Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baj lehet? Aggódnom kellene? fórum

Baj lehet? Aggódnom kellene? (beszélgetős fórum)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Birebora)
2020. jan. 18. 16:47
Voltunk. A baboval minden ok. Van sziv működés. Mozog. Bpd 29 mm femur 13 mm. Méhlepény mélyen tapad. Azonban a külső mehszaj nyitva.
7. birebora (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 18. 12:38
Doki.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2020. jan. 18. 11:49
Most megint vérzek ugyanolyan mint 2 héttel ezelőtt. Elenk piros. Fájdalmam nincs s hirtelen jött egy bővebb vérzés s már múlni látszik. Mi lehet ez? Doki?
5. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jan. 8. 09:55

En is gravidat szedtem.

Marcsaknazert is beszelnek a nodokimmal,mert O tud mindent tud rolad,mint egy ugyeletes doki.

Lehet ,ir fel valamit.

Nalam utrogestan volt, de csak az elso trimeszterben.

Ne varj vele, tuti ami fix :)

Es ne stresszelj :)

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2020. jan. 8. 09:50
Gravida vitamint plusz folsav plusz d3 vitamin
2020. jan. 8. 09:45

En felhivnam a nogyogyaszomat.

Edeig nem szedtel semmi vitamint?

2020. jan. 8. 09:13
Magnéziumot valamint femibion 2 írt fel plusz pihenést. Nőgyógyászomhoz január 16sn megyek. Előbb el kellene mennem?
2020. jan. 8. 09:12
12+6 napos terhes vagyok. Tegnap csak úgy a semmiből elkezdtem verezni. Azonnal kórház. A doki zárt méhszájat férfi okol nagyságú elorehajlo méhet mondott. Mire beertem a vérzés szinte elmúlt. Ma hajnalban azonban megint volt kis ver a pisilés után. Reggelre meg sötétbarna lett ami szintén csak pisilés kor látszik. Ultrahangot csinált a baba jól van. Előző ultrahanghoz képest szépen fejlődik. Annyit mondott még h a méhlepény a hátsó falon mélyen tapad.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook