Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babatervezés 2016 év vége - 2017 fórum

Babatervezés 2016 év vége - 2017 (beszélgetős fórum)


2016. szept. 1. 15:20
jah és 8.-án megyek rákszűrésre, 10.-én kellene megjönnie, nem tudom gond lesz-e vagy látni fog-e már valamit a doki
2016. szept. 1. 15:15
igazából a termékeny napjaim azt 26-27-e volt a pe pedig 28.-a mi 29.-én voltunk együtt. Egyébként van már egy 14 hónapos kislányom :)
62. Nyunyo90 (válaszként erre: 61. - Kriking)
2016. szept. 1. 14:11
Köszi, meglesz. Egyelőre annyira fáj mindenem, hogy kb. az ágyban fetrengek csak, és tea, advil ultra kombót nyomatok. :D Remélem pár nap alatt kijövök belőle, szerencsére ritkán vagyok beteg, de ha az vagyok akkor nagyon, de csak 1-2 napig.
61. Kriking (válaszként erre: 59. - Nyunyo90)
2016. szept. 1. 13:55

Jobbulást nektek.

Pihizzél ,amennyit tudsz!

60. Kriking (válaszként erre: 58. - Nyunyo90)
2016. szept. 1. 13:41
Köszi a bíztató szavakat. Annyira vágyunk rá, néha gondolom görcsösen,néha nem. Van olyan, hogy meg sem visel a menszi, mert új hónap és hajrá, de van hogy nehezebb. De tényleg elhatároztam nem adom fel. Bízom a dokimban és az átjárhatóságiban is! Hátha csak ennyi kell.
2016. szept. 1. 13:27

Én meg mára teljesen lerobbantam, nátha, torokfájás, éjjel folyamatosan vert a víz. Azért bementem ma dolgozni, de haza kellett jönnöm, mert belázasodtam, és kb. alig éltem. Úgyhogy délelőtt aludtam egyet, most meg kúrálom magam. A férjem sincs túl jól már 2-3 napja, valószínűleg tőle kaptam el, úgyhogy csodás hétvége vár ránk, együtt, betegen. :D

A mensim még mindig nem jött meg, azaz tegnap este egy kis barnázgatás volt, ma is, csak nagyobb mennyiség. Mondjuk a dokim mondta augusztusban, hogy ha meg is fog jönni, akkor nagyon kevés mennyiségre számítsak, mert a nyálkahártyám nagyon meg van vékonyodva. Úgyhogy azért még mindig várom..

2016. szept. 1. 13:22

Sziasztok!


ssueB én is nagyon sajnálom,hogy át kellett élnetek ezeket :( Fel a fejjel, és talán majd most..! :)


Kriking, talán ezek a "félelmek" valahol normálisak, mert ebből is látszik, hogy felelős szülők lennétek. Szerintem valahol mindenkinek átfutnak ilyenek az agyán, hogy biztos akarjuk? Jó szülője lennék? Helyesen tudnám gondozni, nevelni? A gyermekvállalás nagy felelősség, és első baba érkezésekor szerintem a párnak fogalma sincs, hogy pontosan mire "számítson", milyen lesz, ha a baba megérkezik hozzájuk. :) Nekem is van olyan nap, hogy eszembe jut, hogy biztosan ne várjunk még egy kicsit? De aztán rájövök, hogy mire várnánk? Valamint ezek az érzések el is múlnak pár percen belül. olyasmire pedig ne gondolj, hogy biztosan ezért nem jön még a baba,vagy, hogy nem érdemled meg! Ez badarság! Próbálj meg pozitívan gondolkozni. :)


Linett, én is azt mondanám, hogy azért a nem várt napjáig várj a teszttel, de magamat ismerne én sem bírnám kivárni. :) Szerintem csináld meg a tesztet, hátha, mert úgy is ezen agyalnál folyamatosan.


Szilviusz28, szerintem is lehetséges, valahol azt olvastam, hogy lehetőleg a peteérés napján, de legalább a peteérést követő 24-36 órában legyenek együtt a párok. (Meg persze előtte ha úgy jön ki a lépés) Szurkolok neked is! :-)

57. Kriking (válaszként erre: 56. - Linett96)
2016. szept. 1. 12:25
Én ezért nem tesztelek, tudom nehéz. Ha van baba lesz később is, ha meg nincs, akkor csak a csalódás, ha meg ne adj Isten van ,de nem marad veled, akkor meg nagyon beleéled magad.
56. Linett96 (válaszként erre: 55. - Kriking)
2016. szept. 1. 12:01
Igazad lehet :/ De nem bírok addig várni,de csalódni sem akarok,ha most (még) negatívat mutat... Tiszta dili vagyok...
55. Kriking (válaszként erre: 54. - Linett96)
2016. szept. 1. 11:51
Én annak a híve vagyok hogy leghamarabb nem várt napján. De hátha szerencsés leszel :-)
2016. szept. 1. 10:59
Szerintetek korai lenne ha holnap tesztelnék? (2-3 nappal a nemvárt előtt)
2016. szept. 1. 10:12

Kriking, sajnálom,hogy ez lett a dokis dolog vége,de a babáért bármit! :) Azon meg ne törd magad,hogy azért nem jön a baba,mert nem lennél jó szülő. Ez butaság. Aki szereti a gyermekét,rossz szülő már nem lehet,mert akkor csakis a jót szeretné neki,és ő érte él. :) Ne stresszeld magad butaságokkal!


ssueB,sajnálom,hogy át kellett élned ezeket,de kitartás! Csak pozitívan lehet célt érni. :)


Szilviusz,szerintem lehet rá esély. :)


Megy a drukk,csajok! Legyen csodás napotok! :) ♥

2016. szept. 1. 09:27

Sziasztok!

Rég jártam már ezen a fórumon, de szeretnék kérdezni.

Szerintetek lehetek terhes ha a peteérés utáni napon voltam együtt a párommal?

51. Kriking (válaszként erre: 47. - Nyunyo90)
2016. szept. 1. 08:26
A félelmeim igazán azok, hogy megfelelően eltudom-e látni a gyereket meg jó szülő leszek-e? Való -e nekem gyerek,vagy azért nem jön, mert nem érdemlem meg.
50. Kriking (válaszként erre: 49. - SsueB)
2016. szept. 1. 08:15

Szia,

Sajnálom amin keresztül mentetek, remélem sikerül megtalálni a megoldást. Sok -sok erőt és kitartást kívánok.

Én most már elfogadtam hogy kell az átjárhatósági, ezt kibírom a babáért persze. Remélem sikerül is utána.

49. ssueB
2016. aug. 31. 21:35

Mi mostanában lesz egy éve, hogy próbálkozunk.

Márciusban kiderült a pm alulmukodes, kaptam rá gyógyszert, a kontroll szerint használ is.

Májusban sikerült a baba, ám a 7. héten úgy döntött nem mi leszünk a szülei, illetve a legutóbbi ciklusban 6 hét és 3 pozitív teszt után jött meg iszonyú gorcsokkel.

Most várunk. A hét elején volt ovu, méghozzá olyan erős ovuteszttel, mint még elotte sose..

Január óta homeroztem, kivéve ezt a hónapot, kb 5 érték van beirva.

Ja és a trimesztert kezdtem el szedni, eddig elevit volt.

A gyógyszerész ajánlotta, meg egy helyi orvos is van az ajanloi között.

Röviden ennyi :)

48. ssueB (válaszként erre: 30. - Kriking)
2016. aug. 31. 21:27

Krik, ez azért jo hír :)

Ahogy az is, hogy férj rászánta végre magát a doki felhívására.

Hátha az az átjárhatósági meghozza végre a sikert.

47. Nyunyo90 (válaszként erre: 44. - Kriking)
2016. aug. 31. 21:20

Kriking, sajnálom, rossz lehet:( én sosem jártam pazichológusnál, több barátom már volt, és mindegyikőjük azt mondta, hogy ők mindenkinek javasolnák, mert sokat segít. Már csak az, hogy mindent ki tudsz magadból beszélni, anélkül, hogy "következménye" lenne, azaz szabadabban, és senki nem itélkezik feletted. Ha úgy erzed, hogy segíthet, akkor egy próbát megérne. Fel a fejjel!

Milyen félelmeid vannak?

46. Nyunyo90 (válaszként erre: 37. - Linett96)
2016. aug. 31. 21:10
Linett, mikor nővéreméknek összejött a baba, neki is több napig fent volt a hője, ezért is tesztelt előbb picivel mint ahogy tervezte. Nem vagyok jártas ezekben, hogy végig fent kell-e lennie a hőnek vagy sem, de ne ijedj meg, még mindig lehet baba a dologban!:-) szurkolok nagyon továbbra is!:-)
2016. aug. 31. 21:01
Elhiszem hogy így rossz. Voltam én is pszichológusnál, bár más miatt. Nagyon jó volt, sokat segített!
44. Kriking (válaszként erre: 43. - Hajni9008)
2016. aug. 31. 20:53

a lombiknál még nem tartunk az a legvége.

Hát mert vannak félelmeim és lehet ez gátol, meg a folytonos kérdezősködés szülőktől, "barátoktól" hol a gyerek? Ma megkérdezte egy távoli kolléga, hogy több éve férjnél vagyok, hol a gyerek? már épp itt az ideje. És ezek engem bántanak, nem tudom rendesen feldolgozni.

43. Hajni9008 (válaszként erre: 42. - Kriking)
2016. aug. 31. 20:47
Lombik esetleg? Pszichológus miért?
42. Kriking (válaszként erre: 41. - Hajni9008)
2016. aug. 31. 20:42
Most ebben bízom. Vagy pszichológus.
41. Hajni9008 (válaszként erre: 40. - Kriking)
2016. aug. 31. 20:34
Akkor biztos úgy van ahogy az orvos mondta. :) lehet nektek "csak" ez az átjárhatósági kell, és beköltözik hozzátok is valaki! :)
40. Kriking (válaszként erre: 38. - Hajni9008)
2016. aug. 31. 20:29

Nem annyival magasabb hogy gyógyszer kelljen ezt mondta. 2X-is rákérdeztem ,hogy akkor most bogyó nem kell. És mondta nem. Amúgy a petefészek működéssel van összefüggésbe ha jól emlékszem.

Valahol az olvastam, hogy célszerű máskor is megnézni más ciklusban is. de nem mondta most nekem ezt.

39. Hajni9008 (válaszként erre: 37. - Linett96)
2016. aug. 31. 20:21
Nehéz nem figyelni :) remélem nálad baba van a dologban! :) nekem is a mellem tűnt fel akkor. Nem fájt, vagy nem úgy ahogy máskor.
38. Hajni9008 (válaszként erre: 35. - Kriking)
2016. aug. 31. 20:18
Lehet hülyeség, de akkor nem az LH-t és az FSH-t kellene kideríteni hogy miért magas? Bár én ezekbe még nem ástam bele magam mélyebben.
37. Linett96 (válaszként erre: 33. - Hajni9008)
2016. aug. 31. 20:17

Nekem ez a 3. nap,hogy fent volt a hőm (úgy gondoltam,hogy pont a beágyazódás miatt),de az előbb 36.4 volt. Most megmértem, 36.8.

Inkább nem figyelgetem a hőmet,mert nincs diagramom,csak 3 napja méregetem random időpontokban,és csak elbizonytalanít a dolog.


Most inkább azt tartom valamiféle "jelnek",hogy a mellem még mindig nem fáj,pedig már rég fájnia kellene az eddigiek alapján. A mellbimbóm viszont iszonyat érzékeny és a mirigyek kiduzzadtak.


Na de már túlságosan figyelgetem magam. Így csak rágörcsölök.

Majd szombaton tesztelek egyet és előbb-utóbb majd csak kiderül,mi a helyzet. :)

36. Kriking (válaszként erre: 32. - Linett96)
2016. aug. 31. 20:15
Én is 4-re nem várom.
35. Kriking (válaszként erre: 31. - Hajni9008)
2016. aug. 31. 20:14
Mert az a következő lépés, hogy tudja a doki tuti átjárható vagyok és máshol kell keresni a hibát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook