Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fogamzásgátló után babavállalás fórum

Fogamzásgátló után babavállalás (beszélgetős fórum)


2020. máj. 25. 20:33
Idén január végén hagytam abba a fogamzásgátlót. Nem vártunk semmire. Márciusában babás lettem. Minden rendben van. 12 hetes vagyok. A kislányomnál is így volt. Ott a következő hónapban terhes lettem. Mindezt úgy, hogy meddőnek voltam nyilvánítva. Volt lombik is sikertelenül.
2020. máj. 25. 19:55
Én tavaly augusztusban hagytam el a tabit 10 év után. Márciusig vártunk a próbálkozással, azonnal beköltözött a kisbaba. 😊
2020. máj. 24. 22:54
Detto, egybol az abbahagyas utan :)
3. timycat (válaszként erre: 1. - BettyM)
2020. máj. 24. 18:53
Az első hónapban besikeredett, nem szándékosan. Semmi bajom, bajunk, baja nem lett.
2020. máj. 24. 15:17
Igen,a három hónap javallott,hogy kiürüljön a szervezetből a gyógyszer,bár a mostani tabletták nem olyanok,mint az én időmben voltak.2-3 hónap után nyugodtan vágjatok bele a "baba projektbe".
2020. máj. 24. 14:35

Már volt hasonló fórum, de elég régiek. Azóta a fogamzásgátlók sokat változtak.

A párommal babát szeretnénk. Legalább 5 éve szedek tabit, amit kb 1 hónapja hagytam abba. Szeretnék valós történeteket olvasni, ki mennyi idő után kezdett dolgozni a babán és mennyi idő után esett teherbe :)

Úgy olvasom a neten, hogy 1 hónap után sokmindenki belevágott, de nőgyógyász javasolja a 3 hónapos szünetet.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook