Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babát tervezők 2019 ősz fórum

Babát tervezők 2019 ősz (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
45. Bius86 (válaszként erre: 42. - Anyaleszekde)
2019. okt. 1. 09:21

Igen a véletlen terhességek, meg az előváladék. Szép mese, csak valahogy hihetetlen.

Nagyon köszönöm a jókívánságot, viszont drukkolod neked is, hogy hamar pozitív hírekkel jöjjünk :)

44. anyaleszekde (válaszként erre: 41. - Cirmimirmi)
2019. okt. 1. 01:11

Barcsak en is megirhatnam, hogy elso honapban sikerult

Olyan szep lenne :)

43. anyaleszekde (válaszként erre: 35. - Fniki88)
2019. okt. 1. 01:10
Gratulalok!!! Remelem ezzel az oromhirtel behoztad a pozitiv energiat ide is 😉🥰
42. anyaleszekde (válaszként erre: 34. - Bius86)
2019. okt. 1. 01:09

Szia!


Sajnalom, hogy mar az eleje ota “problemas”

Hat igen, az esetek nagy reszeben azert nem filmbe illo ez a csaladalapitas (szerintem)

Es ilyenkor neha a veletlen terhessegkre gondolok. Ok nem alarjak, de valahogy megis jon

De nagyon sok kitartast kivanok neked! Biztosan meg lesz az eredmenye, es remelem minel hamarabb meg is fogod irni nekunk! En 6 dpo-n jarok, ugyhogy egesz kozel allunk most

41. Cirmimirmi (válaszként erre: 35. - Fniki88)
2019. szept. 30. 21:09

Gratu :)

Első alkalommal nekünk is az első hónapban sikerült, most még várat magára (3.ciklusnál járunk). De hátha már nem sokáig.

40. BettiBaby (válaszként erre: 26. - Anyaleszekde)
2019. szept. 30. 14:20

Szia "Anyaleszekde"!

Hogy mikor vált egyértelművé? Hát nem mindjárt. Ugyanis, pont ő előtte összetörték nagyon a szívem. Sok-sok lehetőséget adtam...aztán mégis a lelkembe tiportak. Ez 5 éve volt. De még most is nagyon fáj. A férjem, pont akkor sétált be a munkahelyem ajtaján...amikor éppen lemondtam arról, hogy lesz egy szép családom....rendes párom. Nem tudtam azonnal túllépni a dolgokon. De türelmes volt. Fél év után összeköltöztünk. Jól éltünk...semmi veszekedés...mindennel kedveskedtem...és nagyon szerettem. De éreztem ez nem szerelem. Szép dolog a szerelem...de legtöbbször sok fájdalommal jár. Akkor is ha szeretnek...mert mindig a másikkal lennél, szenvedsz a hiányától...(Ezt tapasztalatból mondom...mert így érzek a férjem iránt azóta. Minden mozdulatát csodálom...folyton vele lennék.. ölelném, puszilnám....szenvedek...😍🤪)


Na...de visszatérve...aztán együtt laktunk 8 hónapja, amikor több oknál fogva, úgy döntöttünk, legyen vége. Hazaköltöztem Anyumhoz..Egy hétig voltam otthon...de iszonyat volt nélküle. Felhívtam 7 nap múlva...addig a telefont sem vette fel...semmit. De akkor jelentkezett...és hallottam a hangjában az őszinte szeretet...mondta,hiányzok...menjek vissza. Hacsak rá gondolok arra a beszélgetésre...mindig könny megy a szemembe.😍🤗 Olyan jó volt tudni, hogy még van esély, hogy együtt legyünk.


Ez júniusban volt...decemberben már terhes voltam. 🤗👶🏻😍


És minden rendben. Azóta, biztosan tudom..ő kell...Apának...férjnek...társnak. De szerencsém volt...amíg az alatt az egy hét alatt rájöttem, mennyire hiányzik...el is veszíthettem volna. Ő az a fajta..aki ha lezár valamit. Nem másít a véleményén.


És te mióta vagy a pároddal? Ő a nagy ő?😊

39. 7700c510ac (válaszként erre: 35. - Fniki88)
2019. szept. 30. 13:29
Szívből gratulálok!
38. Mattika (válaszként erre: 32. - Anyaleszekde)
2019. szept. 30. 13:20
2 napja volt peteérésem, remélem már ebben a hónapban sikerül a baba, nagyon rajta vagyunk a projekten. Párom nevet is, hogy hamar hozzuk össze mert nem bírja szusszal🙈
37. Mattika (válaszként erre: 35. - Fniki88)
2019. szept. 30. 13:18
Jaaaj nagyon gratulálok, sok boldogságot a leendő babóhoz! 😊😊
36. 5236d12e25 (válaszként erre: 32. - Anyaleszekde)
2019. szept. 30. 13:01

Nem, nem zavart be az utazgatás, nálam adott volt a pco tini korom óta de csak 24 évesen derült ki. Akkor még egy sima mezei nődokim volt aki szart bele mindenbe. Mivel akkor még nem akartunk gyereket így hozzám vágott fogamzásgátlót aztán annyiba hagyta a dolgot ha majd akarok lehet de nehezen, kivizsgálás kell. 26 évesen az ir ekkor már a mostani dokimnak köszönhetően. 28 évesen szültem a nagyot 31 évesen a kicsit.

Most ez a 6.hónap hogy felborultam, a dokim betegszabin volt 3 hónapig most kezdett el újra dolgozni,még nem jutottam el hozzá. A kicsi után csiszre pontosra beállt ami soha életemben nem volt. De moat 6.hónapja hogy szépen elkezdett előbb megjönni megint és akár 18 napig is eltart..

Nekem az előzmények miatt kérdéses, hogy lehet e egyáltalán belevágni egy 3.babába.

2019. szept. 30. 12:35
Sziasztok! Reggel megcsinàltam a tesztet. Erős pozitìv. 🤗 Fàjdolgàlt a derekam meg a hasam is kicsit mùlt hèten. Ìgy azt hittem meg fog jönni. De mègsem. Egyèbkènt azon kìvül hogy fàradt vagyok semmi màs tünet nincs. Reménykedem hogy ìgy is marad. ☺ Mindenkinek drukkolok hogy sikerüljön minèl hamarabb. 🍀
34. Bius86
2019. szept. 30. 12:22

Sziasztok!


Csatlakoznék én is.

33 éves vagyok, a férjem 29. Év elején döntöttük el, hogy jöhet a baba, de mivel tudtuk, hogy nálam szervi okok miatt nem lesz egyszerű, így mi az orvossal kezdtük a projektet (ennyit arról a romatikus képről, hogy ha babát szeretne valaki akkor irány az ágy...)

Szóval azóta túl vagyunk egy laparoszkópos műtéten, 2 befejezett és sikeretlen, valamint egy félbeszakított inszemen.

Most pihi van, lelki és munkahelyi okok miatt a mostani (olyan 9 dpo-n járhatok kb) és a következő ciklusban, és a novemberiben nekifutunk az első lombiknak, ha addig csoda nem történik.

33. anyaleszekde (válaszként erre: 31. - 7700c510ac)
2019. szept. 30. 11:59

Ez meg lemaradt:

En olyan multivitamint kezdtem el szedni, ami minimalisan tartalmaz vasat, folsavat es B bitaminokat

C vitamin is fontos lenne, ha jol tudom

32. anyaleszekde (válaszként erre: 28. - Fniki88)
2019. szept. 30. 11:13

Egybe irom meg a reakcioimat, nem szeretnem szetrobbantani megint a forumot😅


Fniki88


Sziaa!! Csatlakozz nyugodtan! Makd megiszthatod velunk a tapasztalataidat. Van barmi tuneted? Amugy eleg jo jel szokott lenni, sot elso igazi tunet az, hogy elmaradt a nem vart, en tuti tesztelnek! Hogy birod ki? Szurkolok! De ha erzed, akkor biztosan sikerult! Gratulalok! Makd avass be minket a reszletekbe!


Mattika


Na szep...ezalapjan ő “ tett titeket az utcara” vagy o “akart utcara tenni titeket”

A feszultseg ellenere, orulok, hogy akad egy kis nyugalom is, ami elengedhetetlen a babatervezeshez ugye:) sok sikert akkor a babajoz es az epitkezeshez is! Hogy alakul a mostani ciklusod?


Elliana


Amugy le a kalappal elotted is igen! Siman lehet, hogy anno a kulfoldi utazgatasok bezavartak a ciklusba. Nekem ugy felborult minden, ahanyszor utaztam, foleg ha tobb idozonat valtottam. De ugy tunik vegre bealltam:) remeljuk, higy a harmadik babanal meg a masodiknal is konnyebb lesz a folyamat:)


RozsaszinTulipan


Jovo honapban tudok vegre orvoshoz menni, majd megkerem, hogy vizsgaljanak pajzsmirigyet is. Bar nekem nincscenek tunetei, par van de az nem biztos, hogy annak tudhato be. Alacsony a testhom, kb atlag 36.2 (viszont digitalissal, es azt vettem eszre, higy az alacsonyabbat mer mint a higanyos, foleg ha csak csipogasig merem)

Faradekonysag (nem tudom kialudni magam mostanaban)

Sajnos megcsak az elso konzultaciom lesz az orvossal, majd meglatjuk mit akar

31. 7700c510ac (válaszként erre: 27. - Anyaleszekde)
2019. szept. 30. 09:03

Kedves Anyaleszekde!

Én javaslom mindenképpen megnézeti a pajzsmirigyet, egy vérvétel az egész.21 éves voltam amikor kiderült, hogy pajzsmirigy alulműködésem van, igen komoly. Már akkor felhívták a figyelmemet arra, hogy majd a családtervezésnél ez nehézségeket okozhat. Ekkor persze ezzel nem igazán foglalkoztam. Elkezdtem szedni a gyógyszert kb. egy-két évig bírtam. Folyamatosan izzadtam, vert a szívem ezerrel, nagyon aluszékony voltam. Sajnos ezek után nem szedtem a gyógyszert. Természetesen azóta belátom, hogy hatalmasat hibáztam. 2015 óta azonban rendszeresen szedem a Letroxot, jelenleg váltogatva, egyik nap 100-asat, másik nap 125-set. A 100as kevés volt, a 125-ös sok, ezért ez a megoldás. Így szeptember 5. óta szedem. Tüneteim: hajhullás (talán mérséklődött az elmúlt hónapokban), mindig fázom, ezáltal a végtagjaim jéghidegek, nagyon feledékeny is vagyok. És gyakran van anyagcsere zavarom. A pajzsmirigyem nagy része már sorvadt. 2016-ban 51 - ről 64-re híztam. IGT állapítottak meg, ez a cukorbetegség előszobája. Kaptam Merckformin XR-t. Elkezdtem a diétát, futást. 2017 tavaszra, 53-54 kg-ra csökkentem, az xr-t három hónap után elhagyhattam,azóta sincs rá szükségem. A prolaktinom magas, arra Bromocriptint szedek, ami tökéletes szinten tartja. Tehát jelenleg Letroxot és Bromocriptint kell szedjek. Júniusban kezdtem el szedni a Trimesztert, D-vitaminnal együtt. Abban a hónapban lettem terhes. De a tünetek alapján úgy gondolom, hogy már februárban is az voltam, de ő addig sem maradt, mint a június végi baba. De ezt sosem fogom tudni biztosra. Inofolicot januártól májusig ittam, napi kétszer. Ezzel a ciklussal kezdtem el újra a Trimesztert és mellé a c - vitamint. A méhpempőt egyik hónapban eszem, a másikban nem. Párom három hónapig szedi, utána egy hónap szünet. Neki hatalmas lendületet ad. Hogy alakul a ciklusom? A 11. napon voltam uh-n, láttam a már majdnem megérett petesejtemet. Úgy érzem nem sikerült. Az időzítéssel biztosan nincsen gond. Azokat a tüneteket keresem magamon, amit július elején tapasztaltam. Azok közül a mellszúrkálás van jelen, de közel sem annyira intenzív, mint akkor, s ez nálam a menzeszt jelzi inkább. A derekamat is érzem néha, de sztem az meg azért van, mert hűvösebb már a ház, az iroda.Persze a szívem mélyén most is reménykedem, mint az elmúlt 9 kilenc ciklus mindegyikén. Ma vagyok a 23. napon, szombatra, nem várom.  Te milyen vitamint szedsz?  Bocsánat, ha hosszúra sikeredett az írásom. 

30. 5236d12e25 (válaszként erre: 24. - Anyaleszekde)
2019. szept. 30. 06:23

Nem azért nem első hónaptól. Az inofolicot az orvosom ajánlotta - ő egyébként endokrinológus is nem csak sima nőgyógyász. Egyben család barát szóval rengeteget köszönhetünk neki. A nagyobbiknál az is nehezitő körülmény volt, hogy én akkor még külföldre jártam dolgozni így csak minden 2.hónapban voltam itthon. De akkor nagyon úgy festett muszáj lesz szednem clostilbegyt - peteérést elősegítő gyógyszer- szerencsére nem kellett végül. Szedtem az infolicot 1 évig éa az IR miatt a merckformint. Férjemnek is elkellett mennie egy spermavizsgálatra. Aztán 4 nappal a vizsgálat után ott virított a pozitív teszt. 6.héten kaptam az első bélgyulladást 8.héten elkezdtem vérezni. Onnan végig otthon voltam. Az utolsó 3 hetet bent töltöttem a kórházban mert a toxémia miatt úgy feldagadtam mint egy mongol,a vérnyomásom gyógyszer mellett is az egeket verte, csak egy csík volt a szemem helyén. 30.héttől kezdett igazán lemaradni súlyban hosszban először csak 1 héttel, 37+4 indítottak akkor már picit több mint 1 hónap lemaradásban volt. Próbáltuk húzni amíg lehet hogy jobb súlyt érjen el. Tudtuk sajnos, hogy valószínűleg elfogják szállítani a PIC osztályra. Így is lett. 5 percet kaptam kézbe és vitték is el. A dokim amúgy a hipnoszülés híve szóval nagyon arra készültem, hamar tágultam plusz még kézzel ia rásegített - na ezt senkinek se- de kimerült a kis súllya miatt leesett a azívhang és elakadt a zsinór folyton visszarántotta így lett császár.

A huginál nem kellett semmi, se inofolic se merckformin. Egyszercsak jött 😊

29. Mattika (válaszként erre: 25. - Anyaleszekde)
2019. szept. 29. 21:05

Igen egyik percről a másikra eladta, külföldön élő rokonnak adta a pénzt, mert házat akartak venni Magyarországon.

Ha minden jól megy akkor már március végére, április elejére kész lesz a ház, 😊 szóval már nem kell sokáig együtt élni vele.


Szerencsére párom elég sokat itthon van, olyankor azért anyós is visszább vesz magából, nem állandó a feszültség, így azért viszonylag nyugodtan rá tudunk készülni a babára🙂

Nem tudom, hogy én vagy párom várja már jobban a pozitív tesztet, minden nap kérdezi, hogy mit érzek összejött e már 🙈😂😂


Kíváncsi vagyok első hónapban sikerül e, vagy meddig várat magára :)


Ti hogy vagytok?

2019. szept. 29. 15:46
Sziasztok! Szeretnèk csatlakozni hozzàtok. 🤗 Mi is belevàgtunk kiscsalàdunk bővítèsèbe 1 hónapja. Màr van egy kislànyunk aki most lesz oktòberben 2 èves. 😍 Jelenleg a nem vàrt csütörtök òta kèsik ùgyhogy valószìnűleg sikerült is elsőre. Tesztet mèg nem csinàltam. Az első babànk is nagyon hamar összejött. 2 hónap pròbàlkozàs utàn ùgy hogy élelmiszerboltban dolgoztam. Ki hogy èrzi magàt?
27. anyaleszekde (válaszként erre: 11. - 7700c510ac)
2019. szept. 29. 10:29

Szia RózsaszínTulipán! Miért csak most látom a hozzászólásodat? :)

Túl sokat írok külön-külön. Már olyan mintha tele spamolnám a fórumot :)

Várunk szeretettel, új még a beszélgetés, de remélem kialakul egy hosszabb életű beszélgetés itt :)

A pajzsmirigy alulműködésed miben nyilvánul meg? Hogy derült ki? Nekem lennének ráutaló jelek, de egyelőre úgy vagyok vele, hogy csak nem

Remélem a következő babával már nem lesz gond! :)

Én nem szedek C vitamint, bár lehet, hogy egy minimális szinten kellene. Én egy olyan vitamint kezdtem el szedni mely, nem nagy mennyiségben, de tartalmaz folsavat, vasat és B vitamint.

Azt mondják még, hogy a vas és a C vitamin ajánlott együtt.

Én kicsit vashiányos vagyok


Amúgy hogy alakul ez a ciklusod? Mik a kilátások? :)

26. anyaleszekde (válaszként erre: 15. - BettiBaby)
2019. szept. 29. 10:05
BettiBaby, Amúgy mennyi idő utan jottel ra, hogy igen Ő az akivel osszekotod az eletedet? Mikortol valt szinte egyertelmuve? Ez csak ugy erdekel:)
25. anyaleszekde (válaszként erre: 20. - Mattika)
2019. szept. 29. 08:13

Dehogy baj, hogy ennyit írtál, ki kell adnod magadból!

borzalmas... és egyszer csak se szó, se beszéd eladta a házakat?? Miért? De abból a pénzből csak talált volna magának valami egy szobás lakást...

Ha nincs após, akkor nekem ebből az jön le, hogy magányos, megkeseredett és fél attól, hogy végleg egyedül marad, ha már csak a fiába tud kapaszkodni... de ez engem nagyon nagyon megviselne lelkileg. Ilyen stressz mellet életet élni azért...főleg, ha elkezdődik a családalapítás.

Tényleg az lenne a normális, ha ő külön lakásba lakna, nem szabad engedni ennek a lelki terrorizálásnak (utcára akarjátok rakni), szerintem ez az. Az egyik legrosszabb dolog ez a lelki nyomás. Nem szeretnétek utcára tenni és ő sem fog utcára kerülni (csak nem megy el odáig, hogy csak azért is utcára kerül, hogy azt mondhassa, ti tettétek ki)

Ilyen az élet, a gyerekek külön költöznek. NEm normális ha anyós, após a nyakukon marad

Kitartást! Remélem ez nem befolyásolja negatívan a családalapítást, és remélem el tudod engedni valamennyire a hülyeségeit. De őszintén szólva, nem csodálom, hogy gyomorgörcsöd van. Kitartást tényleg! Nagyjából mikor lesz kész a házatok?:)

24. anyaleszekde (válaszként erre: 17. - 5236d12e25)
2019. szept. 29. 08:05
csajok, rögtön első hónapban? :D lehet ki kéne próbálnom, bár már ovun túl vagyok, de azért hátha 😂
23. anyaleszekde (válaszként erre: 22. - Roxa)
2019. szept. 29. 08:03

nee:( sajnálom, hogy megjött, remélem a legjobbakat az új ciklusodban akkor!

és orvos írt esetleg fel valamit? ha minden klappol, akkor a meddőségi tényleg csak a nagyon nagyon nagyon utolsó opció lenne, bár írtad, hogy 4 éve próbálkoztok.

Az elején gondolom, csak belevágtatok igaz? Nem figyeltetek semmit, csak jön amikor jön alapon. Én is így próbálkozok még az elején.

Én még babaprojekt előtt elkezdtem a hőmérőzést, csak úgy, hogy megfigyeljem a ciklusaim alakulását, és adott egy kis kiindulópontot nekem. Nem szeretnéd kipróbálni ebben a ciklusban? Hátha... bár nem a legaktuálisabb módszer, de sokaknál működik

LH teszt még esetleg?

Remélem azért jól vagy, tényleg

22. Roxa (válaszként erre: 7. - Anyaleszekde)
2019. szept. 28. 23:40

Igen jàrok orvoshoz. Ebben a honapban is volt nezve a tüsző. 12.napon 18,5 mm volt. Homerozni nem homerozek. A kovetkezo lepes talan a meddosegi klinika lenne es gondolom a beultetes. Valahogy mostmar azt erzem az is felesleges lenne hiszen ha valami oknal fogva nem tud megtapadni akkor beultetesnel sem fog megtapadni. Ami neheziti a mehem uterus bicornis formaju. Errol esetleg van valakinek tapasztalata?

Ja es ma reggel meg jott a menstruaciom😣

21. BettiBaby (válaszként erre: 17. - 5236d12e25)
2019. szept. 28. 19:04
😄
20. Mattika (válaszként erre: 19. - Anyaleszekde)
2019. szept. 28. 18:22

Szia!

Igen jelenleg vele élünk, amikor páromhoz költöztem ő még anyósnál lakott, két ház volt a telken, aztán egyik nap a semmiből bejelentette anyós, hogy eladta a házakat és kevesebb mint 1 hónapunk volt albérletet találni. Találtunk is szerencsére egy egy szobás albit amit le is foglaltunk, de költözés előtti napon le kellett mondani, mert anyós sírva jött hozzánk, hogy neki nincs hova mennie. Na akkor hirtelen keríteni kellett másik albérletet amibe velünk tudott jönni, ez a jelenlegi otthonunk, a mi nevünre van kivéve, de még itt is azt érzi, hogy az övé a ház.

Mindenbe beleszól kezdve azzal, hogy mit főzök, mit mosok, hogy mosok, hogy takarítok.. Párom testvérének panaszkodik, hogy ő itt csak egy cseléd mert mi semmit nem csinálunk stb.

Panel lévén pedig a legkisebb pisszenés is hallatszik a másik szobában és sajnos így tudta meg, hogy babát szeretnénk. Innentől meg kész pokol a vele való együttélés. Naponta többször kérdezi tőlünk, hogy jól átgondoltuk e, kell e az a páromnak, hogy egy ilyen lusta és igénytelen nő legyen a felesége.

Ahogy megtudta, hogy építkezni szeretnénk első körben jött az, hogy reméli neki is lesz egy szoba a házban, aztán mondta, hogy ő nem jön velünk mert nem akar zavarni, a választott város nem tetszik neki, most pedig azt mondja mindenkinek, hogy mi az utcára akarjuk rakni, milyen szemetek vagyunk.


A baba témánál is vannak neki véleményei.. Pl először kijelentette, hogy amikor megszületik a kicsi 6 hét után menjek vissza dolgozni, majd ő vigyáz a gyerekre, aztán már azt mondja, hogy ő rá se fog nézni mert mi neki szüljük és neki nem kell. Szörnyű tényleg vele élni, próbáltam kedves lenni vele, de semmi nem felel meg neki amit én/mi csinálunk.


Most akarunk egy kiskutyát is venni, nagyjából 2 héten belül érkezik, mondogatjuk már neki kb 2 hónapja de olyan gyomorgörcsöm vam már, hogy milyen vita lesz itt, hogy azt el se tudod képzelni.


Azt megfogadtam, hogy amint kész a ház, ő a közelébe sem fog jönni!

Remélem nem baj, hogy ennyit írtam csak már muszáj volt kiírni magamból 😔

19. anyaleszekde (válaszként erre: 16. - Mattika)
2019. szept. 28. 16:14

Szia Mattika!

Borzaszto ha masok szolnak bele az eletunkbe. Mi amugy nem is mondtunk a csaladjainknak semmit. Majd ha babas leszek, bejelentjuk a hirt. Mondjuk az meg mas eset, ha egyutt eltetek az anyosjelolttel. Mennyire neheziti meg a dolgokat? Nem tamogatja a csaladalapitast?

18. anyaleszekde (válaszként erre: 15. - BettiBaby)
2019. szept. 28. 16:10

Naaa! Nagyon szuper, ha Karacsonytól vegul belevagtok! Annyira kivancsi vagyok.

Nagyon orulok, hogy megosztjatok amugy a sajat torteneteiteket :)


Szerintem amugy nyugodtan barmit leirhatsz, nem is biztos, hogy eljesztesz minket a dologtol, nem mondanek le az anyasagrol (bar meg nem lettem az)


Amugy a parommal mindent ugyanugy csinalunk, mint eddig. Homerozni pedig per honapja kezdtem meg baba projekt elott, mert nem voltam biztos abban, hogy van peteeresem. Hozzateszem most sem vagyok biztos benne(nincsenek meg azok a tipikus termekeny napokat jelzo tunetek). Szoval elkezdtem, ami adott valamilyen szinten egy kepet arrol, hogy esetleg megis csak van eselye annak, hogy termekeny vagyok es nincs problema:)

Viszont most belevagtunk a dologba, ugyhogy akarva, akaratlanul is kicsit jobban figyelem a ciklusomat

A szeretkezeseket viszont nem idozitjuk sehogysem, az csak ugy jon ha jon:)


Amugy remelem nem zavar senkit, hogy ekezet nelkul irok

17. 5236d12e25 (válaszként erre: 15. - BettiBaby)
2019. szept. 28. 16:06
Én is szedtem az inofolicot és szintén gyertyáztam 😂
2019. szept. 28. 15:32

Na végre van egy kis időm leírni bővebben, hogy mi a helyzet velünk 🙂

Párommal már lassan 4 éve vagyunk együtt, idejét éreztük/érezzük már egy babónak, ebben a hónapban kezdtünk el komolyabban dolgozni az ügyön. Közben szervezzük az esküvőt, valamint építkezni is szeretnénk. Ami visszafog jelenleg minket az az anyósjelöltem sajnos, ahol csak lehet megnehezíti az életünket, miatta toporgunk jelenleg is egy helyben. Ha neki nem lenne ekkora hatása ránk, akkor már hamarabb is belekezdtünk volna a babaprojektbe, de az a lényeg, hogy mostmár elköteleztük magunkat és semmi nem állíthat meg! 😊

Remélem minél hamarabb jön a baba minden kedves fórumozónál😊😊

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook