Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bagdi Bella rajongókat keresek! Meditációs és áthangoló cd kinek van? fórum

Bagdi Bella rajongókat keresek! Meditációs és áthangoló cd kinek van? (beszélgetős fórum)


2012. ápr. 27. 15:44
Nekem hitet adnak Bella dalai. Ha rossz napom van, a CD-je hallgatásakor megnyugszom és bizakodóbb vagyok. Kb. 1 hónapja hallgatom a Dinamikus fogyókúra meditációs cd-jét. Azt mondja, h látványos változás 108 nap hallgatás után várható. Remélem így lesz! Ha valaki hallgatja Bella meditációs CD-i közül bármelyiket és tényleges eredménye van már, kérem, tegye közzé ezen a fórumon. Köszönöm!
2012. ápr. 4. 08:54
Nekem is az a kedvencem! Sokkal higgadtabb és kedvesebb vagyok napközben mióta hallgatom.Szeretnék több cd-t is beszerezni és gondoltam hátha van valakinek aki cserélne vagy nem hallgatja és olcsóbban átadja .Eddig csak a yutube-on vagy a Bella oldalán hallgattam de olyan jó hatással van rám hogy mindet meg akarom hallgatni.
2012. ápr. 4. 08:50
Szia, én a Hoponopono c. dalát dúdolgatom, ha az a dolog jutna eszembe, ami bosszant. Helyette, agykontrollal beprogramztam. Segít. :)
2012. ápr. 4. 08:47
Írjon akinek jó tapasztalatai vannak Bella dalai hatására!Én nemrég találtam rá és nagyon tetszik! Szeretnék még több Cd-t beszerezni esetleg venni attól aki nem hallgatja.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook