a Szerelmed? Egyáltalán beszéltek már tel-on?

84. terra1 (válaszként erre: 83. - Erazs82)
2010. jún. 9. 21:41

Megértő a család, épp, mint nálunk. El kell fogadni, hogy a 2 fő, az 2 fő. Örülök, hogy meg tudtátok beszélni!

Olyannal pedig egyáltalán ne foglalkozz (Ti sem holle27 és mayra), akiről süt, hogy totál laikus! Nem is értem, hogy mer hozzászólni olyan témához, aminek még a szele sem érintette meg soha!?! Pont ezért nem érdekel a véleménye. Én is alkothatnék véleményt mondjuk az.....atomfizikáról, de közöm nincs hozzá és ezt be is merem vallani...

83. erazs82 (válaszként erre: 80. - Terra1)
2010. jún. 9. 19:41

Most az édesanyujával megyek,aztán a testvérével.Így oldottuk meg.nagyon aranyosak,azt mondták,nekem mindig ott kell lennem,mert én vagyok neki a legfontosabb.és nekem is Ő!!

Nagyon rossz ez így.Sokan tényleg csak úgy beírkálnak butaságokat ide/adóforintok stb.../,de bele sem gondolnak,lehet az az ember aki bennt van,nem saját maga miatt került be...

Elkönyvelik,aztán kész,ennyi... :(

na mindegy.Ez Van.

82. holle27 (válaszként erre: 78. - Erazs82)
2010. jún. 9. 11:32
Ok. Pusz
81. holle27 (válaszként erre: 72. - 6a27af239c)
2010. jún. 9. 11:31
Szia! Ha a te gyermeked, férjed, édesapád kerülne be oda, neked is más lenne a véleményed. Mielőtt bemennek ők is adóznak, akkor meg az ő pénzükből van bent más. Ez így működik. Ha ne adj Isten, a te gyermeked, férjed kerül be, akkor mire pl az én párom kijön, addigra megint az ő adójából van bent a te rokonod...és ehhez nem kell embert ölni, hogy bekerüljön...Elég egy baleset...Mi csak a szeretteinkért aggódunk, akik bent vannak, úgy ahogy itt kint a gyermekeinkért is nap, mint nap és próbáljuk mindkettőt megoldani a "semmi pénzből". Az apjuk van bent, nem egy huszadik valaki!!! Jó, hogy aggódunk! Te nem aggódnál?!
80. terra1 (válaszként erre: 79. - Erazs82)
2010. jún. 8. 22:08
Hogy oldottátok meg? Mehettek mind a 3-an?
79. erazs82 (válaszként erre: 67. - Terra1)
2010. jún. 8. 21:59
Köszönöm a választ,megoldottuk! :)
2010. jún. 8. 21:58
Mayra:egyetértek! Holle,tuti írok!már csak négy nap! :)
77. erazs82 (válaszként erre: 72. - 6a27af239c)
2010. jún. 8. 21:56
GRATULÁLOK ehhez a hozzászóláshoz....csak ennyi.a többit megtartom inkább magamnak!:/
2010. jún. 8. 12:56
Nem jó ez sehogy sem! Ha mondod az a baj, ha nem mondod az a baj! Jó lenne azt hinni innen, hogy ahogy a szeretteink állnak a benti léthez, azt kapják vissza. Én ebben reménykedem, hogy ez működik. Láttam, hallottam, olvastam... Bízom benne, hogy ez pont vele, pont ott, pont most máshogy van és végig tudja csinálni anélkül, hogy sérülne...és egyszer hazajön hozzánk...:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook