Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés kezdetek fórum

Babatervezés kezdetek (beszélgetős fórum)


1 2
12. ChuanGen4 (válaszként erre: 11. - PöttyösPanka)
2019. jún. 27. 06:30

Köszönöm ! Igen én is így gondolkoztam, hogy jó lenne ha még azelőtt találnék egy megbízható orvost mielőtt megjelenne az a bizonyos 2 csík.

Illetve azért lenne pár kérdésünk , no meg ha elkezdem szedni a vitamint akkor azért egy hónapot várunk amíg feltöltődik kicsit a szervezetem.

11. PöttyösPanka (válaszként erre: 9. - ChuanGen4)
2019. jún. 27. 05:59
Jól teszed, hogy előre tervezel. Szerintem egy megbízható nőgyógyász akkor is fontos, amikor csak szűrésre jársz hozzá. Ne akkor kelljen rendes orvos után szaladgálni, amikor már ott a baba a pocakodban, és tele vagy kérdéssel. Persze manapság felkészülés témában sokan elegendőnek tartják a konzultációt Dr Google-val, de egy igazi szakember véleménye mégsem árt. Főleg, ha téged ez megnyugtat. Sok sikert kívánok!
10. ab3619a9cd (válaszként erre: 9. - ChuanGen4)
2019. jún. 26. 22:51
Tudatos gyerek vállalás nem az hogy rohansz a dokihoz. Ne cigizz, ne alkoholizálj, egyél normálisan. Ezzel kezdődik! Akkor menj dokihoz ha x időn belül nem jön össze a baba.
2019. jún. 26. 22:23

Az orvosválasztás alatt azt értem, hogy szeretnénk keresni egy megbízható szülész-nőgyógyászt aki elmondja, hogy ilyenkor mi a teendő.(vitaminok, esetleg megelőző vizsgálatok stb stb..) Arra hogy kinél fogok szülni vagy hogy hogyan lesz még nem is gondoltam. Először is csak tanácsokat szeretnék kérni egy hozzáértő szakembertől, hogy mire kellene odafigyelni.

De értelek titeket is ..valószínűleg a nagyanyáink is ugyanígy csodálkoznának ezen , hogy minek ezt megtervezni csak el kell kezdeni, de azért ha lehet akkor egy icipicit tudatosabban szeretnénk csinálni, aztán nyilván a többi meg majd jön magától.

2019. jún. 26. 20:59

Mi is most döntöttük el, hogy babát szeretnénk. Orvost nem tervezünk fogadni.

Minek fizessek azért amit ingyen is megkapok?

7. fincsi5 (válaszként erre: 6. - Ab3619a9cd)
2019. jún. 26. 20:21
Hát ja. De nincs beledumálás.
6. ab3619a9cd (válaszként erre: 4. - Fincsi5)
2019. jún. 26. 20:18
Szent ég! 😱 A gyerekre költhették volna...
2019. jún. 26. 20:18

Mi fél éve próbálkozunk. Igaz, normàlis keretek között. Értem ezt úgy, hogy nem bujom éjjel-nappal a hoxàt (netet), és bolondulok abba bele, hogy ugyan mit tegyek, vagy mit ne, más hogyan csinálja, vagy éppen nem. Szóval érted? A páromat sem kergetem az őrület határára vele. Csináljuk és kész.

Eszembe se jutott, hogy mennyit fogunk majd fizetni meg kinèl akarok szülni. Előbb jöjjön össze, aztán ráérünk ezen gondolkodni. Nem értem a hisztit amiket itt műveltek.

4. fincsi5 (válaszként erre: 2. - Ab3619a9cd)
2019. jún. 26. 20:17

A folyosón keringenek az összegek.:((

Én is hiába szóltam volna; 100 ment a dokinak, 60 a szülésznőnek.

3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - ChuanGen4)
2019. jún. 26. 20:15

Ha elmész a körzeti nőgyógyászhoz, kapsz kiskönyvet és mindig megmondják, mikor, hova kell menni a továbbiakban.

Egyedül vágnál bele? Apa kimaradna az életéből, vagy mi az hogy egyedül vagy?

Majd ha 1-2 tanácsadáson túl vagy, elgondolkodhatsz az orvosválasztáson.

2019. jún. 26. 20:01
Ne haragudj hogy írok. Nem tervezek gyereket, de szeretnék kérdezni valamit! Mostanában mi ez a doki választási őrület? Ugye tudod, hogy az ügyeletes doki is levezeti pusztán a fizetéséért! Adhadsz borítékot ha akarsz de nem vagy kötelezve .
2019. jún. 26. 19:47

Sziasztok! Azért hoztam létre a fórumot mert nagyon egyedül érzem magam és tanácstalan vagyok a témát illetően.

Remélem vagytok még akikben szintén most fogalmazódott meg a döntés, hogy belevág. Még az orvosválasztásban is tanácstalan vagyok és fogalmam nincs hogyan merre tovább..:S

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook